Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ez egy normális...

Szerintetek ez egy normális kérés a lányom és családja felől?

Figyelt kérdés

A fiú unokám 8-án lesz 15 éves, és a hétvégén ünneplünk családilag. Szeretne egy saját laptopot, tanuláshoz, játékokhoz, ilyesmi. És a lányom azt mondta, hogy mindenki adjon annyi pénzt bele amennyit ő érez, és akkor legyen közös ajándék.

8-án ők csak tortáznának és kap valami kis ajándékot, és hétvégén megkapná a laptopot együtt az egész családtól. Szerintetek ez így normális, jó dolog? Eddig mindig megmondta mire vágynak a gyerekek és akkor azt megvettük nekik. Mit gondoltok? Modern felfogású nagyszülőnek tartom magam, de szerintem ez furcsa dolog.



2022. dec. 4. 18:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
92%
24.Csoffadt faxok... :D :D :D
2022. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem semmi furcsa nincs ebben a kérésben, tök korrekt.
2022. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
96%

15 eves, tessek hozzaszokni, hogy valoszinuleg ez mostantol mar igy is marad. Nem kisgyerek mar. Sot, lehet targyi ajandek helyett majd penzt ker inkabb. En mindig azt kertem tinikent, mindenkitol.


De ha ez annyira faj, vegyel egy konyvet, amibe beleirod a neved es csokolom. Az nem baj, ha nem olvassa el, mert pont szarik ra, de a lenyeg, hogy TE megnyugodj ugye, veletlenul sem a gyerek akarata 🤣🤣

2022. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
97%
Ebben semmi bonyolult nincs. Tök oké. Senkit nem erdekel, hogy a János papától meg a nemtomkicsoda mamától milyen apró szarságot kapott, amit másnapra elfelejt, ez csak az öregek mániája. A laptopot évekig naponta fogja használni, és emlékezni fog, hogy a családjától kapta a szülinapjára.
2022. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Fiam tavaly így kapott laptopot igaz csak használtat. De imádja.
2022. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Normális és jobb is legalább az elsz amit tenyleg szeretne.
2022. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kivetnivalót nem látok ebben.
2022. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
96%
Tök oké, mert egy laptop nem két fillér. Az lett volna kivetnivaló, ha azt mondja, vegyétek meg ti, vagy a másik nagyszülők. De szerintem így, ha mindenki ad bele valamennyit, akkor tök jó! Csak figyeljenek oda, mert én ráfáztam vele legutóbb, az officeért külön kell fizetni, és senki nem mondta.
2022. dec. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legértelmesebb megoldás.


Én hülyét kaptam azoktól, akik minden szrszrt megvettek - drága! ajándékot, mert "telt rá" - értsd: jól lenézték azt, aki nem tudott 25 karátos arannyakláncot meg fülbevalót venni a gyereknek (50-60 ezer értékben), csak egy könyvet, vagy valami olcsóbb dolgot - aztán azzal villogtak, hogy "bezzeg tőlem ezt kapott, tőled meg csak egy szrt".

2022. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolítsd már túl, kitűnő ötlet a lányodtól.
2022. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!