Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestvérem nem jön az...

Unokatestvérem nem jön az esküvőnkre, mert kértük, hogy ne hozzák a gyerekeiket. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

Nem csak őt kértük meg, mindenki mást is. Senkinek nincs ezzel gondja, csak nekik.


Tegyünk velük kivételt? De akkor viszont mindenki mást sértünk meg, nem?


2015. dec. 7. 10:45
 81/92 anonim ***** válasza:
26%

"azt is elarulom, hogy az én eskuvomon egy gyerek volt, a lányom, aki akkor már 12 volt és fekete ruhám volt."


Na jó, de te defektes vagy.

2015. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok defektes. Miért lennék? Nekem inkább defektes az, aki fehér ruhában meg fatyolban terhesen áll az oltár elé a templomban -természetesen nem hívő, csupán díszlet a templom- vagy már több gyerekkel a háta mögött húz fel fehér ruhát. De az ő dolga, ahogy ez még az enyém, csupán arra akartam volna ramutatni, hogy az emberek nem egyformák és mindenkinek meg van a játékkal oka arra, hogy miért házasodik és ez az ok még véletlenül se kell hogy azonos legyen valaki máseval
2015. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
30%
Csak a defektesek védekeznek azzal hogy vannak náluk defektesebbek.
2015. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
66%
Hát utolsó, erre sokat nem tudok mondani, csak Woody Allent ideznem: Soha ne vitatkozunk idiotakkal. Csak le húznak az ő szintjukre és legyőznek a rutinjukkal. Legyoztel.
2015. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
15%
Vágó Úr, hol járunk? Összegezzük mit tudunk. Zilált családi környezet, zűrös gyerekkor, széteső család, rossz tanulmány. Felnőttkorban ragadt postpubertás tünetek, gyenge egzisztencia, férfiakba kapaszkodás, apa nélküli gyermek. Aztán egy házasság. Feketébe.:) Ez mi ha nem defekt? (jöhetnek a koelhó idézetek is :))
2015. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
71%

"Összegezzük mit tudunk. Zilált családi környezet zűrös gyerekkor, széteső család, rossz tanulmány." -Tévedés. Nagyon jó gyerekkorom volt, a szüleim 50éve boldog hazasok, felsőfokú végzettség van.

"Felnőttkorban ragadt postpubertás tünetek, gyenge egzisztencia, férfiakba kapaszkodás, apa nélküli gyermek."

Saját ház, jól fizető munka, egy kezemen meg tudom számolni a kapcsolatait, a gyereket pedig tudatosan vállaltam apa nélkül is.


"Aztán egy házasság. Feketébe.:)" Nyilván kiderult, hogy nem 18 éves szuzlany vagyok, akinek minden alma a habostorta fehér ruha. Nekem a fekete tetszett, a férjemnek is, más meg konkrétan nem érdekelt.

"Ez mi ha nem defekt?"

Képesség önálló gondolkodásra.

"(jöhetnek a koelhó idézetek is :)" Ki nem állhatom, de annyit elarulnek, hogy Coelho

2015. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
31%

Aha. 50 éves boldog házasságba szült kiegyensúlyozott gyerek, jó tanuló, diploma, minden ami kell, aztán hirtelen a semmiből egy gyereke lesz, majd férjhez megy (feketébe, de ennek anyukája külön örül, hiszem együtt választották a ruhát). Visszautasítva a jobbnál jobb állásajánlatokat, ő inkább felszolgál, mert ez a hivatás a másik szerelme. Tök reális.


Na bővítsük még akkor a listát hazudozással ill. a tények erős ferdítésével, illúzióvilágban éléssel. Csak a gyereket sajnálom egy kicsit. 18 éves korában pattanni fog, azt garantálom.

2015. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
71%
Nem anyammal választottam a ruhát -képzeld, nem is tetszett neki - és sehol nem említettem, hogy mikor voltam felszolgalo. Biztos új neked, de tanulás mellett simán megoldhato és elég jól fizet -legalábbis anno jól fizetett. Befejeztem a veled való társalgást.
2015. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésre adott válaszokat olvasgattam és 20 perce azon derülök, hogy az egyik válaszadó azzal fenyegetőzik, hogy ha ilyen ismerőse lenne, akkor letiltaná a Facebookon..

Ti ezt olvastátok? Kinyúlok :D

Bocs az OFF-ért Kérdező, de ez most annyira megnevetett, hogy nem tudtam szó nélkül elmenni mellette.

Amúgy a kérdésedre annyi lenne a válaszom, hogy szerintem nem jogos a sértődés, és ne tegyetek kivételt. Minden más reális indokot leírtak előttem (bár a fene tudja, ez a Facebook-os dolog megfontolandó... :D )

2015. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
9%

Nem fenyegetőztem, csak közöltem. :))


De tényleg.

2015. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!