Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 15 éves lányom szerelmes,...

A 15 éves lányom szerelmes, hogy mondjam el neki, hogy ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már mesél egy fiúról, hogy sokat beszélgetnek és hogy milyen helyes. Többször is beszéltem már vele, hogy nem kéne fiúzni hanem tanulnia kéne. De ilyenkor csak megharagszik és nem szól. Már azt is mondtuk neki, hogy ha így halad el lesz véve a telefonja,túl fiatal még ehez ráér később is fiúzni. Nem tudom már mit tehetnék ellene, már sokmindent megpróbáltam, de nem nagyon tudja megérteni.
2019. dec. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
De örülök, hogy annak idején anyám nem így viselkedett velem...
2019. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%

Szülők: Miért nem bízik meg bennem a gyerekem? Nem tudom, mivel érdemelhettem ki egy ilyen hálátlan, büdös, hülye kölyköt.


Ugyanezek a szülők, miután a gyerekük elmond nekik valami bizalmasat, mire ők szobafogsággal meg telefon/gép-elvétellel fenyegetik őket:

[link]

2019. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
9%
Már kefélik!
2019. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 15 évesen kezdődött el egy majdnem 6 évig tartó komoly kapcsolatom.
2019. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
91%

Ezekből lesznek a lázadó, alkoholista tinédzserek. Minél jobban tiltod annál édesebb lesz a gyümölcs.

Minket nem tiltottak, 15 évesen jöttünk össze, ma 28 évesek vagyunk és a férjem, és boldogok vagyunk nagyon.

Örülök hogy normális szüleink vannak.

2019. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Persze beszélgessen fiúkkal, de szerintem még korai fiúzni.Régebben gyakran hoztam fel ezt a témát neki, elmondtam, hogyha fiúzni fog nem lesznek jó jegyei és nem veszik fel arra az egyetemre ahová menni szeretne. De úgy néz ki nem érdekli. Annyit mondott egyszer, hogy ha lesz valakije ő még nem akar egy jó ideig szexuális életet élni, ne aggódjunk emiatt.Viszont ilyen idős korban mindenki ezt mondja aztán jön a gyerek. Nem azt mondom, hogy nem bízok meg benne, mert nem rossz gyerek nem nagyon jár el, igaz nyáron többet ment itthon de akkor már szóltunk neki hogy nem kéne ennyit csavarogni, viszont nem jár bulizni és nem is dohányzik ezek miatt annyira nem is féltem. De szeretném ha kevesebbet beszélne fiúkkal mert még ráér a dologgal.
2019. dec. 10. 16:13
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy jó nagy faszvagy, kérdező.
2019. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

“hogyha fiúzni fog nem lesznek jó jegyei és nem veszik fel arra az egyetemre ahová menni szeretne. “

Na ez mekkora baromság!! Szüleim pl ennyi idősen jöttek össze - apukám fogorvos, anyukám szemorvos lett...

Azok alapján amit leírtál a lányod nagyon ingelligens és felelősségteljes és akármit is mondasz, kicsit sem bízol meg benne.. nemhogy örülnél, hogy megosztja veled/tanácsodat kéri. Nem veszed észre h így sokkal nagyobb biztonságban van? Képzeld el ha nem merné megosztani és a veled egykorúakt vagy rossz internetes forrásokból tájékozódna, na abból lehetne baj pl...

Katasztrófa a hozzáállásod, sajnálom a lányod

2019. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

Egyik unokatersvérem 14-15 éves volt, mikor a barátját megismerte, s elkezdtek járni (a fiú szintén). Most 22 évesek s még mindig együtt vannak.

Így ez az ,,ez még nem szerelem" kijelentésed ezer helyen vérzik... Mert mi van, ha mégis?


Meg az se biztos, hogy a jegyei róvására megy a szerelem. Mikor 9.-esek voltunk egyik osztálytársam összejött egy 12.-esel. S a tanárok is elismerték, hogy ,,Andi jó hatással volt Norbira". 12.-ben kicsit összeszedte magát.


A tiltásokról meg annyit, hogy majd ne lepődj meg ha x év múlva te leszel az utolsó, akinek elmondja, hogy gyermeket vár...

2019. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis anya lehetsz te. :D miért ne lehetne egy 15 éves szerelmes? Jól elcseszted, mert hozzád fordult a gondjaival, te meg simán lehülyézted és elvetted a telefonját. Ezzel azt érted el, hogy innentől majd eltitkol előled mindent és arról sem fogsz tudni, hogy mikor kivel mit csinál.


Én hálát adok az égnek, hogy szuper anyukám van, 15 évesen is meg tudtam vele beszélni mindent és 30 évesen is meg tudok.

2019. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!