Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 15 éves lányom szerelmes,...

A 15 éves lányom szerelmes, hogy mondjam el neki, hogy ez még nem szerelem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már mesél egy fiúról, hogy sokat beszélgetnek és hogy milyen helyes. Többször is beszéltem már vele, hogy nem kéne fiúzni hanem tanulnia kéne. De ilyenkor csak megharagszik és nem szól. Már azt is mondtuk neki, hogy ha így halad el lesz véve a telefonja,túl fiatal még ehez ráér később is fiúzni. Nem tudom már mit tehetnék ellene, már sokmindent megpróbáltam, de nem nagyon tudja megérteni.
2019. dec. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
94%

Hát te szülőnek minden vagy csak nem jó,bizalmat kellene építened vele,nem ellökni magadtól.

Amúgy minnél jobban tiltod annál jobban akarja majd.és hidd el, titokban is megoldanak bármit.

15 évesen simán belefér.

És szerinted ha most még 5-6 évig nem engeded hogy "fiúzzon" akkor mikor lesz tartósabb kapcsolata?(ritka hogy az első vagy a második "élete szerelme" lesz)


Amikor én voltam 15-16 még a befásult nagyszüleim is érdeklődtek ilyen téren

2019. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Ez szerelem. Tiniszerelem. A világon a legszebb dolog. Igen, emlékszem: 15 évesen volt először igazi fiúm. Ráadásul vidéki volt, koleszos itt Pesten és nyáron elmentem hozzájuk nyaralni, mert elengedtek. Most majd' 53 évesen 3 gyerekes anyaként abszolút nem érzem, hogy károm lett volna belőle. Sőt!

Te viszont a legjobb úton haladsz afelé, hogy teljes mértékben elveszítsd a gyereked bizalmát. Az idióta tiltás és a hülye érvek helyett inkább ülj le vele értelmesen beszélgetni, többek között még a védekezésről is, ha netán arra kerülne a sor - bár jelezte, hogy még nem tervez szexuális életet élni.

De tiltsd, büntesd nyugodtan. Aztán ne csodálkozz, ha tényleg gyerekkel a hasában jön haza egyszer. Vagy haza sem jön...


Nagyon remélem, hogy csak kamu troll vagy. Egy igazi anya nem lehet ennyire vadbarom.

2019. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 szamo77db ***** válasza:
100%
De buta vagy, kérdező! Ahelyett, hogy örülnél annak, hogy boldog a lányod, cirkuszolsz vele. Én is a gimnáziumi éveimben jöttem össze egy lánnyal és annyi szépet, jót, szeretet, erőt kaptam tőle, hogy nem igaz! És mindig szeretni fogom, míg csak élek! Attól függetlenül, hogy nem lettünk házastársak. De azt a kétévi boldogságot nem tudom szavakba önteni ma sem. Miért akarod egy ilyen boldogságtól megfosztani a lányodat?
2019. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

A mi is voltunk ennyi idősek meg olyan mint a "persze az én időmben"


Voltak olyan idők is amikor boszorkányüldözés volt, meg a nőknek nem voltak jogaik.ezek folyamatosan változnak szóval elég gyenge érv.

2019. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Meg még annyit hozzátennék, hogy még mindig jobb, ha 15 évesen hetente 3-szor vagy akárhányszor találkozgat egy fiúval, chatelnek, esetleg elmennek együtt bulizni, úgy hogy 22-kor vagy éjfélkor, vagy valamikor hazajön a lányod, vagy együtt Szilvesztereznek valahol (úgy hogy a lányod teszem fel 3 óránként SMS-t ír neked, s hajnal előtt hazaér). S esetleg elveszti a szűzességét ilyen 16-17 évesen, de nem esik teherbe (a kellő felvilágosítás hatására). S ezt az egészet egy jó élményként éli meg. Minthogy elmenjen egyetemre 100+ -kmre, s már gólyabál után részegen felcsináltassa magát, mert már elég nagy a fiúzáshoz...



Remélem érted a célzást. Egy határ legyen, de teljesen ne tiltsd el a fiútól.

2019. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a hozzáállásod. Olyan érzés ez a részedről, mintha a lányod csak egy buta, ösztöneinek élő kutya lenne, amit félteni kell, mert ha elcsavarog és bekapja a legyet, jaj akkor mi lesz. Fúj!
2019. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
91%
Gratula, majd egy bokorban fog dugni! 18-20 évesek már olyan kiéltek, hogy el se hiszed. Szépen hívd a fiút egy vacsorára, nézd meg milyen, legyen ott, nyitott ajtóval és kész.
2019. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen volt először fiúm, négy évig jártunk. Nő vagyok, és informatikus lettem. Szóval a logikád bullshit, hogy nem lesz belőle semmi ha fiúzik.

Egyébként ahogy már írták a tini szerelem az egyik legszebb dolog. Én még mai napig örömmel gondolok vissza arra, hogy 14 évesen mennyire boldog voltam az első csóknál, az első kézen fogva sétálásnál, stb. Gyökér vagy, ha ezt elakarod venni tőle.

2019. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
99%
tippelek: apa nincs a láthatáron...
2019. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
84%

Persze beszélgessen fiúkkal, de szerintem még korai fiúzni.Régebben gyakran hoztam fel ezt a témát neki, elmondtam, hogyha fiúzni fog nem lesznek jó jegyei és nem veszik fel arra az egyetemre ahová menni szeretne.


Trollveszély, nénó,nénó

2019. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!