Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
* most beszéltünk telon
2015. okt. 15. 23:51
 52/76 anonim ***** válasza:
100%

Börtönben volt?

Bár szerintem még ott is lehetett volna találkozni.

Viszont minden másra stimmelne. Ő bentről azt hiszi, hogy kint pörög az élet, nem változott semmi, nem érti, hogy milyen gondok emésztenek.

Ez csak egy teória, de érzem olyannak, mint a kérdésedet.

Amúgy ezt így nehéz megítélni, hogy mi lesz veletek. Amíg ő nem látja személyesen, hogy már nem az a nő vagy, és te sem látod őt, addig nem tudjátok ezt neten elmagyarázni egymásnak. Meg kell tapasztalni, hogy milyen most az életetek és akkor majd kiderül, hogy van-e jövőtök vagy nincs.

2015. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:

...

igen, ki fog derülni.

csak én nem akarom elcseszni és pedig úgy néz ki, hogy "nem jók a lapjaim"

2015. okt. 16. 00:12
 54/76 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem jól közelíted meg a dolgot. Ez nem arról szól, hogy most rosszak a lapjaid, vagy hogy karácsonyig hogyan turbózd fel magad, azért, hogy olyan legyél, mint régen.


Közben lett egy gyereketek, és te már sohasem leszel olyan, mint szabad, független nőként voltál. A ti történetetekben az a nehéz, hogy míg ezt más pasi fokozatosan éli meg a másfél év alatt, és a nőnek közben van segítsége, addig te egyedül vittél mindent a párod meg hirtelen fog szembesülni a változással.


Változás pedig minden kapcsolatban van, ahol gyerek születik. Ezzel nem lehet mit kezdeni. A kérdés az, hogy mit szeretnél. Örökké megpróbálni megfelelni egy régi képnek, vagy szépen megpróbálni újra összecsiszolódni, az új helyzetben, ami adott. Utóbbi szerintem kevesebb energiádat emésztené fel, és tetszik, nem tetszik, változott a felállást. Szóval elsősorban a párodnak kell megszoknia, elfogadnia az új felállást. Ez nem azt jelenti, hogy ne lakkozd a körmöd, vagy ne járj el sehová. Ha itthon lesz, és leveszi a terhek egy részét a válladról, akkor könnyebben fogod újra nőnek érezni magad, nem csak anyukának.


Egyébként anyagilag legalább támogatott benneteket ebben az 1,5 évben?

2015. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem mi a probléma aztal,hogy megváltoztál. Ezt nem rossz irányba tetted. Nem alkoholista és nem törődöm lettél,hanem egy felelőségteljes édesanya.

Honnan tudod,hogy ő esetleg nem változott az elmúlt másfél évben?

Lehet,hogy neki sem arra van már szüksége mint régen.

Mi is voltunk ilyen szituációban a férjemmel.

Két évig nem lakott itthon munka miatt a kislányunk születése után.

Én tisztelem őt azért,mert anyagilag mindent megtett értünk ő pedig tisztel azért,mert még távol volt tisztességgel neveltem a lányunkat.

Nemi kapcsolat sem volt köztünk ez idő alatt.

Mikor összedolgozott annnyi pénzt,hogy itthon tudjon egy saját válalkozást indítani elkeztük újra felépíteni a kapcsolatunk.

Újra megkellett ismerkednünk,mert teljesen más emberek lettünk mind a ketten.

Hosszú beszélgetések,szép szavak,sok ölelés,elmentünk kettesbe 3 napra stb..

Két hónapunkba telt mire újra megtaláltuk egymásban azt a szerelmet,amit régen éreztünk egymás iránt.

Mostmár fél éve itthon van és sokkal jobb a kapcsolatunk,mint előtte.

Ő is jobb emberré vált és én is.

Természetes dolog az,hogyha két ember nem találkozik hosszú távon,akkor eltávolodik egymástól.

Adj időt magatoknak. Beszélgessetek sokat esetleg oszd meg vele az érzéseid. A szex meg alakul magától. Nem kell egyből tigris ként rávetned magad!

Sok sikert és kitartást!

2015. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
75%

Nem alkoholista és nem törődöm lettél,hanem egy felelőségteljes édesanya.


Nem. Annak a nőnek a mintapéldája lett (nyilván szándékosan), akit a gyakori válaszolói leírnak hasonló kérdésekhez fűzött hozzászólásaikban. Nem jár sehova, csak a gyereknek él, nem ad magára, megkeseredett, nem hiányzik a szex.


Csodaszép kamu.

2015. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor megpróbálok egy teljesen más új helyzetre készülni, nem a régit "sírni" vissza. igaz, ezt sem tudom hogyan..


utolsó válaszadó meg elmehetne 24 órázni valahova, akkor kérdezgessen, hogy nekem is lehetőségem legyen simán kamunak minősíteni.

2015. okt. 16. 15:14
 58/76 A kérdező kommentje:

csak jelzem, sajnos nem fog menni, mert "bekattant"

önsajnálat tetőfokon, és hibáztat mindenben(keveset írtam neki, stb) és nem hallgat meg, csak mondja mondja...

nem hat rá semmi.

én meg nem vagyok pszichológus...


szóval a linkelt kérdésben tényleg lehet igazság, hogy nem bírja ezt senki :(

2015. okt. 16. 22:29
 59/76 anonim ***** válasza:

De konkrétan amiatt sajnálja magát, mert te megváltoztál? Hát mégis, hogy van képe? Hacsak tényleg nem börtönben volt akkor mi a f..szért nem jött 1x-2x haza?

Mostmár tényleg elmondhatnád merre van az urad, itt szerintem már a bánatot se fogja érdekelni ha a börtönben ül. Miért titkolod ennyire?

2015. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne hagyd magad, te nem vagy hibás. Innen egy kicsi lépcső, hogy bántson is fizikailag.


Küldd el, és kezdj új életet. Tudom, mondani könnyű, de nincs más lehetőséged, és van, amit kivűlről jobban látni.


Nagy levegő, és dobd ki. Utána bezuhanhatsz, de majd talpra állsz.

2015. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!