Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért lettek ma ilyenek a...

Miért lettek ma ilyenek a nagyszülők?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivételnek!! Nem általánosítás de sok ilyet látok.

Az unoka teher, ne jöjjön ne nyaraljon itt nem vigyazok rá mit kèpzel....

mondja ezt legtöbbször egy olyan nagyi, akinek a most 25-30 éves gyereke az egész nyári szünetet anno a nagyinál töltötte. Két másik unoka tesoval együtt. Vagy ez ilyenkor feledésbe merül? Miért változtak meg ennyire az emberek? A mentalitás?


2021. szept. 9. 10:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező funkcionális analfabéta, egyáltalán nem érti, amit oldalakon keresztül írnak neki.
2021. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 A kérdező kommentje:

49. Jelen esetben nem él már a nagypapa. Csak ő lenne egyedüli nagyszülő, mert a másik oldalon már egyik nagyszülő sem él. Így teljesen Kimarad ebből ami oke ez van….. de valahol mégis csak szomorú. Mikor más kisgyerekek mama így nagyi így….. neki pedig nincsenek vele közös élményei.


Nem kell abba belekötni, vannak kivételek én is látok olyanokat is, és akkor megszakad a szívem.

2021. szept. 9. 12:51
 53/134 A kérdező kommentje:

51. A rosszindulatú, kétszínű kötekedest nem is kell megértenem.

Egyszerűen NEM érdekel.

2021. szept. 9. 12:51
 54/134 anonim ***** válasza:
88%
Nem rosszindulat, hanem a válaszaid alapján levont következtetés.
2021. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 anonim ***** válasza:
82%

Nézd nem írod le pontosan miért rossz nagyszülő csak az jön le, hogy nem bébiszitterkedik neked.

vagy SOHA nem néz rá az unokára?

Ha igenis átnéz, hoz ajándékot csak vigyázni nem hajlandó rá akkor te vagy a beképzelt p..cs,de ha át se néz és egyáltalán nem érdeklődik akkor neked van igazad.

2021. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/134 A kérdező kommentje:
55 Nem várnánk ajándékot erről szó sincs, de érdeklődést törődést a gyerekkel az jó lenne.
2021. szept. 9. 13:00
 57/134 anonim ***** válasza:
90%

41-es, mások főállás mellett is megoldják a felügyeletet és nem a nagyszülő alanyi jogon való ugráltatásával.

Vicc, hogy heti gyakorlatilag 2x fél nap az neked “csak”. Kereshetnél mondjuk másik állást vagy nem csak a nagyit ugráltatod, hanem bébiszitter, tesó, barátnő, szomszéd stb. Persze tudom, mindegyiket megmagyarázod, hogy épp miért nem lehetséges.

2021. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/134 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon sok dolgozó nagymamát ismerek. Örömmel szeretettel beszélnek az unokákról, gyerekeikről. Sokan közülük alig várták, hogy megszülessen az unoka és babázhassanak. Mindenki megoldja ahogy tudja.

Akik itt játszák az eszüket, hogy nem vállalják az unokákat az a gyerekét sem szereti. Hálistennek, nem ti vagytok a többség.

2021. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 anonim ***** válasza:
69%

57.

Mint írtam ők hónapokra hagyták ott munka miatt a gyerekeket. Én egy senki voltam mert nem dolgoztam,megállás nélkül hozták az állás hirdetések, most hogy dolgozok, és nekem is MUNKA miatt lenne szükségem segítségre, száj huzogatás van. És igen, csak!!!!!! 2 nap a héten, pár óra hosszát se képes vigyázni a gyerekekre. Szomorú. Barátnő, szomszéd, testvér?Nem írtam de tesóm is vigyáz a gyerekekre ha éppen apsomom nem ér rá,de ott beteg gyerek van, barátnők nincsenek, meg szomszéd sem. De te jobban tudod.

2021. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha te50-60+leszel gondolj vissza mit követelté a nagyszülöktől.Én csak arra gondolok amít az én szüleim műveltek a szülökkel .3évesen ledobtak mint egy csomagot.Felneveltek a nagyszülök!Még jó hogy volt türelmük erejük hozzá.Mindig szerettem őket de, most hogy én elértem ezt a kort.És azt mondom nem is lehet elképzelni mekkora áldozatot hoztak.Fizikailag idegileg.Igaz akkor még más világ volt a nagyanyám háztartás beli volt.
2021. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!