Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
90%
Mégis minek lenne vége? Most sem vagytok egy pár.
2015. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
51%

pfff

nem sok esélyt adok nektek.

bocs

2015. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
9-es ő nem ezt várja, hanem azt hiszi az vagyok aki régen. nekem olyan ez az eltelt 1,5 év, mintha 20 év ment volna el az életemből
2015. okt. 15. 14:40
 14/76 anonim ***** válasza:
31%

Ne parazz annyit, tipikus noi dolog.


Megjon a ferjed, jol elrendez, aztan hirtelen ismet szep lesz a vilag :)

2015. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
12 ezt mire írtad?
2015. okt. 15. 14:42
 16/76 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem lehet előre kitalálni, hogy mi lesz ha hazajön, lehet, hogy minden tök jó lesz, szerintem egyébként a párod tudja, hogy full depis vagy, ez netes beszélgetésekből is lejön, nem fog meglepődni azon, hogy milyen vagy most. A körömlakk pedig mégis mikor érdekelte a férfiakat? Észre sem veszik. Én is csak a magam kedvére csináltatom a gel lakkot.
2015. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
68%

Rendben nem ezt várja.

De itt az alkalom, és mondd el neki, hogy nem lesz minden olyan mint régen.

Honnan hinne mást? Otthon se volt,nem tudja milyen egy gyerekhez felkelni.

Ha nem egybites (márpedig a férfi mert férfi attól még nem az), fel fogja fogi.

2015. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:

nah a körömlakk...

észrevette anno és erre elkezdett ajnározni valami másik nőt, hogy de neki meg hú, milyen van. nem á az, hogy de szép vagy akármi..

sokszor intha hasonlítgatna másokhoz :(

2015. okt. 15. 14:46
 19/76 anonim ***** válasza:
97%

Másfél év alatt valószínűleg ő is megváltozott.

Mondjuk el nem tudom képzelni hogy hova ment ahonnan egyetlen egyszer se tudott hazajönni vagy nem tudtatok valahol fél úton találkozni. Én ez miatt azt is megkérdőjelezném, hogy mennyire vagytok fontosak neki.

Hacsak nem valami katonai küldetésen volt, eléggé érdekesen vállaltatok gyereket.

2015. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
17 nem fogja fel, már magyaráztam, akkorhát egybites...
2015. okt. 15. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!