Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestvérem nem jön az...

Unokatestvérem nem jön az esküvőnkre, mert kértük, hogy ne hozzák a gyerekeiket. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

Nem csak őt kértük meg, mindenki mást is. Senkinek nincs ezzel gondja, csak nekik.


Tegyünk velük kivételt? De akkor viszont mindenki mást sértünk meg, nem?


2015. dec. 7. 10:45
 61/92 anonim ***** válasza:
33%

Ha nekem mondaná ezt az unokatestvérem, hogy a gyerekeim nem jöhetnek, bizony én sem mennék.


Amúgy ha a szülő megfelelően neveli a gyerekét nem fog galibát okozni.

Mikor én voltam kisgyermek, kb 5* voltunk esküvőn. Soha nem rosszalkodtam és a többi gyermek sem. Szépen végigültük a szertartást és a vacsorát. Utána pedig mi is ugyanúgy szórakoztunk mint a többi vendég. Táncoltunk egymással stb.

És 3-5 éves időszakomba volt ez. Soha senki nem rántotta le az esküvői tortát, és borította fel az embereket.

2015. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
32%
Miért gondolod, hogy megsértődtek? Ha tőlem kérné azt az unokatesóm, hogy ne vigyem a gyerekemet a lagzijába, akkor én se mennék, nem azért mert megsértődtem, hanem mert a 3 éves gyerekemet nem fogom egyedül hagyni a lakásban két napra. De ha már itt tartunk, a 13 évest sem hagynám itthon két napra.
2015. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
49%

"Nem ők, mint család vannak meghívva, hanem Ő, mint barátnő/unokatesó/kolléga "


eléggé sántít a párhuzam. Ugyanis ha én valakinek a barátja vagyok, attól a gyerekem még nem a barátja. Sőt a kollégáimnak sem kollégája a gyerekem. De az unokatestvéremnek ugyanúgy rokona mint én. (ha már itt tartunk: akkor miért nem mondja azt, hogy unokatesó jöhet, de a férjét nehogy hozza, mert azzal nincs közös vér???)

2015. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
18%

"ha már itt tartunk: akkor miért nem mondja azt, hogy unokatesó jöhet, de a férjét nehogy hozza, mert azzal nincs közös vér?"


Ellenben jó sok lóvét hozzon, mert csak azt kérünk, és se a krvák se a kokó nem lesz ingyé.

(te nem esküvőre gondolsz szerintem)

2015. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
73%

Én eddig akárhány esküvőn voltam, mindenhova elcincálták valakik a pár hónapos - 1-2 éves gyereket, az meg üvöltött mintha nyúznák.

Nem is értem, minek kell egy ekkora gyerek egy esküvőre. De komolyan. Embertelen módon unhatja, persze hogy sír szerencsétlen.. Fel se fogom, hogy MINEK elvinni ilyen rendezvényekre egy kisgyereket.

(Nem, nem utálom a gyerekeket, egy kisgyerek se "rossz", max a szülő nem tudja kezelni.)

Ha nem megy az unokatesó, hát nem megy, így járt.

2015. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
71%

"a 3 éves gyerekemet nem fogom egyedül hagyni a lakásban két napra. De ha már itt tartunk, a 13 évest sem hagynám itthon két napra"


A 13 évest mi a búbánatért ne lehetne otthon hagyni? A 3 évesnek meg bőven lehet még fél év alatt bébiszittert/rokont keríteni, aki vigyáz rá...

2015. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
30%
Elég groteszk egy esküvő gyerekek nélkül... Életidegen, bizarr... Ez valami gót esküvő lesz temetőben? Vagy gruppenszex lesz a lagziban egyből?
2015. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 A kérdező kommentje:
Minek kellene 2 napra magára hagynia? Délután 5kor lesz a szertartás, 7-től a vacsora. Max fél nap.
2015. dec. 7. 17:45
 69/92 anonim ***** válasza:
82%
Nemrég voltam esküvőn. Nos meg is értelek, meg nem is. Azon az esküvőn tényleg rengeteg gyerkőc volt, de tényleg. Páromnak még meg is emlitettem, hogy baccus, ez már durva óvoda, mi lesz itt....Az esküvő szerintem egy unalmas dolog a vendégek számára. Legalábbis nekem az volt, hátul ültünk, semmit sem láttunk, bazi hideg volt a templomba, szóval na. De az gázabb volt, hogy a gyerekek is unatkoztak és egymás ellen üvöltöttek, néha be-be kiabáltak, sirtak. De itt a szülők voltak a debilek, mert nem vitték őket ki. Na ha az én esküvőm lesz szépen meg lesz mondva mindenkinek, hogy ha a gyerek nem bir magával legyen oly kedves a szülő, hogy kiviszi, ne ott ordibáljon már az esketés kellős közepén. Én ki is buktam ott, szerintem ez nagyon gáz. De ezt el lehet kerülni kommunikációval. Ha pedig lesz lagzi (irtad,hogy lesz) akkor nem aggódnék a gyerekek miatt. Ők az esküvő után úgy kiszaladgálják magukat, hogy az összes ki fog dőlni 9-10 közt. Általában ilynekor hazaviszik őket vagy bérelt szobár, nem tudom, a szülők pedig visszatérnek és mulattak tovább.
2015. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
69%

67-es, érdekes világlátásod van, hogy ha csak felnőttekkel találkozol, az egyik első dolog, hogy baszni fogtok.


A másik meg, remélem a sok tökmag is megörökli ezt a hozzáállást. "Nem vittem volna a gyerekemet, de megkértek, hogy ne vigyem? Akkor csakazértse megyek!"


Ha beleírnám a meghívóba, kenut ne hozzatok, akkor ezek az emberek azt mondanák, amúgy se hoztak volna, na de hogy ki van kötve, csakazértis hoznak.

2015. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!