Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság volt...

Szerintetek is bunkóság volt tőlem, hogy följelentettem anyám pasiját?

Figyelt kérdés

Vitatkoztunk, és fölpofozott. Elestem és fölrepedt a szám. Még aznap megtettem a följelentést. Anyám azóta szóba sem áll velem, azt mondta hogy tehettem ilyet, hogy lehetek ennyire bunkó, hogy följelentettem?

Szerintetek kinek van igaza?



2015. okt. 13. 18:33
 61/109 anonim ***** válasza:
13%
Hát ezt nem tudom, utolsó, valahol igazad van. De továbbra sem hiszem, hogy a kérdezo jól fog kijonni ebből a helyzetből
2015. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem jöhet ki rosszul... mert ugye, ha az anyja - mint tanú -az igazság oldalára áll, és a valóságot mondja, akkor nyert ügye van. Ha meg hazudik a saját lánya ellen, akkor meg legalább megtudja, hogy hányadán áll vele, és lehet, hogy a pereskedést bukja, és kap valami büntit, pénzbírságot vagy ilyesmit - de cserébe definitíve megszabadul mindkettőjüktől.

(arról nem is beszélve, hogy ha a sztorit meghallja 10 ugyanilyen barom, abból legalább 5 el fog gondolkodni, hogy kell-e neki a bírósági hercehurca, és inkább visszafogja magát - innen nézve még önzetlen jót cselekvés is)

2015. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
10%
Hát ezt nem tudom, utolsó, valahol igazad van. De továbbra sem hiszem, hogy a kérdezo jól fog kijonni ebből a helyzetből
2015. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
13%
Na, megegszer elkuldtem, Elnézést. Igen, lehet hogy az anyja meggondolatlan magát és mellé áll -bár egy ilyen agresszív emberrel szemben nem hiszem, hogy a sarkára mernek állni. Mindenesetre a legjobbakat kívánom, kérdezo és majd számolj be róla légyszíves, hogy mi lett a vége
2015. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, ha belemegyek az eladásba, és kezdek valahol egy új életet, akkor ő nyerne. Vígan élnének tovább, míg engem megfosztottak mindentől, ott nőttem föl, oda köt a sok emlék, stb. Arról nem is beszélve, ha belemennék egy ilyen pereskedésbe, akkor az idegileg kikészítene, és beleroppannék abba, hogy azzal harcolok, akit azért mégis csak szeretek, hiába olyan, amilyen, mégis ő nevelt fel, és ő az anyukám. És ez fáj a legjobban, hogy legalább választ kapnék rá, miért jobb, miért több az az ember nálam, mit követtem el, hogy őt választotta?
2015. okt. 14. 17:25
 66/109 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen emberek.... Te nem tudod öt kivasarolni?
2015. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
92%
Aki azt írja, hogy nem lesz semmi, meg bizonyítani is kell,nos: egyrészt van egy látlelet, az bizony bőven elég, anyuka bármit mondhat (nagy a valószínűsége, hogy végül mégsem fog hazudni, ha megtudja, mi jár a hamis tanúzásért), másrészt mega sérülés mértékétőé függően (8 napon belül vagy túl gyógyuló) a bíróság nem fogja megsimogatni a pasas buksiját, hogy ejnye-bejnye, máskor ilyent ne csináljon. A bántalmazó az, aki rosszul fog kijönni ebből, nem a kérdező. Még ha nem is kap letöltendőt, a bűnügyi költségeket akkor is ki kell fizetni. Sőt, a kérdező perelheti sérelemdíjért is! Ezzel kapcsolatban további felvilágosítást az áldozatsegítő szolgálatnál adnak.
2015. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 A kérdező kommentje:
Nem AKAROM kivásárolni, csak azt, hogy hagyjanak békén, szálljanak ki az életemből, nem akarok én tőlük semmi mást.
2015. okt. 14. 17:31
 69/109 anonim ***** válasza:
7%

Utolsó!

A latlelet azt bizonyítja, hogy volt egy sérülés - ami keletkezhetett mástól is. Azt nem bizonyítja, hogy az ütött, akit a kérdező megvadol. Pláne, ha van tanú is -márpedig az anya ott volt- és az mást mond. Ez itt a probléma.

2015. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
11%
Nem akarod kivasarolni. Ő viszont el akarja adni. Tehát vagy megveszed, vagy eladod, más lehetőség nincs. A saját tulajdonaval azt csinál, amit akar.
2015. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!