Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szét vet az ideg, ti mit...

Szét vet az ideg, ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim kisvárosba költöztek, vettek egy házat egy elég jó környéken és kívülről teljesen felújíttatták, tetőt is cseréltek. Én odaköltöztem hozzájuk, mert onnan sokkal könnyebb bejárnom dolgozni, kb 10 perc alatt ott vagyok, egyébként a szülői házam 45km-re van a munkahelyemtől. Azt mondták, hogy nekem milyen jó lesz ez a ház, ha már ők nem lesznek. Én saját kezemmel felújítottam bentről a házat, kigletteltem, kifestettem, beleköltöztem az egyik szobába, ami csak ilyen lomos szoba volt korábban. Mindent újat vettem, franciaágyat, matracot, lámpát, okostévét, bútorokat, leparkettáztam, beköttettem az internetet, fizetem a tévét, így sok adó van, rábeszéltem őket, hogy vegyenek mindenhova új bútorokat, plusz saját pénzen vettem egy új páraelszívót és a hűtőt is kipótoltam, mert a régi rengeteget fogyasztott, de nem akartak drágát venni, de így közösbe megoldottuk. Szóval az a lényeg, hogy berendezkedtem a szobába.


Közben unokatesóm sajnos árva lett, nagybátyám meghalt, nagyanyám beköltöztette az én szobámba unokatesómat, először csak úgy volt, hogy pár napra, de ez megy 3 hónapja. Én visszaköltöztem anyámhoz és vagy a kanapén alszok, vagy a gyerekkori ágyamon. Amikor megelégeltem, montham, hogy elviszem a bútoraimat meg amiket én vettem és nagyanyám boci szemmel mondja, hogy ő azt hitte, hogy azt ide vettem. Lenne hová mennie unokatesómnak, van egy másik nagyanyja és van annyi öröksége, hogy egy jópár hónapig megéljen még albérletben is. Az iskolát abbahagyta, sosem dolgozott. 3 hónapja ott van és nem dolgozik. Engem meg úgy kiraktak, mint macskát szarni, mondván, hogy nekem van hova mennem. Apropó macskák, hozta a hülye büdös macskáit és az új matracomon feküdnek. Most ez egy hatalmas macera, szállítsam el a dolgokat, a franciaágyat is szögeltem, nem csavaroztam, így szétszedni sem tudom, de legszívesebben nem vinnék el onnan semmit, olyan jól berendeztem, tiszta ideg vagyok emiatt.



2022. szept. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos semmit nem hagynak ott nem érdekelne hogy sír hisztizik ha téged elküldtek akkor ne várják el hogy amiért te megdolgoztál ott hagyod ne légy buta én meg a kapcsolattartást is csökkentenék persze miután mindent elhoztam
2022. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó és mindenki más, aki együttérez. Tudom, hogy ez a megoldás, hogy viszek mindent, de rendesen fáj a szívem így is.
2022. szept. 18. 15:11
 33/82 anonim ***** válasza:
6%
Egy ellenszenves egyén vagy, lepontozol minden választ, szerinted ki a bánat fog odaülni melléd és sírni a kamu kérdésed miatt?
2022. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%
Amiért te megdolgoztál azért ne legyen se lelkiismeretfurdalásod se semid te dolgoztál meg értük és eszt mond meg a nagyszüleidnek is vagy fizessék ki akkor ott hagyod,egyébként anyukád mit szól hozzá?
2022. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
8%
Hány éves vagy, kérdező...???
2022. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyádék kivételeznek. Azt hiszed szeretnek? Cseppet sem. Csak betolták a lelkiterrort. Tudja hogy sír egy kicsit, te meg megsajnálod.
2022. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
33%
Ha elárvult, feltételezem, hogy kiskorú még. A nagybátyád halálát említetted, az unokatestvéred anyjával mi a helyzet?
2022. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
0%
37: arról még nem szólt a fáma, majd most flexizik hozzá valamit... :)
2022. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 A kérdező kommentje:
Na most hagyjátok abba unatkozó senkik. Biztosan magatokból indultok ki és ti találgattok ki kamukérdéseket. Aki konstruktívan válaszolt, annak köszönöm.
2022. szept. 18. 16:16
 40/82 anonim ***** válasza:
0%
Ez már így jártál helyzet.
2022. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!