Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
43%
Ha te semmit nem vagy hajlandó tenni azért, hogy együtt legyetek, akkor mégis min aggódsz? Ha neked strapálást jelent csak az, ha ő hazajön, akkor mi a probléma? Nem kell együtt lenni és akkor strapálnod sem kell magad. Gyerektartást akkor is fizet, látni meg eddig sem láttad... Érthető, hogy nehéz egyedül gyereket nevelni na de könyörgöm mások sokszor 18 évig csinálják és mégsem lesznek ennyire halottak... El nem tudom hinni hogy semmifelé segítséged nincs. Egy barát, nagyszülő, szomszéd, pszichológus akárki... Ha akartál volna javulni vagy tenni valamit a kapcsolatotokért, akkor tettél volna.
2015. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

na mindegy, majd meglátom mi sül ki ebből az egészből.

de nem fűzök sok reményt hozzá.

csak legalább ne rajtam múlna.

2015. okt. 15. 18:03
 43/76 A kérdező kommentje:

amúgy én azt érzem energiám nincs valahogy annyi, hogy a boldogságomra is jusson. pl a problémák mellett önfeledten menjek akárhova kikapcsolni, meg kirittyenteni magam.

folyamatosan kattogok minden bajon.

nem érzem úgy, hogy nyugodtan hátradőlhetnék.

2015. okt. 15. 18:05
 44/76 A kérdező kommentje:
láttam én is korábban a belinkelt kérdés, ahogy látom senki nem bírná.
2015. okt. 15. 18:06
 45/76 anonim ***** válasza:
92%

Nem is akarsz boldog lenni, és a páűrodat se szereted.

A gyereked mőgé bújsz, ő a kibúvó minden alól, a párodat csak valami felesleges koncnak tartod. Azért remélem őszinte leszel vele, hadd döntsön, akarja e ezt a semmilyen kapcsolatot vagy nem.

Ha menteni akarod a dolgokat, kapd össze magad, ne a gyerek sejhajában legyél, hanem foglalkozz a pároddal is!

2015. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
11%

Hiányzott az alatt a másfél év alatt? Ti hiányoztatok neki?

Nekem annyira hihetetlen, hogy valaki kimegy ennyi időre dolgozni, és ha hazajön minden meg ugyanúgy. Te depressziós lettél, tied volt a gyereknevelés, a gyereketek meg sem fogja ismerni. Elhidegültetek, nem hiszem hogy az a baj hogy megváltoztál, hanem mindketten máshogy éltek, csak a gyerek a közös, de az is inkább a tiéd, mert te vagy vele.

Kérdés, hogy te mit szeretnék, megmenteni ezt a "kapcsolatot", vagy nem? Jó így nélküle, vagy vele akarod folytatni?

2015. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon fura az, hogy a pasinakvan egy gyereke, meg egy párja, aki szereti, és 1,5 évig haza sem tolta a pofiját, hogy megnézze őket. Mégis hová ment, a világ másik felére? Repülővel onnét is hazajöhetett volna legalább pár alkalommal. És a legnagyobb probléma, hogy a körömlakkozáson van kiakadva, meg másik nőhöz hasonlít téged. Nem normális.


Nem akarlak megbántani kérdező, de ennek a kapcsolatnak már rég vége, szerintem te is tudod. Egy dolgot tisztázz magadban, ami miatt aggódsz is, ez NEM MIATTAD ment tönkre. Nem az itt a legnagyobb baj, hogy nem lakkozod a körmöd, meg egyedülálló anyukaként nem tudsz úgy pörögni, mint régen. Hidd el, másnak se menne.


Ne engedj az érzelmi zsarolásnak, mikor a párod máshoz hasonlít, és csak elvárásokat támaszt veled szemben. Amit csinálsz egyedül, az előtt le a kalappal. Nincs miért bűntudatot érezned, aggódnod.


Szerintem próbáld újraszervezni az életedet. Gondold végig, hogy ki tudna neked valamiben segíteni, vagy milyen olyan dolgokat tudnál igénybe venni, amik könnyíthetik kissé a helyzetedet.

Nem írtad le milyen problémáid vannak ( a pasit leszámítva), talán ezekkel kapcsolatban kérhetnél itt tanácsot, hátha tudunk valami okos dolgot mondani.


Addig is fel a fejjel, lesz ez még jobb is.

2015. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
72%
Ez de szar kamu, csillagom. Másfél évig nem láttátok egymást személyesen, már ez is nehezen hihető, de hogy másfél évig se egy videóhívás Skypeon, se Facetime, se semmi, ahol láthatott volna, miközben veled beszél? Honnan írsz, a múlt századból? 😃
2015. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdemes ide írni, a jó válaszok lepontozva, a kérdező pedig úgy tűnik döntött.
2015. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

ma beszéltünk telon

hirtelen nem érdekelt a körömlakk meg a fenti nyavajáim, valahogy a búcsúnál megkönnyeztem, hogy letesszük a telefont. tudom, hülyén hangzik :)

de azt mondta tartsak ki, mindent úgy csinál, hogy jöhessen, max karácsonyra itt van. szóval több időm van, mint gondoltam.


a lepontozós rendszer itt a gyk-n amúgy totál inkorrekt dolog.

2015. okt. 15. 23:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!