Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk nem engedtem volna egyedül a gyereket a kutyához. felelőtlen voltál, az az állat ijedtében is megharaphatta volna a gyereket. Attól kellett volna megijedni, nem ilyen szörnyű módon belemarni a sógornődbe. Neked hogy esne egy ilyen beszólás, ha évek óta próbálkoznál a babával, de újra és újra hiába reménykednél? Gondolkozz már ember....
2016. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 anonim ***** válasza:
99%

Jó nagy tahó vagy.

Azt honnan veszed, hogy a sógornőd fordította ellened a bátyádat? A bátyádnak valószínűleg elég volt, hogy csak hallja a sztorit ahhoz, hogy egy tapintatlan bunkónak tartson.

Gondolom, azért szóltál be a sógornődnek, mert valahol tudtad, hogy igaza van. Érv híján pedig személyeskedsz, aztán még neked áll feljebb. Gratulálok a vitastílusodhoz, a hozzád hasonló embereket tényleg jobb elkerülni.

2016. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 anonim ***** válasza:
99%

"A kérdező kommentje:


De ti mit csináltatok volna a helyemben? Hallgasam csak úgy ölbe tett kézzel ahogy kiabálnak a gyerekemel?"


Ha nem csak szaporodni tudnál, akkor el sem jut ideáig a dolog, mert eleve nem várod meg, hogy másnak kelljen rászólnia a buta tök gyerekedre, aki így viselkedik egy kutyával vagy bármilyen más állattal.

Gondolkozz el ezen, mert nagyon sokan fogják még leoltani a kölyködet, ha te nem neveled meg és egyszer téged is szájon csap valaki, ha vissza mersz szólni.

2016. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 anonim ***** válasza:
99%
Te suttyó! Kérj bocsánatot legalább!
2016. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/136 anonim ***** válasza:
99%
Tőlem hiába kérne. Jobb az ilyen távol a családomtól. Élvezze a gyereke társaságát, engem kíméljen.
2016. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/136 anonim ***** válasza:
96%
Basszus kérdező te hülye vagy?Az oké,hogy én csak 14 vagyok,de nincs igazad az biztos.Ha a gyereked valagon harapja a kutya akkor mi van?Akkor az lesz a bajod,hogy miért nem szólt rá.A beszólásod meg övönalúli.Nem tehetnek róla.Amúgy szerintem a sógornőd rosszul reaglált.Felybe kellett volna verni téged,vagy kitépni a hajad....
2016. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/136 anonim ***** válasza:
99%
Tehát neked mindegy, miért szólnak rá a gyerekedre, mindig az a hibás, aki rákiált?
2016. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 anonim ***** válasza:
99%
Elég tirpák voltál, a helyükben semmibe se néznélek ezentúl. Lehet hogy te gyereket tudtál szülni, de nevelni azt nem....
2016. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/136 anonim ***** válasza:
98%

Mit kellet volna csinálni? Hát először is elkapni onnan a gyereket, ha a sógornő még nem tette meg, nehogy megharapja a kutya. Aztán sógornő megfogja a kutyát, te megfogod a gyereket és szépen megmutatjátok neki, hogy hogy lehet simogatni a kutyát és elmondani neki, hogy a kutya is érző lény, nem szabad bántani, mert neki is fáj.

Ilyen emberi módon, higgadtan, nem pedig büdös paraszt módjára. Ez után az előadásod után az a minimum, hogy füled-farkad behúzva bocsánatot kérsz.

2016. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 anonim ***** válasza:
97%
Mit csináltam volna? Megköszöntem volna a sógornőmnek, hogy figyel a gyerekemre ha már én erre is lusta vagyok, nem csak nevelni. Ha mondjuk leharapta volna a gyereked arcát akkor meg az lenne hogy miért nem szólt rá, meg miért nem nevelték meg a kutyát holott a te gyereked egy neveletlen vademberpalánta.
2016. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!