Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül huszonévesen az...

Miért szül huszonévesen az akinek alig van vmije?

Figyelt kérdés
Kiakadok, mikor látom, h vki huszonéves fejjel szül, de se lakás, alig pár év munkaviszony, aztán megy a nyavalgyás, h nincs pénz, hibás az állam, az anyós akit emiatt el kell viselni pl mert csak ott tudnak lakni, kivéve ő..Miért van ez?Nem szeret dolgozni, tanulni?Én 31 évesen szültem.Estig munka, mellette levelezős tanulmányok.Nem volt a szüleimtől pénzem.Most megvan mindenem.De felhúz, h a gazdaság is azért olyan amilyen mert ezek veszik fel a hiteleket, a segélyeket, én meg érdekes gürizéssel megtudtam oldani az életem.Ja és az ilyen nem egy gyereket szül, hanem sorba többet..
2010. febr. 6. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/137 anonim ***** válasza:
29%
21-16-os vagyok, mármint én is Zsókával értek egyet!!
2010. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/137 anonim ***** válasza:
71%
Már ne is haragudj, de hadd szüljön mindenki akkor amikor úgy érzi, és huszonévesen kell szülni, nem 30-40 évesen, biológiailag is, és szellemileg is az az ideális, én azon akadok ki, hogy ezzel a kedves kérdező nincs tisztában. Igen, kemény hitelt törlesztek, mert nekem sincs a szüleimtől pénzem, a tanulmányaimat már befejeztem, évek óta dolgozom, és közben nevelem a gyermekem, hogy talán még az unokáimat is megismerhessem... ja, és segélyeket nem veszek fel, csak az jár nekem is ami Neked.
2010. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/137 anonim ***** válasza:
67%

ne legyetek már ilyenek a kérdezővel!


nem azt írta, hogy a szegényebb sorban élőknek soha ne is legyen gyerekük, hanem arra célozhatott, hogy aki nem él jómódban, az várjon egy kicsit.

én sem értem, sokan, akiknél még nincsenek meg az adott feltételek miért nem tudnak csak egy kicsit, néhány évet várni? jó, ne várja meg a 30-at, ha annyira fél attól, hogy utána problémásabb lesz a teherbeesés, terhesség, de legalább ne 22 évesen szüljön, akkor se, ha már nagyon vágyik gyerekre, hanem mondjuk 26 évesen, amikor már, ha csak egy kicsivel is, de biztosan több spórolt pénzük lesz.

2010. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/137 anonim ***** válasza:
43%

"Már ne is haragudj, de hadd szüljön mindenki akkor amikor úgy érzi, és huszonévesen kell szülni, nem 30-40 évesen"


most agyon csaptad a saját szavad, had szüljön mindenki amikor akar de azért megszabod, hogy mikor KELL

2010. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/137 anonim ***** válasza:
34%
21:44nek: Nem kell ahhoz 20év, nyugodt lehetsz:) 30körül szeretnék szülni, az 5év, nem nagy idő:) Addig dolgozok sulizok, inkább minthogy a gyerekem éhezzen vagy ne kaphasson meg egy túrórudit...És persze a párom is dolgozik, amikor csak tud. Sőt nyáron még 2. melót is összeszedek,h még gyorsabban gyűljön a pénz:P Na persze a páromnak is 2 munkája van...
2010. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/137 anonim ***** válasza:
93%

Ebben a kérdésben mindenki maga tudja, hogy mi a jó neki és soha senkinek nincs joga ítélkezni a másik döntése felett.


Én 28 éves vagyok, a babánk 9 hós. Vállaltam volna előbb is, ha sikerült volna!De nekünk bizony várni kellett rá több évet és orvosok segítettek, hogy lehessen.

2010. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/137 anonim ***** válasza:
63%
Én nem értem. Ha a kérdező villoghat azzal, hogy nincs hitele, meg feltud ám nevelni egy gyereket, más már ne is tegye?
2010. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/137 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekek,szerintem a kérdésből világosan kiderül,h a kérdezőnek nem azokkal a huszonévesekkel van problémája,kik el is tudják tartani azt a gyereket,hanem azokkal,akiknek semmilyen hátterük nincs hozzá és ez = FELELŐTLENSÉG
2010. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/137 anonim ***** válasza:
84%
21:47-nek, remélem nem komoly, hogy nem érted ebben az esetben a "kell" jelentését, de ha nem, akkor megsúgom, hogy "ajánlott".
2010. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/137 anonim ***** válasza:
77%
Részben igazat adok Neked. Én 26 éves vagyok, van egy 4 hónapos gyerekem.Van autónk, dolgoztam nem is rossz helyen, nem is rossz pénzért, bejártam Európa több országát volt, ahol dolgoztam, volt, ahol nyaraltam. Nincs házunk, mert annyi pénzünk nincs, hogy kp.-re vegyünk és nem fogunk hitelt felvenni. Ha tehetnénk sem biztos, hogy vennénk házat, mert nem itt tervezzük a jövőt, így felesleges. A gyereknek minden megvan, mindenből jó minőségűt kap. Én úgy érzem, hogy nekünk mindenünk meg van, még akkor is, ha albérletet fizetünk.Ja és tervezett gyerek, nem csak egy ész nélküli kufirc eredménye. Tehát olyan szempontból nem értek egyet veled, hogy 'mindene' legyen meg egy párnak, hiszen nagyon sok embernek sajnos sosem lesz háza, autója, félretett pénze, stb. vagy nem is akarja, hogy legyen mindegy milyen okból. Viszont másrészről maximálisan egyet értek Veled. Vannak nők(lányok??), akik tizen-huszon évesen tolják az elnyűtt babakocsit, benne a pici, mellette szaladgál még 1-2 gyerek és mennek a boltba 1 kg kenyérért... A gyerekek kiabálnak, hogy ez kell az kell amaz kell, de nem kaphatnak semmit, mert a családiból és a GYES-ből nem futja. A nő tiszta sovány, az arcán látszik, hogy ki van égve. Igen, ez egy élő példa, többször találkozom a csajjal a boltban és tudom, hogy fiatalabb, mint én és nincs semmilyen végzettsége! Na, ilyenkor én is ugyanúgy gondolom, mint Te! De mikor a saját helyzetemre gondolok egyáltalán nem érzem felelőtlenségnek, hogy vállaltunk gyermeket.
2010. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!