Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom lánya ezt az ülésrendet...

Párom lánya ezt az ülésrendet tervezi az esküvőre, normális ez? Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha nagyon kiakadok, de elég ideges vagyok!

Párom lánya (25 éves) úgy tervezi az esküvőjén az ülésrendet, hogy velük a főasztalnál nem a tanúk fognak ülni ahogy szokás, hanem a szülők! Oké, a völegény szülei együtt vannak, na de az ő szülei elváltak kb 10 éve! És csak két hely lesz, anyuka és apuka. Engem, az apuka párját pedig beültetnek az anyuka párja mellé! (Plusz a tesók mellé). Én ezt így nagyon furcsának találom, páromnak meg is mondtam, a lányának nem. 4 éve vagyok együtt az apjával, és jó nagyon a kapcsolatunk a lánnyal, mert közel egy idősek vagyunk, de ezt nem merném mondani neki mert attól karakánabb jellem sokkal. De lehet ez ellen bármit is tenni? Anyuka is már vagy 8 éve együtt van a párjával, gondolom ő is inkább mellette ülne mint az exférje mellett. Párom annyit mondott hogy ő is inkább mellettem ülne, de tudom milyen a lány, úgysem tudjuk megváltoztatni a véleményét.


Tudom, hogy ez a lány esküvöje, és úgy kell mindennek lenni ahogy ő akarja, de szerintem ez nagyon nem normális!


2019. nov. 26. 23:05
 81/136 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvastam el a válaszokat. A mi esküvőnkön a szüleink ültek mellettünk. Férjem szülei rég elváltak, az anyukája egyedül jött, apukája második felesége egy másik asztalnál ült. Megbeszéltük mindenkivel előre, senki sem tiltakozott.
2019. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
91%
80#-as. Akkor ti a kevesek egyikei vagytok. 18 év melóm alatt max. 5x láttam olyat hogy az ifjú pár mellett nem a szülők ültek. Ebbe bele tartozik olyan akivel senki nem ült az ilyen cirkuszok miatt. Nem kizárt de nagyon ritka.
2019. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén, nem olvastam végig az összes kommentet. Egy dologra reagálnék. Arra hogy "azt az egy órát amíg esztek kíbírod a párod nélkül"

Komolyan ti milyen esküvőkön voltatok eddig? Mert én amiken eddig voltam, kivétek nélkül mind olyan volt, hogy a fogások kihozatala között mindig minimum fél, de akár 1 óra is eltelt. Így simán 2-3 órát is tart az evés. Az utolsó esküvőn is amin voltam, fél 7 kor kezdtük a vacsorát és 9 után hozták az utolsó fogást... volt egy cukorbeteg is, aki rosszul lett, mert beadta az inzulint az első fogás előtt, és annyira elhúzták az időt hogy leesett a cukra a következőig.

2019. nov. 27. 13:04
 84/136 anonim ***** válasza:
89%

És most kitalálod mindjárt, hogy te is cukorbeteg vagy vagy mi? Hogy a túróba jön ez ide?

Jobb lett volna, ha meg se szólalsz, mert ez a “védekezésed”, hogy “nem egy, hanem akár HÁROM(!!!!) órát is ki kell bírnom a pasim nélkül a saját lánya eskűvőjén, bibibi”, hát ez mindent elmond rólad...

Hihetetlen, hogy képes vagy a menyasszonytól sajnálni pár órát az édesapjával élete egyik legnagyobb napján.

2019. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 anonim ***** válasza:
88%

És mi tart vissza attól, hogy a fogások közötti minimum fél, de akár 1 órában felállj, odasétálj a főasztalhoz, és beszélgess az ifjú párral plusz a férjeddel?

A férjed is megteheti ugyanezt a roppant hosszú távot irányodba, hogy hogy vagy.

2019. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom. Figyelj lehet hogy jó a viszonyotok egymással a lánnyal de nem vagy az anyja az anyja nyilván fontosabb neki ez így van rendjén hogy ő ül ott. Barátnőmnek is volt esküvője és már 10 éve elvaltak a szülei utaljak egymást mind 2.nek van már más felesege/férje és nem ültek egymás mellett az új feleseggel és férjel ott ültek mellettünk mert így van rendjén.
2019. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
91%

Úristen! Ki kell bírnod maximum 2 órát, amíg nem csüngsz a párod valagán!


Ez a nap a vér szerinti gyerekéről szól, nem rólad. Ha tetszik ha nem, ő az apja, te meg egy huszadrangú senki vagy, lehet 2 év múlva együtt sem lesztek, de a gyereke mindig a gyereke marad. Ergo ott a helye a főasztalnál a gyereke mellett a nagy napján. Neked nincs. Dolgozd fel, ne sipákolj már, mint egy 12 éves p.csa!


Egyébként hogy bírsz ki egy 8 órás munkaidőt a pasid nélkül? Félóránként hívogatod?

2019. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
88%

Ha úgy érzed, hogy betegre unatkoznád magadat a vacsora alatt, inkább ne is menj el. Tarts ozzhon egy kényzetető napot, vegyél forró fürdőt, kapcsolj be valami zenét...

Vagy menj el szórakozni néhány barátnőddel, mivel a párod úgysem ér rá aznap.

2019. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
89%

Úristen, nem tudsz a pasid mellett ülni 2-3 órán keresztül?😱 Micsoda méltatlan dolog ez a menyasszonytól, hogy a szüleit egymás mellett akarja tudni, fuuu, ne is haragudj, de ez vérlázító.


Mi lenne veled, ha egy napig nem látnád a párodat?! Inkább el se menj, tényleg nem lesz ott szüksége senkinek a fancsali fejedre. Szánalmas vagy.

2019. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy több órán keresztül tart a vacsora, de előtte és a lagzi további részében a pároddal lehetsz. Én nem csinálnék ebből ekkora ügyet, a többiek (leginkább az ifjú pár) szempontjait is figyelembe venném. A vacsora alatt a melletted ülőkkel is beszélgethetsz.
2019. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!