Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 81/91 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki a problemamat. Kedvesen, szepen. A valasz az volt, hogy ki ne talaljam, hogy o majd azer dolgozik, hogy engem etessen :(. Sosem kertem ilyet sot.... Itt lett vege a kapcsolatnak
2019. júl. 29. 19:57
 82/91 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező,


Sajnálom de jobb ezt minél hamarabb megtudni. Sok szerencsét kívánok a későbbiekben!

2019. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
91%
Valami ilyesmire számítottam. Anyu eteti, te eteted, és szerinte ez alap.
2019. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
93%
Nem vesztettél semmit. Sőt, nyertél! A legjobb, ami történhetett.
2019. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim válasza:
82%
Nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen hímnemű egyed, az viszont jó, hogy megszabadultál tőle. Sok sikert a következő kapcsolatodhoz! :)
2019. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
9%

A téged támogató férfigyűlölők lehet, hogy simogatják az egódat de az az igazság, hogy teljesen egyformák voltatok/vagytok a pasiddal.

Lehet ezt ragozni, de mindketten sajnáltátok a kaját egymástól!

Ennyi.

2019. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó! A Kérdezőnek anyagi gondjai vannak. Nem azért nem adott a pasijának kaját, mert nem akart. A fazon meg ne azért járjon a párjához, hogy egyén. Vagy akkor járuljon hozzá az étkezéseihez. Egyáltalán nem volt normális amit a pasi csinált.

Ja és nem vagyok férfigyűlölő!

2019. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
46%
#86: akkor a gyerekének ne adjon enni? Csak mert ez a másik alternatíva...
2019. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
60%

86.

A kérdésben szereplő egyed nem férfi, úgyhogy férfigyűlőlő nem tudok lenni. Egy férfi nem zabálja ki egy nő hűtőjét, ha abba nem tett semmit. Kérdező, örülj neki, hogy nincs már, minthogy évekig használjon ki, ráadásul a gyereked kárára.

2019. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
64%
Nahát, nem tudtam hogy valaki attól férfigyűlölő, hogy nem akarja eltartani a két gyereke mellett még a munkaképes , felnőtt csávóját is...
2019. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!