Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül huszonévesen az...

Miért szül huszonévesen az akinek alig van vmije?

Figyelt kérdés
Kiakadok, mikor látom, h vki huszonéves fejjel szül, de se lakás, alig pár év munkaviszony, aztán megy a nyavalgyás, h nincs pénz, hibás az állam, az anyós akit emiatt el kell viselni pl mert csak ott tudnak lakni, kivéve ő..Miért van ez?Nem szeret dolgozni, tanulni?Én 31 évesen szültem.Estig munka, mellette levelezős tanulmányok.Nem volt a szüleimtől pénzem.Most megvan mindenem.De felhúz, h a gazdaság is azért olyan amilyen mert ezek veszik fel a hiteleket, a segélyeket, én meg érdekes gürizéssel megtudtam oldani az életem.Ja és az ilyen nem egy gyereket szül, hanem sorba többet..
2010. febr. 6. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/137 anonim ***** válasza:
70%

És a kedves kérdező arra gondolt-e már, hogy mi történik, ha holnaptól nem lesz munkája? Akkor hová lesz majd ez a bazi nagy önimádat, mikor fizetésképtelenné válik, blokkolják a gáz/vízórát, viszik az autót meg a házat? Akkor is ilyen fene nagy pofája lesz? Lehet, hogy akkor majd a huszonévesen szült fog megalázóan beszélni róla. És meg is érdemelné az abortuszkirálynővel együtt!


Igen, hiszonévesen szültem, írtam már ide, normális, szép saját házban lakom, dolgozom, gyerekem is van, autóm is van és még jóóóó messze a 3x.

2010. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/137 anonim ***** válasza:
75%

Nekem "alig van valamim".Anyósnál lakunk,hiteles a kocsi,sőt,egyéb hitelünk is van,és mindössze 3 éves munkaviszony után szültem 24 évesen.Na bumm!És képzeld Kedves Kérdező,szeretek dolgozni,tanulni is.

És kapaszkodj!TERVEZETT baba a most 2 hónapos kisfiam.

"ezek"?Azért visszavehetnél abból a fenenagy arcodból...

2010. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/137 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem legalább akkora felelőtlenség az abortuszt védekezési módnak tekinteni, mint 20 évesen a semmire szülni a gyereket. Talán ebben egyetérthetünk.
2010. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/137 anonim ***** válasza:
91%
Huszonévesen! Én ezen akadtam fenn. Huszonéves a 21 és a 29 is és van köztük 8 év!
2010. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/137 anonim ***** válasza:
82%

21 40-es v.ok


épp most mondtam a páromnak hogy mit írtam előbb,azt mondta hogy csak abba gondoljak bele hogy mit megértünk már velük mennyi szép és csodálatos dolgot.tudjuk hogy miért élünk. 34/F http://www.youtube.com/watch?v=PDOV3BVnG3k

2010. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/137 anonim ***** válasza:
59%

HURRÁ!!!!21 54-NEK!!!!!


erre a válaszra vártam

2010. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/137 anonim ***** válasza:
58%
Azért szerintem egy értelmes ember tudja értelmezni a kérdést. Gondolom a kérdező nem a 29 évesre gondolt hanem aki 20 évesen kijön a suliból és már szül. Mellesleg a barátnőm most szült 21 évesen és még csak 1 éve dolgozott. Nem él együtt a barátjával, aki nem veti meg az italt. Na ezt tartom én mérhetetlen felelőtlenségnek és hülyeségnek. Ja és azért szerintem külföldet nem kéne Mo.-hoz hasonlítani.
2010. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/137 anonim ***** válasza:
79%

21:34! mit lázadozol itt??? Ha tudtad, hogy lepontoznak miért vagy kiakadva??? Te így látod, így érzed, sokan pedig máshogy és ők is/én is le vagyunk/leszünk pontozva.

Nem érthet mindenki mindenkivel egyet, de azért nem kell 100x büszkén elmondanod, hogy megölnéd a magzatodat, inkább szaladj el kotonért.

2010. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/137 anonim ***** válasza:
27%

jééézusom:S

mnekem még egy abortuszom sem volt, én vagyok a 24 éves, de gondolkodás nélkül elvetetnék egy gyereket, mert nincs itt az ideje. kész. ez nem korhoz kötött dolog h mikor KELL gyereket szülni. akkor kéne, amikor késznek érzed rá magad. és nem akkor, amikor becsúszik, de baromira nemvolt tervezve és elsem tudnád tartani.

ezt mindenki maga dönti el, h mikor szeretne gyerejket vállalni és mikor van rá készen. ha vki 20évesne már kész van rá, elis tudja tartani, hát istenem, szüljön. de én, 24 évesen, nemvagyok rá készen, nincsen semmim, ezért gondolkodás nélkül elvetetném.

2010. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/137 anonim ***** válasza:
0%

21 58 -nak

MERT????????

2010. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!