Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Férjem...

Mit gondoltok erről? Férjem lányának anyagi támogatása.

Figyelt kérdés

Férjemmel 4éve vagyunk házasok, mindkettőnknek 2.házassága. Nekem egy (velünk él), neki 2 gyerek van(anyukájukkal élnek), emiatt is, külön kasszán vagyunk kezdetektől az én házamban.

A fia már felnőtt, családos, a lánya az enyémmel egy idős kb, jövőre egyetemre mennének mindketten.

Én örököltem egy jelentősebb összeget,és egy kis pesti garzont nemrég. Megbeszéltük a lányommal, hogy így tudom tánogatni neki az egyetemi tandíjat legalább diákhitelt megússza,úgyis pestre szeretne járni,és laknia is lesz hol.

A férjem lánya meg van sértődve emiatt, mert őis szertne arra az egyetemre menni, de a jelentős tandíjat nem tudják neki állni, szerinte öt is támogatnom kéne, és elférnének ketten is a 32m² lakásban, amit amúgy a lányom sem akarna, nem.jönnek ki túl jól. Hetek óta ezen áll a bál, most már a férjem is mondogatja, hogy igazán "megoldhatnánk" végülis egy család vagyunk.

Én nem szeretném a férjem lányának milliós tandíját állni, sose tudhatjuk mit hoz az élet, mikor lesz szükségem a pénzre, eleve emiatt is lett anno a külön kassza, hogy ne legyen vita a pénzen.

Érdekelne kívülállók hogy látják ezt a szitut?



2018. aug. 31. 15:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó minek szólalsz meg, ha arra sem veszed a fáradságot, hogy utánaolvass a történetnek? Pedig akkor talán (??) nem beszélnél hülyeségeket...


Kérdező, jó szemét, pofátlan bandával sikerült összekeveredni -hihetetlenek mind! Igen, a férjecskéd is.

Gusztustalan haszonlesők! Elképzelem, ahogy az ex meg a lánykája otthon vihognak, hogy majd a Zsuzsa kifizeti, neki úgyis van most pénze, van lakásuk is, amit majd a magunkénak kezelünk, aztán de jó is lesz! A tandíj felét kifizettetjük vele, lakni lesz hol, majd a rezsit is rendezik, hiszen övéké a lakás, gondolom a hűtőt is töltheti a lányod, a férjed lánya meg majd él, mint Marci hevesen. Ugyanis ilyen prózai helyzeteket sem árt előre látni.


És mindehhez a te férjed asszisztált. Évekig azzal nem volt gondja hogy az ő gyerekei többet kaptak, hogy az ex-asszonyka hitele is törlesztve volt, még lett volna pofája ezt is a te kontódra rendezni az exével együtt!!

Komolyan, a pofám leszakad, hogy milyen szemtelen némely ember!


Na, de azok is, akik itt kardoskodnak, hogy igenis közelességed segíteni, meg megosztani a lakást, pénzt, mindent a számodra idegen gyerekkel a sajátod kárára (még leírni is abszurdum!), gondolom ez a pár élősködő itt hazabeszél. Megszokták, hogy nekik jár minden a máséból, valamilyen okot mindig találnak arra, hogy megtámogassák a piaci lény életmódjukat! Megkérdezném valamelyikőjüktől, hogy a másik lány, akit szerintük a Kérdezőnek meg a vérszerinti lányának kötelessége lett volna pénzzel meg lakhatással támogatni, mivel óhajtotta volna ezt a támogatást megköszönni, revanzsálni?? Gondolom a nagy semmivel, vagy a vatikáni valutával, és ez így rendben is van, hm?

2019. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező sajnálom, hogy tönkre ment a házasságod, de a külön kassza kezdettől fogva a férjednek kedvezett. Ő támogatta az exnejét (ez már önmagában is problémás) és a gyerekeit, ami rendben is van. De amint te akartad támogatni a gyerekedet, rögtön megváltozott a véleménye.

Remélem találsz magad mellé valakit, aki nem az exét pénzbeli a közös életetek helyett

2019. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem veletek él, így ez nem a te gondod. Támogassa csak az anyja.
2019. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!