Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság volt...

Szerintetek is bunkóság volt tőlem, hogy följelentettem anyám pasiját?

Figyelt kérdés

Vitatkoztunk, és fölpofozott. Elestem és fölrepedt a szám. Még aznap megtettem a följelentést. Anyám azóta szóba sem áll velem, azt mondta hogy tehettem ilyet, hogy lehetek ennyire bunkó, hogy följelentettem?

Szerintetek kinek van igaza?



2015. okt. 13. 18:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
72%

Ha tényleg igaz,amit a faszi a telefonban mondott neked,hogy anyud kijelentette,nem tanúskodik melletted a bíróságon,akkor anyád egy ritka nagy féreg!

Legtisztább lenne eladni a házat,vinnéd a fele pénzt,anyád meg kezdjen azt,amit akar és egye meg amit főzött!

2015. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
62%
ha csend van, az jó, ha valami történik, szerintem itt két megoldás elhangzott (arra ügyelj, h tényleg neked legyen utalva a pénz, ha eladod), és mindenképpen kérjél ügyvédi tanácsot. több bankból is kérdezd meg a konstrukciókat.
2015. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
79%
#99 "Anya oda költözhet a pasival és szépen kikeszitenek idegileg. Akár rá is irathatja a hazreszet, akár haszonélvezeti jogot is adhat neki. De lehet, hogy csak Kolompar családot költözteti oda 8-10 fővel mint szivesseg lakashasznalokat. A saját részével konkrétan azt csinál, amit akar." - na ja... pont ahogy a Kérdezőre is ugyanezek igazak, lévén tökéletesen azonos a helyzetük. Ezt valahogy folyamatosan ki tetszel hagyni a gondolatmeneteidből...
2015. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 Janka néni ***** válasza:
100%

A látleletben benne lehet megállapítás a sérülés lehetséges keletkezésére vagy egyes esetek kizárására is.


Az a helyzet, hogy ha anyukád így nyilatkozik, az ügy el sem jut a bíróságra. Lehet, hogy az ügyészségre sem küldik el, vádemelési javaslattal, mert már e rendőrségen megdől az egész.


Mindenesetre a rendőrséget tájékoztasd mindenről, ami történik, még ha nem is tudod bizonyítani.


Ha eljutsz is a bíróságra, de nem lesz elég az elmarasztaló ítélethez, amit előadsz, akkor sem lesz belőle hamis vád, csak bizonyítottság hiányában megússza a pasas.


Ne ülj tétlenül arra várva, hogy mi történik. Próbálj anyukáddal egy ügyvéd jelenlétében a ház sorsát (és anyukád kilátásait is) illetően dűlőre jutni. Ha neked nem hisz vagy nem bízik az információidban, hallgassa meg az ügyvédet.

2015. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
64%
eléggé sántít a történet... hogy van neked 50%? Nővéred elköltözött =/ lemondott a tulajdon jogáról. Ennyi erővel 100%ban a tiéd mert anyu is elköltözött onnan. Másik. Itt vergődsz ( már bocsánat ) hogy te nem akarsz harcolni , idegösszeroppanás stb és a 2 jó megoldás közül egyiket sem akarod csinálni. Kifejezetten buta vagy aki így akarja magára felhívni a figyelmet. Az ütés meg nem tolerálható. Helyesen tetted hogy feljelentetted.
2015. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
85%
az igaz hogy nem a legszeemcsesebb a feljeneltes de kerdem en van e jobb? ha halgat az nem jo mert akkor a pasi azt hiszi neki mindent szabad. ha onbiraskodsz s visszautsz az is rossz mert akkor te kovetsz el buncselekmenyt. a tulajdonos folott pedig szabadon rendelkezhetsz. az h emiatt utott meg halmazati bunxselekmeny
2015. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
7%

Adjátok el, kérd a részed után a pénzt, és bérelj egy lakást valahol.

Azt jól tetted, hogy feljelentetted, és anyádnak is legyen intő jel, hogy a pasi kezet emelt rád. Mert a következő jó eséllyel ő lesz.

2015. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a dolog vége végül?
2016. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2018. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!