Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
65%

28: nincs a földnek nagyon olyan pontja, ahol van munka és ahonnan legalább évi egyszer ne lehetne hazajönni. Főleg ha gyűjti a szabikat, akkor 2-3 hétre is hazajöhetne.

Persze kivétel a katona, akit bármikor küldhetnek bárhova, de vszeg nem katona a pasi, mert akkor nem érdekelnék a körömlakkok.

2015. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
69%

mégis milyen apa/társ az aki képes a gyereke születésekor kulfoldre kimenni, és 1,5 évig haza se jönni? én nem akarnék tőle semmit ezek után. foleg, hogy kerüli a témát, hogy volt e más nőkkel.. de persze feltekenykedik rád...

a gyerekkel talalkozhatna amikor szeretne, de biztos, hogy be nem engednem koltozni a lakasomba.

2015. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
89%

Húha, hogy bírtátok 1,5 évig? S miért nem látogatott haza? Nem furcsa neked, hogy masfél év alatt egyszer se jött haza? Nem tudom hova lehet úgy elmenni, hogy ne legyen egy hét szabadságod ennyi idő alatt?!

Most végleg hazajön?

Nekem úgy tűnik te annyira megvagy nélküle, hogy már nem is kellene, csak nincs munkád meg ott a gyerek.

2015. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

Szerintem ez kamu. (különben már rég tudnánk, hogy mi az a távoli vidék, ahonnan egy apa nem bír legalább a gyerekéhez hazamenni)


De ha feltételezzük, hogy nem az, akkor pedig szépen megmondod neki, hogy semmi az ég világon nem köt hozzá, és szeretnél tőle elválni, mint ágtól a levél. És ennek semmi köze sem a sporthoz, sem a körömlakkhoz.

2015. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
86%

KAmu hát.

Annak a kérdésnek a párja, hogy hogyan lehet kibírni, ha kint él a párod...

2015. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
2015. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
73%
Terhesség utáni depresszió, amin a férjed távolléte csal ront. Te írtad, hogy hiányzik a régi éned. Nincs társasági életed, eltavolodtal a barátnőidtől és nem adsz magadnak, pedig korábban ez nem volt így. Ha ez nem zavarna és korábban is ilyen lettél volna, akkor oké lenne. De azt írtad, hogy hiányzik a korábbi éned és a soraidból sem egy boldog nő érződik. Az pedig nagyon rossz, hogy a férjed ilyen sok időre elment. Ha nem változtat ezen, akkor rá fog menni a házasságotok, te pedig nagyon magadba fogsz fordulni.
2015. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
82%

Nincs a földön olyan pont, ahonnan ne tudna hazajönni az, aki akarna. És most itthon lesz pár hétig, és megint elmegy évekre?

Az nem került szóba, hogy ti is kiköltöztök?

Ez így nem kapcsolat, nincs mi miatt aggódnod.

Még beszélgetni sem tudtok, csak formaságokat írni egymásnak.


Ennek nem vége lesz, már rég vége van.

2015. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs de ott bukott a téma, hogy "jön a GYEREK APJA külföldről", nem pedig a "férjem", "barátom", "párom", stb.
2015. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 Andizsuzsi ***** válasza:
72%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."


De válasz még mindig nincs arról, hogy hol van az a világvége, ahonnan nem lehetett hazajönni másfél év alatt. Amúgy az sem derül ki, hogy az állítólagos apa látta-e a gyerekét egyáltalán?

2015. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!