Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom lánya ezt az ülésrendet...

Párom lánya ezt az ülésrendet tervezi az esküvőre, normális ez? Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha nagyon kiakadok, de elég ideges vagyok!

Párom lánya (25 éves) úgy tervezi az esküvőjén az ülésrendet, hogy velük a főasztalnál nem a tanúk fognak ülni ahogy szokás, hanem a szülők! Oké, a völegény szülei együtt vannak, na de az ő szülei elváltak kb 10 éve! És csak két hely lesz, anyuka és apuka. Engem, az apuka párját pedig beültetnek az anyuka párja mellé! (Plusz a tesók mellé). Én ezt így nagyon furcsának találom, páromnak meg is mondtam, a lányának nem. 4 éve vagyok együtt az apjával, és jó nagyon a kapcsolatunk a lánnyal, mert közel egy idősek vagyunk, de ezt nem merném mondani neki mert attól karakánabb jellem sokkal. De lehet ez ellen bármit is tenni? Anyuka is már vagy 8 éve együtt van a párjával, gondolom ő is inkább mellette ülne mint az exférje mellett. Párom annyit mondott hogy ő is inkább mellettem ülne, de tudom milyen a lány, úgysem tudjuk megváltoztatni a véleményét.


Tudom, hogy ez a lány esküvöje, és úgy kell mindennek lenni ahogy ő akarja, de szerintem ez nagyon nem normális!


2019. nov. 26. 23:05
 91/136 anonim ***** válasza:
88%
Talán tudatosítsd magadban, hogy ez nem a nap nem rólad szól, hanem róluk. Nagyon gyerekes vagy a korod ellenére. Komolyan azon problémázol, hogy nem a párod mellett kell enned? Jézusom. Két fogás között nem vagy odaszögezve a székhez, hogy ne tudj odamenni más asztalhoz.
2019. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
84%
Inzulinos cukorbeteg vagyok, és rengeteg lakodalomban voltam eddig az életemben. Amikor úgy éreztem, hogy kezdek rosszul lenni, mert még nem hozták a következő fogást, egész egyszerűen szedtem még egy kis adag levest, amibe tettem több tésztát, és hopp, mindjárt jobban is lettem! Vagy ittam egy pohár cukros üdítőt, de olyan is volt, hogy ettem pár darab vendégváró pogácsát, vagy sajtos rudat, kis teasüteményt.Ennyi az egész. Az a cukorbeteg aki rosszul lett mert nem hozták a második fogást, agyban volt inkább beteg, már bocsánat. :) Tudod, segíts magadon, isten is megsegít!
2019. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon bunkó itt vele majdnem mindenki. 🤣

Nem is válaszol senkinek ti meg itt oltogatjátok🤦🏽‍♀️🤣

2019. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 anonim ***** válasza:
78%
akkor ne menj el. probléma megoldva...
2019. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 anonim ***** válasza:
80%
Na engem lehet lepontozni. Az én szüleim elváltak de jóban vannak. Mivel apámmal nem olyan szoros a kapcsolat én egy az egyben megmondtam neki hogy meg van hívva az esküvőnkre természetesen, de egyedül. Semmi probléma nem volt belőle, ez több mint hat éve volt és azóta is ugyanaz az élettársa aki előtte. A nő sem sértődött meg, nem annyira szoros a kapcsolatunk évente egyszer találkozunk kb, semmi beszólás nem volt. És bizony az én szüleim is a főasztalnál ültek, és táncoltak is egymással semmi probléma vagy feszültség nem volt. Én a lánya helyében meg se hivnálak, mert már most csinálod a fesztivált...
2019. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 anonim ***** válasza:
74%

Ne legyél önző, ez a nap nem rólad szól. Bírd ki, mint egy normális felnőtt ember! Ez a lánya nagy napja, nem a tiéd. A saját esküvődön majd úgy lesz minden, ahogy te szeretnéd.

Nekem mondjuk az is megfordult a fejemben, hogy te csak baromi irigy vagy, mert valószínűleg az idősebb párod nem fog már elvenni, neked nem lesz ilyen napod, de vágysz rá. Tedd túl magad rajta, vagy ha nem megy, beszéljétek meg, hogy neked fontos lenne. Másét meg ne rontsd el. Ha rólad lenne szó, te lennél a legjobban felháborodva.

2019. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 anonim ***** válasza:
81%

Kár ezen ennyit rugózni. Csak egy fél vagy kevesebb az egész, nem érdemes ilyen apróságon felkapni a vizet.

Nem fognak attól újra összejönni, hogy egymás mellett ülnek :)

2019. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 anonim ***** válasza:
82%
Én ennyi hiszti után azt is kinézem a kérdezőből, hogy fehér ruhában megy az esküvőre.
2019. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora kamu :) De ti csak írjatok továbbra is eme kérdés alá :)
2019. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
13%
99 vérmes hozzászólás egy ennyire jelentéktelen ügyre (kérdésre), iszonyú, hogy hol tart a társadalom! Nem olvasatam el mind, csak bele-bele néztem, de... kész. Komolyan ennyire fontos egy a kivagyiság, puccparádé, ülésrend, blabla? 1 "nagynap" ja, utána meg majd hamar eljönnek a rossz idők és a válás, és ráeszméltek, hogy semmi értelme nem volt. Ja de, lényeg, hogy meglesznek a gyönyörűséges fotók az albumba, meg a facebookra, hogy persze annak is a képe elé toljátok, aki ott sem volt. Na csak így tovább, ha észhez nem tudtok térni, és meglátni mi fontos az életben!
2019. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!