Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 15 éves lányom szerelmes,...

A 15 éves lányom szerelmes, hogy mondjam el neki, hogy ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már mesél egy fiúról, hogy sokat beszélgetnek és hogy milyen helyes. Többször is beszéltem már vele, hogy nem kéne fiúzni hanem tanulnia kéne. De ilyenkor csak megharagszik és nem szól. Már azt is mondtuk neki, hogy ha így halad el lesz véve a telefonja,túl fiatal még ehez ráér később is fiúzni. Nem tudom már mit tehetnék ellene, már sokmindent megpróbáltam, de nem nagyon tudja megérteni.
2019. dec. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat és a jó jegyek egyeztethetőek egymással. Nem tudom honnan veszed, hogy nem lehet megoldani.
2019. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
95%

jézusom, de idióta vagy....


remélem ezt csak valami unatkozó troll irta ki és ez nem a valóság...ha mégis, akkor szegény lány jól megszívta veled...


1. miért ne lehetne szerelmes? igen, lehet, hogy nem ez a fiu lesz a férje, sőt, lehet, hogy nem is fognak járni, de attól még táplálhat érzelmeket feléje, nem?!

es igen, lehet, hogy ő ezt szerelemnek érzi. vagy neked van egy pontosdefiniciód a szerelemre? mert ha igen, akkor légyszi mondd mar el nekünk is, mert szerintem senki nem tudja


2. miért romlana a jegye attól, mert találkozik egy fiúval?? főleg attól miért romlana, mert beszélget vele facebookon???

ha a barátnőjével beszélgetne a lányod, az jobb lenne?? az is ugynugy idő

az meg, hogy nem veszik fel arra az egyetemre, ahova menni akar, egy jó nagy baromság...

érdekes, 10. végén jöttem össze a barátommal (ő akkor volt 11.-es), azóta is (több, mint 2,5 éve) együtt vagyunk, mindenből ötösre érettségiztem, jelenleg jogásznak tanulok, barátom meg a mérnöki karon van.... fura, nem?


3. mi az, hogy mindenki azt mondja, hogy nem lesz gyerek, aztán mégis??

most bocs, de nem egy olyan kapcsolatot ismerek a sajátomon kívül, ahol több éve együtt vannak és érdekes módon nincs gyerek...

talán beszélgetni kellene a lányoddal a fogamzásgátlás fontosságáról és lehetőségeiről (közben persze kihangsúlyozni, hogy ne siesse el a dolgot és csak olyannal feküdjön le, akivel tényleg szeretne, megbízik benne) és akkor nem kellene ettől féltened...


amugy meg örülj neki, hogy megosztja veled ezeket a dolgokat...

mondjuk ha igy folytatod, majd ne csodálkozz ha nem fogsz tudni semmiről...

2019. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%

az meg a 4., ami lemaradt az előző kommentből, hogy miért ne beszélhetne fiúkkal??

nem mindegy, hogy egy fiúval vagy a barátnőjével beszélget?

ha meg töb fiúval beszélget, simán lehet, hogy valaki csak a haverja.

vagy fiú haver is tilos esetleg???

2019. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj de miért lennék idióta?

Mi is voltunk ennyi idősek és nekünk se a pasizáson járt az eszünk. Elég lesz majd ha 18 vagy 20 évesen fiúznia.

2019. dec. 10. 16:53
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Veled kár vitatkozni kedves kérdező... minek írtál ki kérdést egyáltalán ha csak a saját igazad hajtogatod? Akkor tiltsd el a lányod, de ne gyere utána a gyakorira sírni, hogy miért utál, titkolózik stb..
2019. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim válasza:
94%
Mindenkinek a saját útját kell megjárnia. Attól még, hogy ti később ismerkedtetek meg, nem kell nekik is így tenniük. Azzal csak rosszat teszel, ha eltiltod. Ha valami nagyon nem tetszik, korlátozz. Pl.: chatelési idő korlátozása, nem aludhat nála, stb. Azt úgysem tudod megakadályozni, hogy összejöjjenek.
2019. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
98%

,,Elég lesz majd ha 18 vagy 20 évesen fiúznia."


Tudod milyen sz@r érzés, mikor a környzezeted szinte felének van egy minimum pár hónapos (ha nem éves) kapcsolata, neked meg nem hogy most nincs senkid, de sohasem volt? Kicsit segítek: nagyon. Nekem nem szülői tiltás miatt nem volt még senkim, hanem mert nem találtam még megfelelő partner. A lányodnak meg van adatva az, hogy boldog legyen. Talált valakit, akivel kijönnek. Nehogy pont az anyja tagadja meg ezt tőle...


Ha teszem fel, nem is hosszútávú kapcsolat lesz, még akkor is legalább tapasztalatot szerez. S 20 évesen nem csavarja bárki a kisujja köré...



/Csak egy 18 éves lány, aki még biztos úgyse tud semmit a világról.../

2019. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
97%
Szülőnek alkalmatlan idióta. Az ilyen szülők csodálkoznak később, hogy a gyerek fel se veszi nekik felnőttként a telefont. Reméljük a lányodnak lesz némi esze és te is így jársz, aztán piskoghatsz, hogy mit csesztél el. Idióta. Vagy ügyes troll.
2019. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Bezárod ügyesen a szobájába telefon és számítógép nélkül, amíg fel nem nő.
2019. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad lenézni és lefitymálni más ember érzelmeit, azok az ő személyes magánügyei, ő szerelemként éli meg és ezt senki nem bírálhatja felül.
2019. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!