Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 71/91 anonim ***** válasza:
15%

Szerencsétlen pasas!

Arra jó, hogy időnként átjöjjön és megdöngessen.

De a kaját már sajnálod tőle.

Szép kis nő vagy.

Jobban jár a pasas, ha megszabadul tőled.

2019. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk van olyan, hogy x dolog x személyé.

Otthon élek, nekem is van saját kajám. Mert például munkába vettem, és addig ott van a hűtőben, vagy rajtam kívül senki nem eszi meg mert nem szeretik

Sőt nekünk van olyan, hogy a gyerek kajája. Tesóm kislánya ötéves. Nincs semmi felé diétaja, de a kis nasiját nem esszükeg előle, más sem kap belőle. Például ilyen a kölesnasi, gyerek keksz, gyümölcspüré stb. Nem napi szinten persze, de nem hal bele ha eszik olykor.

2019. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
7%

Egy nő mielőtt ágyba megy, elvárja, hogy a férfi kedveskedjen neki.

Virággal, ajándékkal, de minimum vigye el egy étterembe.

Te meg sajnálsz a pasidtól egy zsírosdeszkát is meg egy kis üdítőt.

Magyarul te nem adsz semmit, de a rendszeres ingyen numera az persze jól jön.

Egy érdeknő vagy.

A pasid helyében már elhajtottalak volna.

Van még rajtad kívül, sok ezer egyedülálló, elvált, gyerekes nő aki társat keresne.

2019. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
88%
Lassan a pasit kell megsajnálni vagy mi? Szegény... kap kaját, puncit, és még fizetnie sem kell. Majd ha ràérek, megsiratom..
2019. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Azoknak akik rendesen, építő jellegű, normalis hangvételű választ adtak mégjobban.

A szexualis életemre vonatkozó válaszokat mint pl dugopartner... Haaat...nem méltatom.

Érdekes válasz volt, hogy érdeknő vagyok. Miért is? Mert a gyermekeim szájából nem veszem ki a falatot? Egy életerős férfi emberről van szó. Talán el kellene tartanom?

2019. júl. 13. 20:33
 76/91 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, ilyenkor nem kizabáljuk a hűtőt, hanem kész kajával vagy alapanyagokkal besegíteni...
2019. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
29%
Még lehet sértődni a dugopartner megnevezésen, kérdező, de minek? Kommunikálni nem tudsz vele, az etelt sajnálod tőle, a stílusodból süt, hogy nem szereted. Egyértelműen nem a partnered, társad vagy szerelmed, bizony csak a dugopartnered. Ha nem tetszik, akkor változtass. Mondjuk alapból állj neki kommunikalni, tudod, felnőtt, értelmes embereknél pláne egy kapcsolatban ez megszokott, sőt, kapaszkodj meg: alap dolog
2019. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
26%
De tenyleg nem értitek? Nem a pasit védem. Egyáltalán nem. De azert megprobaltal vele mar beszélgetni kerdezo? Mert a kerdesed alapjan nem! Akkor meg??? Nem azt mondom, h a gyerekek ehezzenek.... Bakker... Ja es nyilvan kenyeren es vizen el a sajatom... Mindjart ki is nyitom a zárka ajtajat is..🙈 Ja nyilvan a pasi a kolesgolyot meg a gyumipuret fogja "felzabalni"... Biztos 🤣🤣🤣 amugy nem en jelengettelek mit tudom en hanyas valaszolo... De eleg erdekes hogy tragar beszed nelkul nem tudsz kommunikalni... Na mindegy reszemrol befejeztem a vitat.. Semmi ertelme... Funkcionális analfabétizmus lépett fel.. Mondtam h nem a pasit vedem, de esetleg meg lehetne mas szemszogbol is vizsgalni a kerdest... De isten őrizz h az emberek normálisan kommunikáljanak egymassal🤷‍♀️
2019. júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
66%
Elmondod neki azt, amit ide leírtál. Eleve gáznak tartom, ha felnőtt ember ennyire nem képes gondolkodni. Megmondod neki, hogy ne zabálja meg a gyerekek elől a kaját.
2019. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim válasza:
62%
Kedves Kérdező, mi lett a sztori vége?
2019. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!