Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
94%
Én nem nevezném kapcsolatnak azt, ahol másfél évig nem is látják egymást a felek. Komolyan, ez mégis mi? Nem is látta élete első másfél évében a gyerekét? Ez nem házasság, nem párkapcsolat, hanem egy vicc.
2015. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
85%

bocsi, de nem világos a történet. mennyi ideig voltatok egyutt mielőtt kiment? miért ment ki? megbeszeltetek, hogy együtt maradtok? mert 1,5 év kihagyàs egy kapcsolatban... hát nem is tudom. nekem úgy jön le, hogy nem vagytok együtt csak a gyerek miatt irogatott neked. neki volt nője vajon az elmúlt 1,5 évben?

ha még fontos neked, mármint szeretnél vele együtt lenni, akkor ha hazajon elmondod neki, hogy már nem olyan fontos neked a körömlakk és a csini ruhák, mint anno. szerintem ezeket csak te érzed olyan nagy dolognak. a pasik tényleg nem annyira figyelnek oda a koromlakkra pl. ha ápolt a kezed, szoval le van vágva a korom, nem piszkos, akkor nem igen fog feltunni neki semmi. azt meg nem tudom hogy gondolja, hogy itt hagyott egyedül egy ujszulottel, és akkor állandóan bulizol? hát biztos..

2015. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem értem mit szeretnél magatoktól?

"észrevette anno és erre elkezdett ajnározni valami másik nőt, hogy de neki meg hú, milyen van. nem á az, hogy de szép vagy akármi..

sokszor intha hasonlítgatna másokhoz :("


Valahogy azt érzem, hogy te nem vagy ezzel a helyzettel kibékülve, mert van egy olyan párod aki egy nagy májer hapsi, aki a külsődre bukik (Körömlakk ide-vagy oda, az én párom se veszi észre, azt se tudja mennyi van, és abból épp melyik van rajtam, ha van), inkább mint belső dolgokra, ugyanis amiket leírtál, mind-mind külsőségi dolgok.

Mély párkapcsolatot itt nem nagyon érzek, inkább egy felszínes vonzalmat.

2015. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
90%

Lemaradt:

Neki te meg akarsz felelni inkább, jól mondom?

2015. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
27%
Talán nem kéne megrohanni magad leértékelésével. Azt hiszem idő kell mindekettőtöknek, hiszen előlről kéne kezdeni az udvarlási időszakot. Szerintem meg örülni fog egy idő után, mert rájön, hogy a gyerek és a család a fontos, nem a buli, és más férfiak. Ismerjétek meg, és szeressetek egymásba megint.
2015. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim válasza:
89%
Amit írtál, a 1,5 év különélés, az nem kapcsolat. Kérdezted hogy vége lesz? Minek lesz vége, nem éltek együtt. Nem látogatott meg titeket egyszer sem, és nem hívott hogy menjetek hozzá? Hol dolgozik? Mert ha a férjem külföldre menne, max 1 hetet bírna nélkülünk, főleg a gyerekek hiányoznának neki, 1 hét után jönne haza látogatni. Azt sem tudod hogy miről beszélgessetek... furcsa, nem igazán érdeklődtetek egymás után az eltelt időben? Hazaköltözik hozzátok?
2015. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
61%
Oké, akkor lakkozd ki, pár perc az egész, vagy ha valami fullosabbat akarsz, irány a manikűrös, ő fest rá neked mintát is. Nem tudom mikor jön haza a férjed, de amin tudsz változtatni kevés idő alatt is: az a kozmetikus, fodrász, köröm, esetleg pár új ruha. Nyilván nem fogsz lefogyni egy hét alatt, de csinosabb attól még lehetsz. Azt pedig szerintem pont leszarja a párod, hogy mennyit vagy a barátnőiddel, kicsi gyereked van, azzal kell foglalkoznod.
2015. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként én ismerek olyat, aki sok évet volt távol, ilyenkor általában a világ másik végén kapnak egy jó ajánlatot a férjek, annyira azért nem különleges, hogy a félmillás repjegyet nem fizetik ki havonta. Persze nem tudom itt mi van a háttérben.
2015. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

24 valahogy úgy, nem akarom, hogy miattam menjen tönkre, ha tönkre menne


4 évet voltunk együtt

megbeszélés szerint ment ki

megcsalás nem témánk, legalábbis szerinte az a fontos hogy mi akarjuk e egymást a mában, és együtt akarjuk e a jövőt. valahogy ilyen elven él.


ha nem lenne kapcsolat, ahogy valaki írja, akkor mit akar tőlem?

ha lenne is, vagy lett volna is akárkije, az az egy biztos, hogy lelkitársa 100% hogy nem lett.

nem is szerelemmel hane családi elven kötődik hozzám szerintem hogy hozzá tartozok.

2015. okt. 15. 15:00
 30/76 anonim ***** válasza:
84%

nektek annyi közötök van egymáshoz, hogy van egy közös gyerek és slussz.

Másfél év alatt egy életvidám, társaságkedvelő, csinos nőből nem lesz egy életunt, fáradt aggszűz.

2015. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!