Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:

A pasi tuti megcsalt, most hazajön, és adja a mártírt, stb....


Páros lábbal....

2015. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

Eddig is egyedül nevelted a gyereket, ezután is így lesz, mert rá nem számíthatsz.


Ahelyett, higy örülne, hogy lát, adja a mártírt....

2015. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

amiatt sajnáltatja magát, hogy nem láthatta a gyereket eddig, hogy nem mentem ki hozzá (nem akartam pici babával utazgatni, meg stb)hibáztat és amúgy betegesen féltékeny állat is előjött belőle, ami még soha, de a hatalmas litániája mellett ez már elenyésző.

az idegei totál feladták. nem hallgat meg sem engem.


ne írom hol van, mert szerintem tök mindegy abból a szempontból, hogy nincs a családjával.


egyszerűen dobjam ki a gyerek apját utolsó..? nem egy kamaszkori kalandról van szó..

2015. okt. 16. 23:33
 64/76 A kérdező kommentje:

a neten kattant be, hogy pasik like-olták a képeim(a szomszéd, meg a kollega, dehát az ót nem érdekli)

nem megcsalt volna és önvádból féltékeny, hanem a net miatt.meg gondolom a távolság miatt.

2015. okt. 16. 23:34
 65/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj a kérdezővel, hogy megváltozott és már nem lakozza a körmét, hanem az, hogy az írása alapján egy hullában több élet van mint benne. Azért ne csináljunk ekkora mártírságot a dologból, nem ő lesz az első, sem az utolsó aki egyedül nevelt gyereket, de azért a többség megoldotta és képes volt ember maradni. Különben meg azt hiszed a gyerek nem látja mi van veled? Ő nem h*lye, csak gyerek. Hiába a fake mosoly, ha belül üres vagy. Ha tényleg fontos lenne neki a gyerek, meg a párja meg saját maga akkor legalább egy pszichológushoz elvonszolná magát, nem itt elmélkedne tétlenül, hogy vajon elfogja-e hagyni a párja, ha nincsenek megcsinálva a körmei...
2015. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
71%

IGEN, dobd ki! Lehet, hogy az apa, de ezer éve nem érdekled, és mint írod, nme is százas.


A végén bántani fog ez a hangulat ember.

Most se legyen nálad! Pont ez az a helyzet, amikor lépned kell.

Én a megbeszélés híve vagyok, de ha igaz, amit írsz, akkor NINCS MIT megbeszélni.

2015. okt. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus áldozat nő vagy, akit vagy vernek, de minimum hülyére vesznek.
2015. okt. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
Ja, az ilyen savanyúságok tényleg tolják a fb-ra magukat. Egyéb mese?
2015. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Nem érdekli mi van velünk, a gyerek sem. Ennyit rólunk.
2015. okt. 17. 11:10
 70/76 anonim ***** válasza:

Kérdező, most komolyan!! Mit akarsz megmenteni ezen a kapcsolaton? Érdekli ezt a pasit, hogy mi van veletek? Érdekelte az elmúlt 1,5 évben? Kényszerítette valaki, hogy elmenjen? Még mindig nem írtad le, hogy valamilyen formában támogatott egyáltalán benneteket?


Nekem az jön le, hogy ez egy rohadt önző pasi, akit magán kívül senki nem érdekel, és tökéletesen alakítja a mártírt. Te meg elfogadod, hogy mindenben te vagy a hibás, holott nem. Te 1,5 évig nevelted a közös gyereketeket egyedül, és még ő tesz szemrehányást?


Egyébként már csak azért is fontos, hogy melyik országba ment, mert akárhová olyan egyszerűen nem viszed utána a picit.

Egyébként nem katona véletlenül? Nem valami misszióra ment ki, és az ottani körülmények miatt kattant be?

2015. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!