Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestvérem nem jön az...

Unokatestvérem nem jön az esküvőnkre, mert kértük, hogy ne hozzák a gyerekeiket. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

Nem csak őt kértük meg, mindenki mást is. Senkinek nincs ezzel gondja, csak nekik.


Tegyünk velük kivételt? De akkor viszont mindenki mást sértünk meg, nem?


2015. dec. 7. 10:45
 71/92 anonim ***** válasza:
40%
70: gratulálok ha szerinted a gyerek egy szinten van egy tárggyal és hasonlóképp tartoznak a kérdező családjához az unokatestvére gyerekei, mint egy kenu...
2015. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem jogosan sértődött meg és ne tegyetek kivételt.

Nekem is csak rossz tapasztaltaim vannak ilyen téren, érthető, ha ti sem akartok azért felfordulást, mert a gyerekek nem úgy élvezik, mint a felnőttek.

Az a szülő, aki tényleg az egész szertartás alatt és a lakodalom idején a gyerekére felügyel nem igen engedi el magát (nem arra gondolok, hogy nem tud berúgni, egy szimpla beszélgetésre sincs ideje), amelyik meg nem felügyel rá, mert szórakozik, ott általában megvadul a gyerek. És sokszor még az ilyen szülő sértődik meg, ha valaki megszólítja a babucikáját, hogy ugyan viselkedjen már.

A másik része meg az, hogy valóban elég kifogás szaga van az indoknak, novembertől tavaszig elég sok idő van, és unokatestvéred párjának az oldalán is vannak családtagok, akik gondolom nem hivatalosak az esküvőre. Ha a unokatestvéred a lány, akkor a férje családjából valaki biztosan szívesen vigyázna rájuk. Ha meg állandó bébiszitterük van, akkor pláne furcsa, h hónapokra előre ezt nem lehet vele egyeztetni.

Viszont ne mérgeld magad ezen, egyrészt addig még meggondolhatják magukat, másrészt ha nem mennek el, attól nektek még lehet szép esküvőtök.

2015. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
55%
A hozzáállásról van szó, de mivel nekiálltál a hülyét játszani, nyilván igazam van. Vagy nem játszod a hülyét.
2015. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
49%
#70 hát ha egy csoportos társadalmi eseményről kitiltják a gyermekeket akkor kénytelen vagyok arra gondolni, hogy vagy orgia lesz, vagy fekete mise, igen.
2015. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
53%
Én sem akarom majd, hogy gyerekek legyenek az esküvőn. Általában őszinteséget szeretem én is, de ha gyerekekről van szó, akivel a szülő elfogult, mert a szeme fénye, megsértődik, ha ki van tiltva. Úgy tervezem csinálni, lehet, hogy nektek is jobb lett volna, hogy eleve felnőttes esküvőt szervezek, olyan programokkal, hogy a szülő érezze, hogy oda nem való gyerek. És ez nem a szexuális töltetű dolgokat jelenti.
2015. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem mennék el egy olyan esküvőre, ahonnan ki vannak tiltva a gyerekek, sőt a fiatal párt még a facebookon is azonnal törölném az ismeróseim közül. Nekem ilyen ismerősök nem kellenek.
2015. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
35%

tudjátok azért fura egy esküvő gyerekek nélkül, mert azért többségében családalapítási céllal házasodnak még mindig az emberek. Én pl férjhez se mentem volna, ha nem akarunk közös gyerekeket. A szerelemhez ugyanis nem kell papír.


szóval egy olyan eseményről kitiltani a gyerekeket, ami arról szól a többségnek, hogy gyereket akar vállalni... Olyan nagyon érdekes ....

2015. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
63%

"Soha nem mennék el egy olyan esküvőre, ahonnan ki vannak tiltva a gyerekek, sőt a fiatal párt még a facebookon is azonnal törölném az ismeróseim közül. Nekem ilyen ismerősök nem kellenek."


Esetleg jelentsd is fel őket, ha már ennyire nem bírod elviselni, hogy léteznek...

2015. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
65%

"tudjátok azért fura egy esküvő gyerekek nélkül, mert azért többségében családalapítási céllal házasodnak még mindig az emberek. Én pl férjhez se mentem volna, ha nem akarunk közös gyerekeket. A szerelemhez ugyanis nem kell papír."


A gyerekválalláshoz viszont igen, sőt, már dugni se engedik óvszer nélkül azt, aki nem házas...


gyk: Gyerekvállaláshoz pont annyira kell papír, mint a szerelemhez. Az, hogy neked erről szól az esküvő, nem jelenti, hogy másnak is. Ha valaki azért házasodik, hogy kapjon hitelt, az se jelenti, hogy mindenki viheti a banki ügyintézőjét.

2015. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
60%
Nos, en Pl nem gyermekvallalasi céllal hazasodtam. Sőt, kapaszkodj: volt már gyerekem egy előző kapcsolatból (nem hazassagbol) és nem terveztünk, most se tervezünk gyereket a férjemmel. De hogy még jobban kiakasszalak, azt is elarulom, hogy az én eskuvomon egy gyerek volt, a lányom, aki akkor már 12 volt és fekete ruhám volt. Baxus, nem is értem, hogy hogy engedtek hazasodni. ...
2015. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!