Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 15 éves lányom szerelmes,...

A 15 éves lányom szerelmes, hogy mondjam el neki, hogy ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már mesél egy fiúról, hogy sokat beszélgetnek és hogy milyen helyes. Többször is beszéltem már vele, hogy nem kéne fiúzni hanem tanulnia kéne. De ilyenkor csak megharagszik és nem szól. Már azt is mondtuk neki, hogy ha így halad el lesz véve a telefonja,túl fiatal még ehez ráér később is fiúzni. Nem tudom már mit tehetnék ellene, már sokmindent megpróbáltam, de nem nagyon tudja megérteni.
2019. dec. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
97%

Rómeó és Júlia (A halhatatlan szerelmesek)


Júlia tizennegyedik születésnapján bált rendeznek a Capulet-házban, amire meghívott barátaival titokban elmegy az ifjú Montague Rómeó is. Az estélyen találkozik Júliával, Capulet úr lányával, és azonnal beleszeret.... stb. stb.

2019. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne lehetne már 15 évesen szerelemes.
2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még sokkal korábban is lehetne szerelmes! Én emlékszem, amikor még csak hatodikba jártam, és nagyon megszerettem az egyik évfolyamtársamat. Az a várakozás, hogy mikor találkozunk újra, beszélgetünk és játszunk újra, és hogy nem akarok távol lenni tőle...nem volt testi vonzata természetesen, de pont ettől szép ez a dolog, hogy a másik lelkét szereted őszintén.
2019. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
90%

15 évesen veszítettem el a szüzességemet. Később egyetemet végeztem, nyelveket beszélek, jó munkám van, teherbe pedig 28 évesen estem.

Addig örülj, míg megosztja veled a dolgait...

2019. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, mit képzel az ilyen szülő! Épp most lököd el magadtól, igen hamar fog ez a lány rezzenéstelen arccal a képedbe hazudni. Meg is érdemled, ezzel az idiótasággal arra tanítod, hogy bizalmatlan legyen feléd.
2019. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező reagálásai alapján azt gondolom, hogy nem valós élethelyzet áll fenn.

Ha igen, akkor is egy zsákfaluban él, a fogai erős rothadásnak indultak, idétlen, kék vagy annak árnyalataiban pompázik a haja színe, és otthonkában jár. Aki ilyen korlátolt, az csak egy maradi vénasszony lehet :) inkább csináltassa meg a fogsorát mama, azon járna az esze. A lányát meg tisztelje és becsülje, különben egy pohár vizet sem fog vinni magának, amikor maga alá sz@rik vénségére.

2019. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
92%

Most csöppentem ide, még nem olvastam végig a válaszokat, de megkérdeznélek: téged miből gyártottak, hogy azt állítod, hogy 15 évesen nem lehet a lányod szerelmes, mert ez még nem szerelem? Első szerelmem 16 évesen volt, és 2(!) évig imádtuk egymást. Azóta sem felejtem el soha. A lányod csak egy évvel fiatalabb. Hogyne lehetne szerelmes?

El akarod venni a telefonját emiatt? Jesszus mariska. Ne máá'.

2019. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
92%

Na, az ilyen gyöpös agyú, hülye szülők miatt van annyi terhelt ember...

Megbízik Benned, erre meg csak cseszteted...


Ha majd 10-20 év múlva valamilyen másik platformon siránkozol, hogy miért tojik a fejedre a lányod, jusson eszedbe, hogy bánsz vele most!

2019. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
92%
Fogsz még ide jönni, amikor a 30 éves lányod még mindig szűz, te pedig már követelnéd az unokákat, de nem jönnek.
2019. dec. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

"Fogsz még ide jönni, amikor a 30 éves lányod még mindig szűz, te pedig már követelnéd az unokákat, de nem jönnek."


Amúgy igen. Nálam is kb ez van. Mondjuk szűz hál istennek nem vagyok. Ha esetleg gyerekem születne, akkor nem mondanám el anyámnak az tuti.

2019. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!