Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül huszonévesen az...

Miért szül huszonévesen az akinek alig van vmije?

Figyelt kérdés
Kiakadok, mikor látom, h vki huszonéves fejjel szül, de se lakás, alig pár év munkaviszony, aztán megy a nyavalgyás, h nincs pénz, hibás az állam, az anyós akit emiatt el kell viselni pl mert csak ott tudnak lakni, kivéve ő..Miért van ez?Nem szeret dolgozni, tanulni?Én 31 évesen szültem.Estig munka, mellette levelezős tanulmányok.Nem volt a szüleimtől pénzem.Most megvan mindenem.De felhúz, h a gazdaság is azért olyan amilyen mert ezek veszik fel a hiteleket, a segélyeket, én meg érdekes gürizéssel megtudtam oldani az életem.Ja és az ilyen nem egy gyereket szül, hanem sorba többet..
2010. febr. 6. 21:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/137 anonim ***** válasza:
64%
Nincs korhoz kotve ez az egesz,kedves kerdezo, ismerek en olyan holgyet aki 30on mar felul van es a "semmibe szult" gyereket nemreg.. ne legyen anya azert mert a szuleinel laknak?? mert nincs penzuk hazra/lakasra????? az jobb lenne?
2010. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/137 anonim ***** válasza:
34%
Te egy beképzelt állat vagy.Minek írkálsz ilyen hülyeségeket?Dicsekedni akarsz,hogy te tanut ember vagy?Elszomorítalak:NEM TE VAGY AZ EGYETELEN....!Mert úgylátszik te azt hiszed,hogy csak Te lehetsz jómódú,és ettől vagy ,,jó anyuka" Pffffffff
2010. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/137 anonim ***** válasza:
76%
vki irta,hogy jó a kedves kérdezőnek,hogy jó sok szabadideje van,hogy ilyen kérdést tesz fel.a válaszolónak is ugyanannyi van,hiszen ő is irkál ide! XD vicces az ilyen XD
2010. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/137 anonim ***** válasza:
0%

22 17-nek igen honnan ismersz?

a zene címét keresem

2010. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/137 anonim ***** válasza:
0%
22 17-nek megvan a zene elküldjem?valahogy?
2010. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/137 anonim ***** válasza:
78%

21:40!!

Itt nemrég válaszoltál egy kérdésre többször is és alá volt írva a neved. Most, hogy néztem a youtube-ot láttam a felhasználóneved:) Így raktam össze a képet(remélem nem nyúltam mellé:D ). Most így pontosan nem tudom melyik kérdés volt, csak úgy megmaradt bennem a neved, mert nagyon egyetértettem Veled! :)

jajj, nagyon rendi vagy, hogy megkeresed! Köszike! :)

2010. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/137 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, már írtad is a választ! :D Priviben átküldenéd? Köszönöm szépen!
2010. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/137 anonim ***** válasza:
78%
húú a cím nincs meg!a szám megvan a gépemen:hogy küldjem át?
2010. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/137 anonim ***** válasza:
37%
Én egyetértek a kérdezővel. És azon kevesek közé tartozom, akik örülnek annak, hogy csak két évig fizet az állam, így talán kevesebben szülnek majd pénzért. Amikor szültem 29 voltam,5 éves munkaviszonnyal, és már egyetem mellet is dolgoztam, de az nem volt folyamatos és a baba tervezett volt. Igaz, anyumék házában, de külön szinten lakunk, gyakorlatilag egy saját lakásban. Szeretünk itt lakni. Nekem fontos volt, hogy legyen megtakarított pénzünk, hogy legalább 8-10 hónapot kihúzzunk minimál szinten, ha nagy gáz van. És erre most részben szükség is van, bár csak kis kiegészítésként szerencsére. Amikor szültem egy 17 és egy 42 éves csajjal voltam egy szobában. A 42 évesnek már a második gyereke volt, de az első is bőven 30 után jött. A 17 a gimit hagyta ott, az apa osztálytársa. Amúgy egy nagyon aranyos lány és láthatóan vágyott a babára és imádja. De a szüleinek szült, ők fizetik az albérletet, a megélhetését. Szerintem a kérdező is az ilyen emberekre gondolt, akik úgy szülnek, hogy majd lesz valahogy. Nem értem meg őket. Sőt jöhet az extra lepontozás: egyet értek azzal, hogy csak két évet "szponzorál" az állam, sőt én a harmadik gyerekre már csak adókedvezményt adnék, persze azt jelentőset, de meg kell akadályozni, hogy dolgozni nem akaró munkanélküliek hegyekben szüljék a leendő munkanélkülieket. És nem azokra gondolok ,akik a válság miatt elvesztették munkájukat és nem találnak másikat. Ha ti el akarjátok tartani ezeket, vagy így akarjátok eltartatni magatokat, akkor értem miért nem akarjátok/tudjátok felfogni, hogy mi is a kérdés...
2010. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/137 anonim ***** válasza:
84%
Most nézem, hogy nem tudok neked írni privit. Vagy attól Te még tudsz itt nekem?? mert nekem engedélyezve van, csak szerintem, ha innen írsz privit nem enged becsatolni semmit. De ha írsz priviben egy mail címet írok, onnan egy válaszmailben már be tudod csatolni.hú, kicsit lehet bonyolultan írtam :D:D:D Amúgy simán, ha becsatolnád mailbe úgy, mint egy képet átjönne.
2010. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!