Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azt a nőt,...

Miért ítélik el azt a nőt, aki a hagyományos családmodell híve?

Figyelt kérdés
Tehát aki ugy gondolja, hogy a férfi dolga az anyagiak előteremtése, a nőé pedig az otthonteremtés - házimunka, gyermeknevelés. Miért degradálják elnyomottnak, ha ő választotta ezt az êletformát és így boldog?
2014. ápr. 19. 08:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/141 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt egyáltalán nem vettem észre hogy bárki is elítélné ezt.
2014. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/141 A kérdező kommentje:
Itt, ezen az oldalon bizonyos kérdésekre -mellesleg erre is- jönnek a negatív "elnyomott, élősködő, semmire se jo" kommentek. Ez érdekelt, hogy mi az oka.
2014. ápr. 19. 09:46
 43/141 anonim ***** válasza:
61%
ha idejössz megkérdezni, akkor te is érzed, hogy ez neked nem megfelelő
2014. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/141 anonim ***** válasza:
34%

40: Az a problémám, hogy kizárólag arra használod a topicot, hogy a válaszolókra leértékelő megjegyzéseket tegyél.

Felteszel egy filozófiai kérdést, majd a megfejtési

verziókat írók személyes képességeit degradálod.

Senki nem is utalt rá, hogy elítélné azt a nőt, aki a hagyományos családmodell híve, te azonban elítélő kijelentést teszel minden válaszadóra.

2014. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/141 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez a kérdés önkénteskefő anyukával már legalább háromszor volt.
2014. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/141 anonim ***** válasza:
31%

43: De miért nem AZOKAT a kommentelőket kérdezed, az isten áldjon meg?

Mi honnét tudjuk, hogy ŐK miért ítélik el ezt, akik ilyen kijelentést tettek???? Ha meg tippelünk, minket büntetsz, alázol meg! Miért alázol meg minket? - kérdezhetek vissza!

2014. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/141 A kérdező kommentje:

" 43: De miért nem AZOKAT a kommentelőket kérdezed, az isten áldjon meg?

Mi honnét tudjuk, hogy ŐK miért ítélik el ezt, akik ilyen kijelentést tettek???? Ha meg tippelünk, minket büntetsz, alázol meg! Miért alázol meg minket? - kérdezhetek vissza"

Azokat szeretem volna megkérdezni, de mit csinaljak ha te válaszolsz??? Mi a pcsanak írogat szám ha ennyire zavar es szerinted akarlak? Bar meg mindig nem sikerült idézned, hogy pontosan mivel. Menj, szedjél ha gyár, vagy dolgozz egy kicsit, ide nem kell írnod többet.

2014. ápr. 19. 09:54
 48/141 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező és te miért ítéled el azokat akiknek a gyereknevelés és munka egyszerre is teljesíthető?
2014. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/141 anonim ***** válasza:
78%

"Azokat szeretem volna megkérdezni, de mit csinaljak ha te válaszolsz???"


Akkor eltévesztetted az ajtót, mert NEM azokat kérdezted meg, hanem az oldal összes használóját!


Őket úgy tudod megkérdezni, ha a hozzászólásuk alatt lévő linken nyomsz egy "Privát üzenet neki" gombot, vagy ha az adott topicban, ahol a megjegyzés elhangzott, írsz egy hozzászólást nekik!

2014. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/141 A kérdező kommentje:

"Kérdező és te miért ítéled el azokat akiknek a gyereknevelés és munka egyszerre is teljesíthető?"


Hol olvastad, hogy elítélem? Idezd, kérlek.

2014. ápr. 19. 09:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!