Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság volt...

Szerintetek is bunkóság volt tőlem, hogy följelentettem anyám pasiját?

Figyelt kérdés

Vitatkoztunk, és fölpofozott. Elestem és fölrepedt a szám. Még aznap megtettem a följelentést. Anyám azóta szóba sem áll velem, azt mondta hogy tehettem ilyet, hogy lehetek ennyire bunkó, hogy följelentettem?

Szerintetek kinek van igaza?



2015. okt. 13. 18:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a saját lakásán/albérletén akar zárat cseréltetni... Na de az okos te vagy, nem írta sehol, hogy melyik ingatlanon akar... ha már kötözködünk
2015. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
18%

" hogy 20 éves vagyok, külön élek. Viszont a ház félig anyu nevén van, de ő elköltözött ehhez a barátjához. És azért jöttek most haz"

Nos, értelmező olvasás, ugye.... De persze biztos, hogy valami másik ingatlanról beszél, ugye.

2015. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem akarod eladni a házat? Hiányzik neked ez az ideg még hosszú éveken át? Eladjátok, fele pénz a tied, aztán mindenki megy a dolgára és él úgy ahogy neki tetszik.
2015. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
94%

Feljelentetted?!

Viccen kívül, minden tiszteletem a tiéd. Van tartásod, önuralmad, és higgadtan tudsz cselekedni.

Én hasonló esetben valószínűleg kibeleztem volna.

2015. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
90%
27-es, te meg buta paraszt vagy. És nagyon is kapcsolódik a kérdéshez amit írtam. Ha nem bírod elviselni, akkor húzz el, és sértegesd a halált...majom.
2015. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 Janka néni ***** válasza:
90%

Csatlakozom azokhoz, akik azt írják, hogy néhányan nem tudnak olvasni vagy nem figyelnek a kérdező által közölt részletekre.

A kérdező nem egy vita hevében kapott egy pofont, hanem a pofozkodás célja az volt, hogy egyezzen bele az eladásba. Nem kis részben a pasas hasznára. Konzultáljatok egy büntető ügyekkel foglalkozó jogásszal vagy egy rendőrrel! Ez már nem egyszerűen könnyű testi sértés, itt már zsarolás, fenyegetés, nyereségvágy stb. is van.

A közös tulajdon megszüntetése nem ilyen egyszerű, ahogy írta valaki, aki egyébként szintén nem figyelt arra, hogyan is lett a kérdező tulajdonos.Az özvegyi jogú haszonélvezettel csak az ingatlan használatából zárhatja ki az anya a lányokat, a tulajdonjogukat ez nem érinti.

Kérdező! Jól tetted a feljelentést.

Ami a zárcserét illeti. Anyukádat nem akadályozhatod meg a bejutásban a tulajdonába. Használati megosztásban megegyezhettek és akkor a te birtokrészedet lezárhatod.

Anyukád viszont a legjobb úton halad a kiforgatottság felé. Nem tudom mitől fog kinyílni a szeme, ha attól nem történt meg, hogy a ház eladása kapcsán ez történt veletek.

Egyébként, tényleg: miért nem mész bele az eladásba? Fogd a pénzt és indulj el vele a saját utadon. Édesanyád meg szépen kanalazza be, amit főzött. Ez is lehet egy megoldása a problémának. Más tészta, hogy később hozzád fog futni, hogy segíts rajta.

2015. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim válasza:
97%
Hát, a kutyát én is félteném. Legalább egy egyszerű pár ezer forintos kódos riasztót szerelj föl, bár én is inkább zárat cseréltetnék és megkockáztatnám hogy feljelentenek miatta. Következménye ennek se lenne sok, és lehet hogy eszükbe se jutna.
2015. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
98%
Sokan elsiklottak afelett a valójában nagyon is fontos szavak felett, amik a kérdező anyjának a száját elhagyták: "Látod, megmondtam, hogy jobb, ha azt teszed, amit ő mond...". Ezek után számomra nem kérdés, hogy a férfi valószínűleg bántalmazza a kérdező édesanyját, lehet, hogy egyelőre csak lelki terrorban tartja, ahogy az ilyen élősködők szokták, de mint látjuk a megfontolt tettlegesség sem áll távol tőle. És akik szerint az ilyet nem kell feljelenteni, nos arra csak annyit tudok mondani, hogy azok miatt vannak olyan családon belüli erőszakról statisztikák Magyarországon amilyenek... Ezen kell elgondolkozni, nem azon, hogy "ez csak egy pofon volt". Nem a pofon a lényeg, hanem a szándék, és az azt körülvevő események.
2015. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 Beltazor91 ***** válasza:
98%

azért amellett is elsiklunk, hogy egy férfi meg üt egy nőt...

kevesebb undorító dolgot tudok ennél mondani...

2015. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted a feljelentést. Nőt megütni, azért hogy az ő akarata érvényesüljön. Pláne, hogy semmi köze ahhoz a házhoz. Neked és anyukádnak van beleszólása, másnak kuss. Én a helyedben szabadulnék tőlük minél előbb. Vagy megvenném a másik részt, vagy belemennék az eladásba, de csak a saját szabályaim szerint.
2015. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!