Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A családotokban a nagyszülők...

A családotokban a nagyszülők szoktak valamit venni, felajánlani a 13. nyugdíjból az unokáknak?

Figyelt kérdés
Az én családomban anya szokott felajánlani a 13.nyugdíjából a gyerekek részére, anyósom nem, pedig ő jómódú. Nem tudom máshol mi a szokás, de én kíváncsi vagyok és arra, hogy ti mit gondoltok erről.
2023. febr. 11. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, arra miért nem reagálsz hogy te mennyi pénzt adsz az anyósodéknak az adóvisszatérítésből?


A nagyszülők kényszerítettek szaporodni? ha nem, van egy rossz hírem. A pujárókat nektek kell felnevelni

2023. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
6%
Nálunk anyósom mindig elosztja, de tényleg, bár nem unokáknak. Rühelli ezt a kormányt, és azt mondja, őt nem lehet megvenni. Fele megy a helyi koraszülött alapítványnak, másik fele nálam landol, hogy vegyek belőle tartós élelmiszert és adjam le valahol. :)
2023. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
84%

#62

Anyósod egy idióta.

Azzal, hogy felveszi a nyugdíját, már "megvették"

Hogy aztán utána neked adja, báliruhát vesz rajta, vagy eljótékonykodja a maradékot, arról a Kormány nem tud, de nem is érdekli!

Ha őt nem lehetne megvenni, akkor visszaküldené egy nyílt levél kíséretében a Parlamentbe!

Na erre mondanám, hogy valami!


(Egyébként biztos nem játszaná az eszét, ha megélhetési vagy rezsigondjai lennének. Nyilván megszedte magát az elmúlt rendszer(ek)ben, azért ilyen "önérzetes")

2023. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te mit szoktál felajánlani a családi pótlékból, pulyatologató hitelből meg az adóvisszatérítésből? Ja, semmit, mert te vagy a gyerekes, neked minden jár, más meg húzzon a fszba mi?
2023. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
7%
63, tehát mindenki idióta, aki jótékony célra ad??? Mennyivel másabb, amikor a fizetésedből adsz, vagy a havi nyugdíjadból, mint az, ha a rendkívüli összeget ajánlod fel???
2023. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
91%
#65, a jótékonykodás nem idiótaság. Ha azt szívből teszik. De ha - amolyan - "nekem nem kell ettől a Kormánytól semmi" sértettségből, akkor az inkább gyerekes (ovis, dedós) viselkedés. Szerintem.
2023. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
73%

#65

Alapprobléma, hogy képtelen vagy értelmezni, hogy mit és mire írtam.

Innentől kezdve nem kezdek veled semmilyen szintű társalgást.

2023. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
73%
65-ös, te simán hülye vagy! Nem muszáj ám mindenhez hozzászólni!
2023. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
27%
Le leszek pontozva, de azért nem kéne a kérdezőt meg enni, nem követelte az anyós pénzét, csak kérdezett valamit... az én anyám nem keres jól sajnos, de mégis költ az unokára...
2023. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
33%
69. Én sem értem. Össze-vissza fantáziáltak a hozzászólók, pedig csak kérdezett.
2023. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!