Igaza van anyanak?

Figyelt kérdés
Eleg sokat veszekszunk, ugyanolyan termeszetuek vagyunk es igazabol se o se en nem engedunk. 22 eves vagyok, most allamvizsgazok osszel. Nagyon sokat tanultam, emellett dolgoztam es edzeni jartam. Egy napom korulbelul ugy nez ki, hogy 5 kor felkelek, elmegyek edzeni 7 ig utana dolgozni megyek, 2 kor jovok haza es tanulok 8-9 ig. Utana mar hulla vagyok. Sot kulon fozok magamnak. Otthon lakok, semmibe se kell belefizetnem, viszont mindent magamnak veszek. Leginkabb a penzen szoktunk osszeveszni, o ugy van vele, hogy felnott vagyok, segitett nekem eppen eleget eddig es oldjam meg a dolgaim. Utoljara annyit kertem tole, hogy segitsen egy keves penzzel az angol oraim mert nem gyozom, viszont kell a diplomahoz a nyelvvizsga. O nem segit, mert en se segitek neki. Es igen borzaszto csunya de volt hogy vettem ki tole 1-2 ezer forintot, az oraimra. Termeszetesen ezek utan kaptam, hogy tolvaj stb, es csak olaj volt a tuzre. Hozzateszem, nappali tagozatra jartam, mellette dolgoztam, naponta pedig 2-3 orakat buszoztam a suli es a munka miatt. En segitenek neki, es fogok is, viszont nem abba, hogy fuvet nyirok, a foldbe kimegyek dolgozni. Ezert tanulok, ezert szeretnek kimenni kulfoldre, hogy jobb legyen, es a kesobbiekben en is tudjam segiteni oket es a tesomat. Apukam azert nem emlitem mert meghalt. Igy azt mondta, a tegnapi osszeveszesnel, soha tobbet nem fog segiteni, oldjam meg minden problemam egyedul, nem koteles eltartani, es a baratjat is ellenem forditotta. Mivel be kell fejeznem az egyetemet, gondoltam felvennek hitelt, szerintetek jo otlet? Max 300 ezerrol lenne szo..
2019. szept. 15. 07:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
89%

41!


Megegyszer: Magyarorszagon az egészségügyi ellátás ingyenes. (A 18 év alattinak Akkor is, ha a szülő nem fizeti a tb-t.) Olyan műtét nincs, ami szükséges, de a tb nem fizeti. Ergo a labmutet vagy kamu, vagy plasztikai jellegű. Érre is van támogatás, konkrétan ha igazolja, hogy szükséges, tb alapon szinten ingyenes. Njjncs itt semmi veszélyeztetés

2019. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
24%
Jó gáz anyád van hogy nem segít neked xdd az ilyet nem is nevezném anyának, föleg ha pár ezer forintot sajnál toled.
2019. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
61%

#43: miért is? Ha már abszolvált, akkor nincs hallgatói jogviszonya. Sokan 8 órás munka mellett készülnek a záróvizsgára. Nyelvvizsgára nem az utolsó pillanatban kell készülni! Több éve volt rá.

Ráadásul rengeteg anyag elérhető a neten, amiből egyedül is felkészülhet. És vannak olcsóbb tanárok is, nem a legdrágábbhoz kell menni!

Az már csak hab a tortán, hogy októberben sehol nincs államvizsga!

A kérdező ezt a kérdést ügyesen hárítja. Ha nem kamuzna, ha mi tudnánk rosszul, már régen a képünkbe vágta volna, hogy melyik egyetem melyik szakán lehet ilyenkor záróvizsgázni...

2019. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 Savlekotő ***** válasza:
0%
Normális családban nem lopunk. Se szülőtől se gyerektől se testvértől,ez a tipikus magyar proli családra jellemző mint a tiétek ahol a nő kizárólag érdekből szül, pénzért ha nincs pénz 18 után dögöljön meg egyből az utód de előbb törlessze a pelenkát popsi krémet. De h a kiskorú tesód is mások pénzén eszik mások ruházzák miközben anyu jol keres elég undorító.. Hitel,költözés munka,tesót meg később kimented.
2019. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
20%

Savlekoto!


Egyértelmű, hogy a kerdezo kamuzik. A történetből valószínűleg annnyi igaz, hogy kérte az anyját, fizesse a magántanárt, az meg nemet mondott- nagy eséllyel azzal indokolván hogy ha mimdennapi edzésre van pénz, akkor erre is-a kerdezo pedig lopott tőle.

2019. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
Olyan okos vagy utolso, hogy mindenkire raakarod eroltetni az akarod, mert o eppen mast gondol vagy maskepp latja :D vicces, hogy te mindent jobban tudsz, de tovabbra is varom a hasznos megnyilvanulasaid, es biztos jobban tisztaban vagy az en helyzetemmel. De annak tovabbra se sikerult latom utana nezni, hogy hol van oktoberben allamvizsga. Pedig van 🤭 ha valamiben nem vagy biztos legalabb hulyeseget ne allits, es mert leirtam a teljes sztorit, nem vagy senki, hogy palcat torj mas fele folott. De privatban szivesen megirom melyik egyetemrol van szo :)
2019. szept. 15. 17:02
 47/61 anonim ***** válasza:
68%

Draga kerdezo!


Hajra, várom, hogy melyik egyetem. Nem akarom az akaratomat amúgy másra ráerőltetni, csupán teljesen egyértelmű, hogy kamuzol. Eltúloztad, és kiderült, ennyi.

2019. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
39%

#47: én csak azt nem értem, miért csak neked privátban?

Engem is érdekelne... :D

2019. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem én sem miért kell a privát.... Mondjuk még nem érkezett meg. Biztos valami külföldi egyetem lesz amúgy. 😉
2019. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem olvastátok, hogy ezután megy majd külföldre, hogy ő segítsen mindenkit? Bár most sem segít.. Úgyhogy kis hazánkban jár valahova, csak nem írja hova. Olyan titokzatos és meg nem értett ez a lány. 😃
2019. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!