Igaza van anyanak?

Figyelt kérdés
Eleg sokat veszekszunk, ugyanolyan termeszetuek vagyunk es igazabol se o se en nem engedunk. 22 eves vagyok, most allamvizsgazok osszel. Nagyon sokat tanultam, emellett dolgoztam es edzeni jartam. Egy napom korulbelul ugy nez ki, hogy 5 kor felkelek, elmegyek edzeni 7 ig utana dolgozni megyek, 2 kor jovok haza es tanulok 8-9 ig. Utana mar hulla vagyok. Sot kulon fozok magamnak. Otthon lakok, semmibe se kell belefizetnem, viszont mindent magamnak veszek. Leginkabb a penzen szoktunk osszeveszni, o ugy van vele, hogy felnott vagyok, segitett nekem eppen eleget eddig es oldjam meg a dolgaim. Utoljara annyit kertem tole, hogy segitsen egy keves penzzel az angol oraim mert nem gyozom, viszont kell a diplomahoz a nyelvvizsga. O nem segit, mert en se segitek neki. Es igen borzaszto csunya de volt hogy vettem ki tole 1-2 ezer forintot, az oraimra. Termeszetesen ezek utan kaptam, hogy tolvaj stb, es csak olaj volt a tuzre. Hozzateszem, nappali tagozatra jartam, mellette dolgoztam, naponta pedig 2-3 orakat buszoztam a suli es a munka miatt. En segitenek neki, es fogok is, viszont nem abba, hogy fuvet nyirok, a foldbe kimegyek dolgozni. Ezert tanulok, ezert szeretnek kimenni kulfoldre, hogy jobb legyen, es a kesobbiekben en is tudjam segiteni oket es a tesomat. Apukam azert nem emlitem mert meghalt. Igy azt mondta, a tegnapi osszeveszesnel, soha tobbet nem fog segiteni, oldjam meg minden problemam egyedul, nem koteles eltartani, es a baratjat is ellenem forditotta. Mivel be kell fejeznem az egyetemet, gondoltam felvennek hitelt, szerintetek jo otlet? Max 300 ezerrol lenne szo..
2019. szept. 15. 07:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a sztorinak nem lesz vége. A kisasszony rég nincs itt, összedőlt a kártyavár. :D
2019. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!