Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vajon kötelező mindenkit...

Vajon kötelező mindenkit meghívni és megvendégelni az én kontómra, a gyerek szülinapján, és lehet ebből még sértődés?

Figyelt kérdés

Nyár közepén, kisebb körű szülinapi zsúrt tervezek a gyerekemnek. Még kicsi, nagyon kicsi (kort nem írok, hogy ne azonosítson be senki aki esetleg olvasná:) )

Szóval a lényeg hogy én úgy terveztem hogy itt zajlana nálunk az esemêny, én sütnék egy tortát, vennék egy kis sósat, stb. Kidekorálnám a szobát, ilyesmi.

A szüleimet hívnám meg, itt lennénk mi hárman, plusz két barátom akikkel hetente találkozunk. Lenne mentes ital, a felnőtteknek úgyis ott a tüzes víz (utána úgyis felnőttes ünneplés lenne) 🤣

Párom mondta hogy lehetne az egyik étterem kistermében a buli és az egész nagy családot, tesójáékat, mindenkit meg lehetne vendégelni. Na most azért 15 főt megvendégelni nem kevés pénz kajával, tortával, plusz az italfogyasztás, helybérlés, meg amúgy sem gyereknek való szerintem ez a hatalmas zsivaly, ha megunja hogy nem otthon van ês ordít, akkor csesz.hetem az egészet. Főleg hogy egyik családtag sem rendez soha semmit, tehát sosem vagyunk meghívva sehová, jóval kevesebbet is találkozunk. Na most mivel nyilván én veszem meg az alapanyagokat, a dekort, mindent, így nem akarok ennyi emberre költeni, főleg hogy nincs se viszonozva, meg a kapcsolat is olyan...semmilyen...

Tehát elmennénk az ő családjához, felköszöntenék a kicsit, utána az általam szervezett bulival ünnepelnénk meg a szülinapot "zártkörűen".


Szerintetek ebből lehet még sértődés?



2023. márc. 25. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig nem tudjuk, hogy a párod-e a gyerek apja. De van egy olyan érzésem, hogy nem is fogjuk megtudni csak a századik válasz környékén.
2023. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
76%
41, ilyenkor jön, hogy ő az apa. De verték, éheztették, a pincében tartották, stb.
2023. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:

Ajánlom elolvasni az előző válaszokat, annak aki nem érti a dolgokat.


Na jah ez az "okádék" viselkedés persze.. de amikor én mentem valahányszor hozzájuk, ott ültek ettek még csak meg sem kínáltak pedig volt bőven, nem mintha rá lennék szorulva. Ha meg hozzám eljön valaki, akkor megkínálom :D meg mint írtam is, volt már az én kontómra dajdajozás, köszönöm nem kérek megint ebből, inkább a gyerekemre költök azt a pénzt.



Valamelyik válaszoló írta h joga van meghívni, hát tőlem hívja, csak ne én fizessem megint, de ide nem fér be 15 ember, ugyhogy az zsebbe nyúlós mulatság lenne 😏

2023. márc. 25. 19:14
 44/80 A kérdező kommentje:
És mivel en nem fogom megint másokra szórni a pénzt, akik részt se vesznek az életünkben, ezért én biztos nem fogok 70-80 ezres bulikát tartani, csak hogy jól érezzék magukat.
2023. márc. 25. 19:15
 45/80 anonim ***** válasza:
87%

"Valamelyik válaszoló írta h joga van meghívni, hát tőlem hívja, csak ne én fizessem megint, de ide nem fér be 15 ember, ugyhogy az zsebbe nyúlós mulatság lenne"

Mert nincs annak a gyereknek apja vagy mi van? Mi ez a szöveg, hogy ne én fizessem megint?

2023. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
95%
De ha ennyire biztos vagy benne, hogy jó az úgy ahogy Te akarod akkor minek kérdezel másokat?
2023. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
95%
Akkor minek kérdezed, nem értem.
2023. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
87%

ide nem fér be 15 ember, ugyhogy az zsebbe nyúlós mulatság lenne


aha, és a párodnak fogalma nincs róla, mennyi pénzetek van???

2023. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
85%

" én sütnék egy tortát, vennék egy kis sósat, stb."

"ne 15 főre kelljen már sütni főzni"


Milyen sütés-főzés? Egy tortát akarsz sütni, semmi mást...

2023. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
75%

"Tehát elmennénk az ő családjához, felköszöntenék a kicsit, utána az általam szervezett bulival ünnepelnénk meg a szülinapot "zártkörűen".

Ez mi??? Egy szelet tortát nem ehetnének a tortából, vendégül nem látnád őket, de a gyereket köszöntsék fel. Hát ki is zavarnálak az biztos.

2023. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!