Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom lánya ezt az ülésrendet...

Párom lánya ezt az ülésrendet tervezi az esküvőre, normális ez? Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha nagyon kiakadok, de elég ideges vagyok!

Párom lánya (25 éves) úgy tervezi az esküvőjén az ülésrendet, hogy velük a főasztalnál nem a tanúk fognak ülni ahogy szokás, hanem a szülők! Oké, a völegény szülei együtt vannak, na de az ő szülei elváltak kb 10 éve! És csak két hely lesz, anyuka és apuka. Engem, az apuka párját pedig beültetnek az anyuka párja mellé! (Plusz a tesók mellé). Én ezt így nagyon furcsának találom, páromnak meg is mondtam, a lányának nem. 4 éve vagyok együtt az apjával, és jó nagyon a kapcsolatunk a lánnyal, mert közel egy idősek vagyunk, de ezt nem merném mondani neki mert attól karakánabb jellem sokkal. De lehet ez ellen bármit is tenni? Anyuka is már vagy 8 éve együtt van a párjával, gondolom ő is inkább mellette ülne mint az exférje mellett. Párom annyit mondott hogy ő is inkább mellettem ülne, de tudom milyen a lány, úgysem tudjuk megváltoztatni a véleményét.


Tudom, hogy ez a lány esküvöje, és úgy kell mindennek lenni ahogy ő akarja, de szerintem ez nagyon nem normális!


2019. nov. 26. 23:05
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/136 anonim ***** válasza:
82%

Háát...én a csaj helyében eléggé szégyellném magam az apám miatt, hogy csak egy majdnem velem egykorú, 10 éves szintjén lévő hisztis pitsára futotta...azért nem semmi, amit te itt produkálsz kérdező.

Szerintem a legjobb megoldás az, ha se te, se a párod nem megy el. Ha az apuka is ilyen debil, hogy a saját lánya helyett inkább a savanyú pofa mellett (igen, ezalatt téged értelek) ülne, akkor a csaj semmit sem veszített.

2019. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/136 anonim ***** válasza:
86%
kíváncsi vagyok, jön-e annyi válasz erre is, mint a vegán menyasszony kérdésére...
2019. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/136 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem,ha ennyi válaszból nem értette meg a kérdező a lényeget,akkor ezután se fogja...kár már ide írogatni.
2019. dec. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/136 qkker1 ***** válasza:
91%

"kíváncsi vagyok, jön-e annyi válasz erre is, mint a vegán menyasszony kérdésére..."


Melyik volt az a kérdés?

2019. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/136 A kérdező kommentje:
2019. dec. 4. 10:16
 136/136 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a megoldás, biztos írták már: idösapja a menyasszonnak nagyvonalúan felajánlja, hogy a főasztalnál inkább idösanya üljön a mostani párjával;)
2020. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!