Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
100%
Hát elmondod neki magyarul. Ahogy ide leírtad.
2019. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%
Simán mond meg neki, ha neki nem ciki egy két gyerekes anya hűtőjét kiabálni, a kor neked se legyen ciki szólni.
2019. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
96%
Miért vagy egy ilyen pasival, aki még a gyerekeid elől is megeszi a kaját? Ha már ott eszik, adjon pénzt is a kasszába. Anyám második férje is ilyen volt, de nem is élt sokáig vele.
2019. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Ez a kérdés mar az en fejemben is megfogalmazodott!

Igazabol szerintem o ezzel nincs is tisztaban... Otthon az anyukaja ellatja, ugyanis azt nem engedtem meg hogy ide is koltozzon.

2019. júl. 12. 17:18
 5/91 anonim ***** válasza:
97%
Ő soha nem szokott megvendégelni titeket? Olykor egy pizza, gyerekeknek csoki, stb? Egyébként az őszinteség a legcélravezetőbb. 1 éve vagytok együtt és nem beszéltetek róla, hogy ki miből és mennyiből él?
2019. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
95%
Itt az a gáz, hogy felnőtt embernek ezért szólni kell. Szerinted azt hiszi, hogy nálad ingyen megterem a hűtőben? Frászt. Egyszerűen kihasznál, te meg hagyod.
2019. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy ki mennyibol el tisztaban vagyunk vele. Viszont szerintem meg sem fordul a fejeben, hogy nekem ez igy rettentoen nehez. Nem szoktam panaszkodni neki sem mert igyekeszem egyedul megoldani a dolgaim. O azt hiheti hogy minden rendben van mert etel mindig van, a hutu tele. Edesseg es udito is.
2019. júl. 12. 17:23
 8/91 anonim ***** válasza:
81%
Ne kínáld meg semmivel, de ne is legyen lehetősége enni. Ha szól, hogy éhes, mondd meg neki, hogy rendeljen egy pizzát. Miután a pizzát kifizette, szólj a gyerekeknek, hogy megjött a pizza és mindhárman marjatok el egy jó nagy szeletet.
2019. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
79%
Vagy küldd el bevásárolni listával és ne fizesd ki neki. Ha kéri a pénzt, akkor tisztázd vele, hogy ő is ingyen eszik nálad.
2019. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen mondd meg, neki, ha éhes és enni akar, hogy "bocs,de ez a gyerekeké". De van kenyér és margarin, azzal meg tudod kínálni.

Üdítőt ne vegyél, mondd nyugodtan, hogy most nincs rá pénzem.

Az édességnél mondd, hogy a gyerekeknek vetted és nincs pénzed másikat venni.

Ha ennyiből nem ért, akkor mondhatod neki durvábban is,hátha felfogja.

2019. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!