Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön haza a gyerek apja külföld...

Jön haza a gyerek apja külföldről hosszú idő után. én közben gyed alatt megváltoztam. Vége lesz?

Figyelt kérdés

nem vagyok már az a lány, akivel élt.(vidám, éljünk a mának típus)

hanem felelősségteljes anya és nő lettem, kicsit konzervatív is, relatíve szigorú napirend és szabályok szerint élve, a holnaptól (mivel nincs munkám még)görcsösen aggódva, soha nem tudok nevetni, mosolyogni, csak a gyermekemnek, de alapvetően zárkózott lettem és nem hiányzik a szexuális élet sem, és nincs erőm se már körömlakkozni, meg a csili vili kiegészítőkhöz sem, mint anno, átmentem amolyan natur természetesbe, akit kb senki nem vesz észre ha szembejön.

mivel jön haza, tele vagyok feszültséggel ez miatt. ezért nem is várom úgy érze ne is jöjjön...

de igazából szeretem a szívemben őt.

de szóval eddig remeteként élek, azt sem tudom miről beszélgessek vele...

neten úgy ahogy mennek formális beszélgetések köztünk, ő úgy tűnik féltékeny, szóval mintha inkább birtoklási vágy lenne is csak az ő részéről nem tiszta szeretet/szerelem..


próbáltam már készülni erre, neki álltam sportolni, felvenni a kapcsolatot bnőkkel, hogy legalább társasági életet éljek és szépíteni magamon, hogy valahol visszakapjam régi önmagam ideig-óráig ment is, de nem állandósult, újra szürke egér lettem.

(amúgy hiányzik is nekem a régi énem. néha úgy tűnik, mintha önmagamnak egy új reinkarnációja lennék élhetetlenebb kiadásban)


most mi lesz így?

mit csináljak?


2015. okt. 15. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
Jol betalàltàl. Tényleg màrtìrkodik.nem katona. Majd meglàtom mivel fog előrukkolni és mi lesz ebből az egészből
2015. okt. 17. 18:19
 72/76 anonim ***** válasza:
Majd meglátod. Majd írd le. De komolyan, kell ez neked?
2015. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim válasza:
0%
szerintem menjetek el amint lehet ez nem apa és nem férj.de ha igazán szereted fokozatosan megszoklya amilyen lettél
2015. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, jelenleg azon van hogy bizonyítson és mindent megtesz az égvilágon értünk.

sikerült lehozni a drámajeleneteiről én úgy látom, hogy teljesen, de ő annyit reagált csak ez most így jó.


milliokat beszélünk a neten újabban minden részletet átrágunk mit hogyan merre.


ha nem is érzelmi alapon, de pont egyeznek az érdekeink :)

mindent aláír és mindent úgy csinál, ahogy én mondom :)


jelenleg ő függ tőlem, ez a felállás :)


ha majd találkozunk, megcsinálom magam szépre, de ahogy látom köztünk tényleg nem a külsőségek vannak első helyen

2015. okt. 18. 21:31
 75/76 anonim ***** válasza:
0%
Majd írd meg kérdező, hogy mi lett veletek ha hazamegy! Sok sikert kívánok, legyetek boldogok! :)
2015. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:

Kedves tőled.

most úgy néz ki, nem sok minden várható, lehet haza se jön már meg..

2015. okt. 23. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!