Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 51/91 anonim ***** válasza:
86%
Én is voltam így, igaz már a harmadik alkalommal mondta a csaj hogy adjak neki pénzt mert neki kevés van és így nem tud legközelebb megvendégelni. Én adtam neki aztán mindíg és nem volt probléma ebből. Ha nem mondja akkor lehet nekem is később esett volna le, de nyilván észre vettem volna.
2019. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
66%
Nem a megfelelő embert választottad. Belemenekültél az első jöttment kapcsolatba, hogy ne legyél egyedül. Ha nem vagytok olyan viszonyban, hogy ismerje az anyagi helyzeteteket, ha félsz vele valami megbeszélni, akkor ez köszönőviszonyban nincs a szerelemmel. Ő ingyenágyast lát benned, te meg társfüggő vagy. Ki kell dobni még ma! Semmit nem vesztesz vele!
2019. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
44%

Az annyánál lakik,így valószínű el sem tudja képzelni mibe kerül egy lakást fenntartani. Gondolom otthon mindenben ki van szolgálva.

Olyan létezhet,hogy valakinél a szűkös anyagiak mellett tele a hűtő,hisz a kérdező maga írta,hogy inkább ő mond le sokmindenről a gyerekek javára. Válás után éltem én is úgy,hogy egy rúd májkrémet ettem napi 4 zsemlével,mert nagyon kevés volt a bevételek,de a gyerekeknek mindig volt itthon minden amire szükségük volt.

Én biztos szólnék,hogy az a gyerekeké. Legalább őket ne alázd meg azzal,hogy odaadod előlük az ennivalójukat,miközben te meg megvonod magadtól.

2019. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
68%
Együtt elő családoknál is van olyan, hogy valami csak a gyerekeké. Aki ezen értetlenkedett az vagy nem látott még gyereket, vagy a kőgazdagok világából tekintget le ránk. Csak az üdítők már egy számottevő kiadás, ha az ember vendéget vár. Nagyanyám minket is megkért, már kamasz korunkban, hogy a szénsav mentest hagyjuk meg az óvódás unokatestvérünknek. Mi igyuk a kólát, mert nem tud mindenből kétfélét venni. Nem sértődtünk meg. A pasika gondolom itt nem kérdez, hanem csak meglát valamit és kérdés nélkül megissza, befalja. Amúgy ma már a normális édesség sem olcsó. Ha egy házban gyerek van és édesség is van, az a gyerekeké, legalább nagyrészt. Milyen kifordult világot élünk, hogy ez már nem egyértelmű?
2019. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
23%

Te nem is szereted, mert szakítani akarsz, megbeszélés helyett... Szóval nincs kérdés.


De annyira nagyon szegény nem lehetsz, ha a gyerekek üdítőt isznak. Igyanak csapvizet. Rögtön spórolsz plusz pénzt, vedd vissza a nasit is. Mert nincs minőségi étkezés, ha közbe ezekkel is eteted a gyerekeid.


Amúgy meg igaza van a nemtudom hanyas válaszolónak..ha van 3 szelet tortám, akkor nem 3 ember kap, hanem mindenki megosztva..


Amúgy meg a kapcsolat elején kellene tisztázni az anyagi dolgokat is. Ha valakihez heti egyszer mennék, akkor mondjuk a 3.alkalommal felajanlom, hogy fizetem a kaját, mondjuk rendelünk. De ez en vagyok... Mas meg nem. Ezért kell szólni, de ha nem szólsz es magadban bosszankodsz az a te bajod...

2019. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
70%

#55

Te mekkora gyökér vagy! Miért ne vehetne üdítőt és nasit a saját gyerekeinek a saját pénzéből? Ki mondta h a nasi mindig egészségtelen és luxus?

Mert a kell a semmirekellő pasinak a rá költött pénz? Nem spórolási tanácsot kért a kérdező. Azt vesz a gyerekeinek, amit akar vagy tud. Vegyél vissza a nagy megmondásból, ha ilyen hülyeségeket írsz.

2019. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
12%

Hát nálunk nincs olyan, hogy csak a gyereké valami. Ha veszek turosbuktat, akkor annyit veszek, hogy mindenkinek jusson. Ha colát veszek, akkor azt annyi fele osztom, higy mindenkinek jusson. Ha olyan xarrago lennék, higy valakinek nem akarnék adni valamiből, akkor meg eldugnam, higy veletelnul se kerüljön a kezébe.

A probléma meg mindig az, hoyg a kérdező egy önállótlan kislány, aki keptelen a fiukajaval beszelni.

2019. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
85%
Az "életkeptelen" egy fizuból nevel két gyereket. A pasi meg az anyjával él... ki az életképtelen? Örülök hogy te mindenből eleget tudsz venni. Szerinted ő nem ennek örülne a legjobban? Érdekes, más felnőtt ember ezt fel tudja fogni. Ha képtelen vagy túllátni a saját, jó helyzeteden, akkor minek válaszolgatsz? Inkább tarts egy nagy bulit, vendégelj meg mindenkit pompásan.
2019. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
76%

Hát nálunk nincs olyan, hogy csak a gyereké valami. Ha veszek turosbuktat, akkor annyit veszek, hogy mindenkinek jusson.



Te ennyire buta vagy, vagy most csak felvágsz? A pasi nem a háztartás tagja. Vagy te a szomszédnak is veszel túrósbuktát H mindenkinek jusson? Nem veszed észre H mellébeszélsz?

2019. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
7%

59!


Nem, a szomszédénak nem. Miért vennék neki? Da ha tudom, hohy jön a partnerem, annak egyértelműen veszek.

2019. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!