Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azt a nőt,...

Miért ítélik el azt a nőt, aki a hagyományos családmodell híve?

Figyelt kérdés
Tehát aki ugy gondolja, hogy a férfi dolga az anyagiak előteremtése, a nőé pedig az otthonteremtés - házimunka, gyermeknevelés. Miért degradálják elnyomottnak, ha ő választotta ezt az êletformát és így boldog?
2014. ápr. 19. 08:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 A kérdező kommentje:

"Akkor eltévesztetted az ajtót, mert NEM azokat kérdezted meg, hanem az oldal összes használóját!


Őket úgy tudod megkérdezni, ha a hozzászólásuk alatt lévő linken nyomsz egy "Privát üzenet neki" gombot, vagy ha az adott topicban, ahol a megjegyzés elhangzott, írsz egy hozzászólást nekik!"


Nem szoktam privát üzenetet írni. Mellesleg nem kotelezo válaszolnod, bocsi.

2014. ápr. 19. 09:59
 52/141 anonim ***** válasza:
70%
Pff.... meg akarom kérdezni ZX-et, mért gondolja azt, hogy ... de nem kérdezem meg X-et, hanem megkérdezek mindenkit, de ne válaszoljatok, bocsi, csak ha ZX vagy. Tényleg, az egy reális ötlet, hogy pont ő idetalál a 200000 felhasználó közül. Esetleg még a palackpostát ajánlom, hátha pont ő találja meg.:D Teljesen egyértelmű, hogy nem az a célod, hogy ZX-től választ kapj a kérdésedre, bocsi.:)
2014. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/141 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy te megis miért válaszolsz?
2014. ápr. 19. 10:04
 54/141 anonim ***** válasza:
40%

tudjuk te vagy csodanő, mert takarítasz, meg ülsz egy könyvtárban, meg kötsz

de aki dolgozik, mellett tanul, takarít, gyereket nevel az a rossz, értem én.

2014. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/141 A kérdező kommentje:

"de aki dolgozik, mellett tanul, takarít, gyereket nevel az a rossz, értem én."


Legalább harmadszorra kérlek, hogy idézed, mikor irtam ilyet.

2014. ápr. 19. 10:08
 56/141 anonim ***** válasza:
14%
álltalában nők itélik el ilyenkor a nőket.megmondom miért..mert fontosabb sokaknak a k***a pénz mint a család.a saját gyerekükről lenyúznák a bőrt hogy pénzt csináljanak belőle..na ezért.mi ilyen családmodellben élünk de ezt a párom akarta.
2014. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 anonim ***** válasza:
69%
ja nem ítélkezel, csak aki leírja, hogy ezeket meló mellett is megteszi, az le van szólva.
2014. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/141 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, lehet, hogy nem írtad le konkrétan, hogy elítéled a másképp élő, dolgozó nőket, de a válaszaid ezt sugallják. Én nem ítélek el senkit, mindenki éljen úgy, ahogy neki és a családjának megfelel. Viszont a mai világban tartósan háztartásbelinek lenni, tényleg kockázatos. Olvasd el ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__55..
2014. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 A kérdező kommentje:

" ja nem ítélkezel, csak aki leírja, hogy ezeket meló mellett is megteszi, az le van szólva"

Megint megkérlek, hog igazolás az állításodat es idezd, mikor irtam ilyet. Ja, hogy nem tudod? Erdekes.....

2014. ápr. 19. 10:16
 60/141 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!