Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak?

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nőként két kisgyermekkel maradtam egyedül. A valasom utan mindent egyedul oldottam meg. Pl lakhatast. (Sajatomban elunk). Lassan egy eve van egy uj kapcsolatom. Együtt nem elunk es mivel nagyon sokat dolgozok hogy a gyerekeimet el tudjam latni igy elegge keves idot töltünk egyutt. Pontosan annyi penzt tudok keresni ami a rezsinket, a hiteleket es a kajankat kifutja. Honap vegere nagyon szukos a keret. Igyekszem a gyerekeimnek a megfelelo minosegu etellel taplalni. Fott kaja minden nap van amelyet altalaban ejszaka fozok. A problemam a következő. A parom amikor idejon mindig ehes. Nem sajnalom tole de nincs arra penzem hogy meg egy embert etessek. Ezen kivul kellene neki az udito meg a gyerekek edessege. En nem eszem meg. Meg eszem a rossz minosegu elelmet hogy a gyerekeimre jusson. Hogy adhatnam a tudtara sertoses nelkul, hogy nem tudom finanszirozni az o elelmezeset is?
2019. júl. 12. 17:03
 21/91 anonim ***** válasza:
89%
Mondani sem kellene hanem latnia kellene magatol. Oke hogy mindig van kaja de gondolhatna hogy egy ketgyermekes anyuka xy munkaja utan ennyit es annyit keres, ebbol fedezi a gyermekeket a haztartast es sajaz magat. Plusz ha tendkivuli eset tortenne (gyogyszerre kellene penz vagy barmi) . Egyszeruen csak egy suttyo. Nem nagy logika kellene ehhez de az hogy a gyermekek edesseget is megeszi az egy plusz pofatlansag. Szerintem tanisd meg repulni a parod es ennyi. Ha atmegy mondd meg neki hogy egyen otthon az anyjanal es ugy menjen oda mert igy nehez es meg annyi sincs benne hogy neha o hivna meg titeket vagy valami. Ez igy nem oke, enni jar oda csak. Ne hagyd.
2019. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
25%
Honnan kéne neki tudnia, hogy a kérdezőnek anyagilag megterhelő?????
2019. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég! Nagyon kellemetlen helyzet! Én megértem, hogy szólni is kellemetlen, de hát valamit tenni kell. Elég durva, hogy magától nem visz semmit a gyereknek, ill. nektek. Ha ilyen tapintatlan ez ügyben, akkor nyilván másban is az. Jobb viszlátot mondani. Tudom ezt könnyű mondani. De az is jó ötlet amit előttem irtak, hogy rendeltess vele pizzát,ill mondd meg, hogy a szűkös anyagi helyzeted miatt nincs pénzed üdítőt stb venni. Bár én inkább a gyerekekre szavazok, ő meg menjen világgá. Keress mást! Vannak nagyon rendes férfiak is!
2019. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
78%
20-as, de nem együttélésnél is viszel valamit, ha mész. Felnőtt embernek nehogy már el kelljen ezt magyarázni. Barátoknak is simán viszek kaját, ha ott eszem, nemhogy ha heti többször etetnének valahol. Viszek készételt, vagy alapanyagokat, vagy megkérdezem, mire van szüksége. Normális embernek ez belülről jön.
2019. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lenne már kellemetlen. Ha egymás nemi szervét nyaldosni nem kellemetlen, akkor beszélgetni se legyen az.
2019. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
14%

24!


Hát nálunk nem szokás élelmiszert vinni látogatóba. Sose volt az, nem is lesz. Virág, bonbon, stb. De a pasi amúgy nem több napra megy. Azt írja a kérdező, ritkán találkoznák, így nagyon max héti egy napot tudok elképzelni. Heti egyszer plusz egy főnek vacsorát adni nem létezik hogy anynira megterhelő lenne anyagilag.

De itt nem is ez a baj. A kérdező szeretne megszabadulni a pasitól. Egyértelmű, higy semmi szeretet nincs benne fele, csak dugopartner.

2019. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
77%
De amuyg meg milyen kapcsolat az, ahol nem lehet egy ilyen témát szóba hozni?
2019. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
84%

#22: hetente kizabálja a hűtőt. Szerintem a legtöbb 5 éves már tisztában vele, hogy az étel pénzbe kerül.

Akkor is illik vinni valamit, ha vendégségbe megyünk. Vagyis mi szoktunk vinni, akkor is, ha 10+ éve barátok vagyunk. Elvégre ők etetnek, itatnak, készülnek minden jóval, amit viszonozni illik.

Mondjuk lehet, hogy csak egy mamahoteles, neveletlen bunkó. Ki tudja?

2019. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem jött le, hogy kizabálja a hűtőt. De továbbra is, épeszű ember képes lenne szolni: Sanyi, megetted ah összes párizsit. Menj már le a boltba venni, mert nem maradt reggelire a gyerekeknek. Sanyi, ha jössz holnap és itt akasz vacsorázni, vásárolj már be ezt azt meg amazt.


Ennyi

2019. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki, hogy nem voltál olyan helyzetben, hogy pont ki volt centizve minden egyes morzsa.
2019. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!