Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül huszonévesen az...

Miért szül huszonévesen az akinek alig van vmije?

Figyelt kérdés
Kiakadok, mikor látom, h vki huszonéves fejjel szül, de se lakás, alig pár év munkaviszony, aztán megy a nyavalgyás, h nincs pénz, hibás az állam, az anyós akit emiatt el kell viselni pl mert csak ott tudnak lakni, kivéve ő..Miért van ez?Nem szeret dolgozni, tanulni?Én 31 évesen szültem.Estig munka, mellette levelezős tanulmányok.Nem volt a szüleimtől pénzem.Most megvan mindenem.De felhúz, h a gazdaság is azért olyan amilyen mert ezek veszik fel a hiteleket, a segélyeket, én meg érdekes gürizéssel megtudtam oldani az életem.Ja és az ilyen nem egy gyereket szül, hanem sorba többet..
2010. febr. 6. 21:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/137 anonim ***** válasza:
25%
ja és védekezem. tablettát szedek!
2010. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/137 anonim ***** válasza:
76%

Tudod kedves kérdező nagyon sajnállak. Az a szülő aki húszon harminc évesen szül és nem nézi,hogy miből tartja el a gyerekét, csak vállalja még akkor is ha jönnek utána a gondok. Jobb szülő,mint te. Neked 1 gyereked lesz neki 2 netán 3.

Én is úgy szültem 28 évesen,hogy albérletben laktunk a férjem egyetemista volt. Ettől rossz anya vagyok? Van kér fiam akikre büszke vagyok. Sosem tobzódtunk a pénzben de eddig mindent meg tudttunk adni a gyer3ekünknek amire szüksége volt még a testvért is!!!!!

2010. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/137 anonim ***** válasza:
54%

MERT????

ezt nem értettem...

2010. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/137 anonim ***** válasza:
83%

Valaki itt azt írta, hogy akinek huszonévesen nincs semmije, az várjon egy kicsit. De mi van akkor, ha tudja, hogy 10 év múlva se lesz több mindene? Mert nem olyanok a lehetőségei?Akkor már nincs joga szülni?

Engem legjobban az általánosítás bosszant fel.

Kérdező! Írd ki! Bajod van a gyerekszülésből élő, nem dolgozó cigányokkal! De ne általánosíts, mert látod, hogy milyen sok embert megbántottál vele?!

2010. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/137 anonim ***** válasza:
38%
Le leszek pontozva, de tudd kedves kérdező, igazad van! Különben meg tényleg nem a jómódú, dolgozó fiatal kismamákhoz szólsz, hanem a nyavalygósokhoz. Egy gyereknek igenis legyenek meg az alap dolgai, és ne az állammal tartassuk el.
2010. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/137 anonim ***** válasza:
44%

Te meg tudsz adni mindent a gyerekednek?:

Még a testvért is?


Mi a fenétől gondolod jobbnak magad azoknál akik úgy szültek mint én?

28 voltam a férjem egyetemista. most 35 vagyok és két fiam van 6 éve nem dolgoztam, és sajna nem is fogok egyelőre,mert elvesztettem a munkám. De nem kesergek, mert meg van mindenünk. Pedig nekünk is van hitelünk.

2010. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/137 anonim ***** válasza:
56%
rögtön itt van példának a babás fórumban egy kérdés, a kedves anyuka kifogyott a pelusból és nincs pénze venni szegény gyereknek.na az ilyenek elkerülése érdekében kellene átgondolni a gyerekvállalást.
2010. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/137 anonim ***** válasza:
63%

VÉN PICS@ MIT JÁTSZOD A FEJED!HÚÚ AZ ISTEN MENTSEM MEG AZ ILYEN GONDOLKOZÁSÚ NŐTŐL(vén).

ja akkor aki milliomos szülhet 18 évesen!

ez nincs korhoz,pénzhez kötve ha úgy érzik hogy jöhet akkor jön.

kíváncsi lennék mikor mentél férjhez 29-évesen?

láttam már karon varjút!!!!

2010. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/137 anonim ***** válasza:
44%
kedves kérdező!teljesen egyetértek veled...mindenki csak rinyál,ahelyett,hogy tenne valamit amellett,hogy szidja az államot meg nyavalyog...azon kevesek közé tartozunk,akik képesek normálisan gondolkodni.az ilyen emberek azzal jönnek,hogy nem mindenkinek adatik meg,hogy saját lakása legyen,blablabla...DE mindenkinek megadatik a lehetőség,hogy több legyen,mint ami.tanulni lehet bármikor,csak az emberek többsége ül a langyos pisiben,és tátott szájjal várja a messiást!édesanyám minimálbért keresett évekig,mikor már megszülettem.6 éves voltam,mikor elkezdte az egyetemet.ma már jol fizető munkája van annak köszönhetően,hogy szorgalmas,és elszánt volt.ha nem megy el tanulni,ma is minimálbérből élne...ennyit erről.minden csak elhatározás kérdése!
2010. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/137 anonim ***** válasza:
23%

21:40!!!!!

Gratulálok, gyönyörűek a gyermekeid!!!!!!!

Légyszi segíts, mi annak a zenének a címe, ami alatta megy! Már bocsi, csak erre vadászok már régóta! :D

2010. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!