Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 15 éves lányom szerelmes,...

A 15 éves lányom szerelmes, hogy mondjam el neki, hogy ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már mesél egy fiúról, hogy sokat beszélgetnek és hogy milyen helyes. Többször is beszéltem már vele, hogy nem kéne fiúzni hanem tanulnia kéne. De ilyenkor csak megharagszik és nem szól. Már azt is mondtuk neki, hogy ha így halad el lesz véve a telefonja,túl fiatal még ehez ráér később is fiúzni. Nem tudom már mit tehetnék ellene, már sokmindent megpróbáltam, de nem nagyon tudja megérteni.
2019. dec. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
32%

Ne magsdból indulj ki kérdező,és ezt nem sértésként mondom,de a mai tini lányok elég korán kezdik ezt a dolgot.

Magyarázd neki,h fontis a védekezés (ha eddig még nem volt erről szó),de semmi képp ne mondd ezt,h "kislányom ehhez kicsi vagy még" stb...

Ezzel csak azt éred el,hogy nem fog beszélni az érzéseiről.

Azért célozgass nagyon finoman neki,hogy ne legyen terhes,meg ilyenek xd.

2019. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Látom magam előtt a kérdezőt 5 év múlva...

“A 20 éves lányom sose jár haza, havonta egyszer ha felhív és semmit nem tudok az életéről. Mikor növi már ki ezt a butaságot? Nem értem miért ilyen, pedig én olyan jó anya voltam, mindig az ő érdekét néztem de nem látja!!”

2019. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

egy iskolatarsunkat 8. utan eljegyezte egy nala 7 evvel idosebb fiu. a 16. szuletesnapjan tartottak az eskuvojet. ma mar nagymama es a ferjevel 38 eve vannak egyutt. enny=it arrol hogy ki mikor lehet szerelmes.

En a 15. szuletesnapom elott 3 hettel veszitettem el a szuzessegemet. es mivel anyam is fafeju volt mint itt a kedves anyuka eszemben sem volt az orrara kotni. 18 voltam amikor ferjhez mentem eloszor es 22 amikor masodszor. vele azota is egyutt vagyunk tobb evtizede.

2022. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
az en fiam 16 eves sem volt meg amikor az elso baratnoje eljott hozzank. masnap (nem aludt itt a kislany) szepen elmentem a fiammal egy gyogyszertarba (nem Mo on elunk) es megvettem neki a megfelelo ovszert mert o nem akart a kasszanal sorban allni ezzel. meg egy ideig megkert hogy vegyem meg neki aztan megszunt a szemermessege;-)))) eszembe se jutott hogy tiltakoznom kene a helyzet ellen es ketsegbe vonni az erzeseit. en se voltam meg 16 amikor az elso sexualis elmenyben reszem volt.Tehat nem lettem a "bezzeg az en idomben" szulo. mert en se voltam mas az "en idomben".
2022. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!