Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom lánya ezt az ülésrendet...

Párom lánya ezt az ülésrendet tervezi az esküvőre, normális ez? Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha nagyon kiakadok, de elég ideges vagyok!

Párom lánya (25 éves) úgy tervezi az esküvőjén az ülésrendet, hogy velük a főasztalnál nem a tanúk fognak ülni ahogy szokás, hanem a szülők! Oké, a völegény szülei együtt vannak, na de az ő szülei elváltak kb 10 éve! És csak két hely lesz, anyuka és apuka. Engem, az apuka párját pedig beültetnek az anyuka párja mellé! (Plusz a tesók mellé). Én ezt így nagyon furcsának találom, páromnak meg is mondtam, a lányának nem. 4 éve vagyok együtt az apjával, és jó nagyon a kapcsolatunk a lánnyal, mert közel egy idősek vagyunk, de ezt nem merném mondani neki mert attól karakánabb jellem sokkal. De lehet ez ellen bármit is tenni? Anyuka is már vagy 8 éve együtt van a párjával, gondolom ő is inkább mellette ülne mint az exférje mellett. Párom annyit mondott hogy ő is inkább mellettem ülne, de tudom milyen a lány, úgysem tudjuk megváltoztatni a véleményét.


Tudom, hogy ez a lány esküvöje, és úgy kell mindennek lenni ahogy ő akarja, de szerintem ez nagyon nem normális!


2019. nov. 26. 23:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
76%
A válaszolok 90 százaléka nem ért egyet a hisztiddel. Te mégis fujod a sajátodat. Akkor minek írtad ki a kérdést ha nem fogadod el a nem egyeterto válaszokat?
2019. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki, hogy ilyen hisztivel egyáltalán a családi asztalnál ülhetsz...
2019. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/136 anonim ***** válasza:
77%
De teljesen normalis,ha nem tetszik a lany akarata akkor ne menj. Azt az evest meg kibirod nelkule is,uta ugy is jon a tanc stb akkor mar egyutt lehetsz a paroddal.
2019. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 anonim ***** válasza:
85%

Milyen sunyi, betoji nőszemély vagy te.

Ahhoz nincs vér a pucádban, hogy ezt a menyasszony szemébe mondd kerek-perec, csak itt tudod szidni őt a háta mögött ismeretlen embereknek. Nem érzed magad szánalmasnak? Jelentsd ki a lánynak, hogy “Ne haragudj már, de én CSAK olyan esküvőn voltam, ahol a tanúk ültek a pár mellett. Szóval ha ebből nem veszed le a célzást, hàt akkor elmondom, hogy nagyon fáj, hogy a saját édesanyádat ülteted a főasztalhoz HELYETTEM! Hogy gondolod ezt? Egy EGÉSZ órára nélkülöznöm kell a páromat, akivel ugye tudod, hogy már 4 ÉVE együtt vagyunk?! Erre te azt az öregasszonyt ülteted mellé, akivel 25 éve összehozott téged ja meg asszem, valami csip-csup 15 évig együtt is neveltek. Tényleg nem érzed, hogy ez mennyire bántó szerény személyemnek?”

Ha valami ilyesmivel előállsz, garantáltan meg se leszel hívva. És meg is érdemelnéd. Hogy lehetsz féltékeny ilyen helyzetben a menyasszony SZÜLEIRE?

Mellesleg az esküvő az ifjú párról szól. Ha ők úgy kívánják, akár a szomszéd Jutka nénit vagy az egyetemi csoporttárs Petikét is odaültethetik a főasztalhoz. Te annyit tehetsz, hogy ha ez nem tetszik, nem mész el. Szerintem mindenki jobban is járna, nem kéne a pofavágásaidat meg esetleges megjegyzéseidet hallgatni.

2019. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 anonim ***** válasza:
83%
Es amugy nem az szamit mennyire vagytok joban a lannyal ez teljesen mellekes. Mellettuk a szuloknek kell ulnie nem masnak
2019. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 anonim ***** válasza:
30%

Ha én lennék a lány, akkor a főasztalhoz ültettem volna a szüleimet +a párjukat.

De nem vagyunk egyformák, mindenki azt csinál a saját esküvőjén, amit szeretne.

Ne hisztizz ezen, mert felesleges és indokolatlan.

Az este nagy részén úgyis együtt lehetsz a pároddal, nem sokáig szoktak az asztalnal ülni az emberek. Sőt, ha oldodik a hangulat, akkor átülhet beszélgetni a te asztaladhoz a párja és te is odamehetsz hozzá.

Kicsit túlreagálod. Sajnos ez ilyen, elváltak, de attól még közösen szülők. Ez van, tudtad, amikor megismerted.

2019. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 anonim ***** válasza:
83%
4 éve mentem férjhez, a szüleink ültek mellettünk. Azelőtt 2 esküvőn voltam felnőttként, ott is a szülők ültek az ifjú pár mellett. Azóta pedig szintén 2 esküvőn. Az egyiken a szülők ültek a főasztalnál, a másikon pedig nem ült senki velük.
2019. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/136 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, akkor írok valamit: nálunk jövő júliusban lesz aktuális a dolog, azaz a lányom férjhez megy, 29 éves. A hely le van foglalva, de már most szólt, hogy szeretné, ha a 14 éves korában elvált apjával mi üljünk velük az asztalfőn, a vőlegény szülei a másik oldalon. Évek óta két szót nem beszéltem a volt férjemmel. Hirtelen gondolatom az volt, hogy neee.

DE: ha a lányom így szeretné, akkor megteszem, mert szeret engem is és a volt férjemet is. Nehogy már én rontsam el a napjukat, hogy elkezdek hisztizni.

Ebbe az oldalba szerintem bele sem gondoltál. Honnan tudod, hogy a volt felesége szívesen falatozik a 15 éve elvált volt férje mellett?

Ki lehet bírni. Neked főleg!!

2019. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:
85%

Szüleim elváltak, apámnak több, mint 5 éve van új kapcsolata, de a szüleim mellettem ültek az esküvőnkön, és öcsémék esküvőjén is.

A nőt mondjuk nem hívtuk meg - eleget tett érte, hogy megutáltassa magát - de ha egy normális nő lenne, és meghívtuk volna, akkor is a szüleim ülnek mellettem, ő meg máshol.

Eddig én is csak olyan esküvőn voltam, ahol a pár mellett a szülők ültek + tanúk.

2019. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
23%
68, nálunk a tanúk ülnek a pár mellett, azzal, akivel jöttek.
2019. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!