Igaza van anyanak?

Figyelt kérdés
Eleg sokat veszekszunk, ugyanolyan termeszetuek vagyunk es igazabol se o se en nem engedunk. 22 eves vagyok, most allamvizsgazok osszel. Nagyon sokat tanultam, emellett dolgoztam es edzeni jartam. Egy napom korulbelul ugy nez ki, hogy 5 kor felkelek, elmegyek edzeni 7 ig utana dolgozni megyek, 2 kor jovok haza es tanulok 8-9 ig. Utana mar hulla vagyok. Sot kulon fozok magamnak. Otthon lakok, semmibe se kell belefizetnem, viszont mindent magamnak veszek. Leginkabb a penzen szoktunk osszeveszni, o ugy van vele, hogy felnott vagyok, segitett nekem eppen eleget eddig es oldjam meg a dolgaim. Utoljara annyit kertem tole, hogy segitsen egy keves penzzel az angol oraim mert nem gyozom, viszont kell a diplomahoz a nyelvvizsga. O nem segit, mert en se segitek neki. Es igen borzaszto csunya de volt hogy vettem ki tole 1-2 ezer forintot, az oraimra. Termeszetesen ezek utan kaptam, hogy tolvaj stb, es csak olaj volt a tuzre. Hozzateszem, nappali tagozatra jartam, mellette dolgoztam, naponta pedig 2-3 orakat buszoztam a suli es a munka miatt. En segitenek neki, es fogok is, viszont nem abba, hogy fuvet nyirok, a foldbe kimegyek dolgozni. Ezert tanulok, ezert szeretnek kimenni kulfoldre, hogy jobb legyen, es a kesobbiekben en is tudjam segiteni oket es a tesomat. Apukam azert nem emlitem mert meghalt. Igy azt mondta, a tegnapi osszeveszesnel, soha tobbet nem fog segiteni, oldjam meg minden problemam egyedul, nem koteles eltartani, es a baratjat is ellenem forditotta. Mivel be kell fejeznem az egyetemet, gondoltam felvennek hitelt, szerintetek jo otlet? Max 300 ezerrol lenne szo..
2019. szept. 15. 07:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok a joggal, azt tanulom. Koszonom :)
2019. szept. 15. 08:29
 22/61 anonim ***** válasza:
48%
Jogot tanulsz és lopsz. Faxa......
2019. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
33%

most allamvizsgazok osszel.


Hol van ősszel államvizsga????

2019. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
2 ezer forintot! Biztos en vagyok az elso szemely az eletedbe aki 22 eve alatt 2 szer vett ki ki szo nelkul penzt az anyukajatol, az orajara. Hatalmas bunt kovettem el de tenyleg! Legyek erte megbuntetve. :)
2019. szept. 15. 08:40
 25/61 anonim ***** válasza:
49%

Nekem azért lennének kérdéseim (azon túl, hogy hol van ősszel államvizsga, mert én három helyen tanultam, mindenhol a tél meg a nyári vizsgaidőszakban van, ősszel sehol...).

Árul d el, emnnyit csúsztál? MErt nyilván csúsztál, hiszen suliba nem jársz, ha edzés után húzol haza tanulni.

Arról nem is beszélve, hogy kb semmit nem tanultál az évek alatt, ha az államvizsgára úgy kell készülnöd, hogy napi 6-7 órát tanulsz.

Szóval nekem egy kicsit fura az egész.

2019. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Annyit csusztam, hogy nem nyaron mentem el vizsgazni hanem most osszel. Oktoberben fogok.
2019. szept. 15. 08:47
 27/61 anonim ***** válasza:
28%
Tok mindegy hogy mennyit. Loptál.
2019. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem spórolj azzal hogy nem veszed meg a terem bérletet. El tudsz járni futni meg tudsz otthon is gyakorlatokat csinálni. Én is járok terembe és szeretem de ha nem engedheted meg magadnak akkor sajnos ez van. Ebből már megvan másfél órára a pénz. Meg próbálj meg olcsóbb tanárt keresni.
2019. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
51%

Záróvizsga-időszakok a jogi karokon:

Debrecen 2020. január 6 - 2020. január 10.

Károli január 6-18

stb. Mindenhol hanuár, dirket megnéztem. Utálom, ha hazudik egy kérdező. A kérdésben edzel, dolgozol, hazamész, később már órákra jársz... LEgközelebb előbb gondold végig, aztán írd ki a mesédet.

2019. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Akkor nezzel utana jobban.
2019. szept. 15. 08:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!