Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság volt...

Szerintetek is bunkóság volt tőlem, hogy följelentettem anyám pasiját?

Figyelt kérdés

Vitatkoztunk, és fölpofozott. Elestem és fölrepedt a szám. Még aznap megtettem a följelentést. Anyám azóta szóba sem áll velem, azt mondta hogy tehettem ilyet, hogy lehetek ennyire bunkó, hogy följelentettem?

Szerintetek kinek van igaza?



2015. okt. 13. 18:33
 81/109 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van :)
2015. okt. 14. 20:16
 82/109 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyád ezt vallja, akkor a palinak nincs mentőtanúja. Te meg menj be a rendőrségre feljelentés-kiegészítés célja végett, és tegyél említést erről a telefonhívásról.
2015. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom bizonyítani, hogy tényeg megtörtént a hívás? Mert nem az ő telefonjáról hívott, hanem anyáéról (az ő számát én töröltem és tiltottam, már régen).
2015. okt. 14. 20:37
 84/109 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen a rendorseg, birosag dolga. Valoszinuleg nem olyan hulyek, hogy ugy gondoljak, nem adta oda...
2015. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség lekérdezi a szolgáltatót a hívás időpontjáról.
2015. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%
Máskor vetesd fel a beszélgetést vagy menj át a szomszédba, hogy hallja más is.
2015. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy adjátok el a házat, és felezzétek a pénzt. Anyukád onnantól kezdve keresztet vethetne a pénzére (önálló életére), és két lehetséges végkimenetele lesz a dolognak.

1. Marad a pasi mellett és szenved, mert teljesen egyértelmű, hogy a pasinak addig van rá szüksége, amíg van pénze. Normális párkapcsolatban, ha együtt vesznek házat, akkor nem az egyik félnek van haszonélvezete. És normális párkapcsolatban a felek próbálnak beilleszkedni egymás családjába, nem egymás ellen uszítják anyát és lányát.


2. Másik véglet, hogy anyukád rájön, mekkorát tévedett. A pénzét ugye nem tudja visszakérni, fedél nincs a feje felett, tehát megint csak te tudnád befogadni, egy jóval kisebb lakásban, mint az eredeti házatok volt.


Szóval soha semmilyen körülmények között nem mennék bele. Inkább próbálnám felnyitni anyuka szemét, ész érvekkel, és érzelmi dolgokkal egyaránt.


A bíróságtól ne félj, a kezedben van egy látlelet, az övében semmi. Anyukád legfeljebb azt tudja elmondani, hogy nem volt a szobában, de azt nem tagadhatja, hogy a pasija igen. Szóval vagy nekiverted magadat valamelyik bútordarabnak, vagy megütött. Szerintem utóbbit inkább elhiszik. Ezen kívül még bőven van időd a tárgyalásig, próbálj minél több bizonyítékot gyűjteni, vedd fel telefonra, ha esetleg fenyeget...stb.

Remélem anyukádnak felnyílik a szeme. Egyébként mióta ismeri ezt a pasit? Hogy tudta ennyire az irányítása alá vonni?

2015. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 A kérdező kommentje:
Kb. másfél éve ismerkedtek meg.
2015. okt. 15. 15:48
 89/109 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon-nagyon jól tetted. Ha ez az alak verekedéssel old meg egy veszekedést, nagyon is jó ha szétmennek anyáddal. Szorítok érte.
2015. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó, jól tetted!
2015. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!