Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nehéz a nőknek...

Miért olyan nehéz a nőknek elfogadni ha egy férfinek már van mástól gyereke?

Figyelt kérdés
Ahogy látom a legtöbb nő még ha eleinte pozitívan is áll a dologhoz idővel elkezd pikkelni a gyerekre, főleg ha neki még nincs. Valahogy azt látom a férfiak könnyebben elfogadják a gyerekes nőket. Ennek valami biológiai oka lehet?
2020. jan. 14. 15:22
 111/134 anonim ***** válasza:
59%
#110, persze, te nyilván sokkal jobban tudod, hogy más mit akar, mint ő maga:)
2020. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/134 anonim ***** válasza:
32%

Ezt pont te mondod? Aki 12 oldalon keresztül azt bizonygatja hogy a férfiak nem fogadják el a gyerekes nőket? Te miért akarod jobban tudni más idegen férfi mit akar, kit akar? Ja, mert hogy te...Nos az senkit nem érdekel.

Az meg már tényleg csak hab a tortán hogy olyan celebnőket sajnálsz le, akik veled 2 szót nem váltanak, nem hogy potenciális pár legyél nekik.

Majd két Maldív között biztos sírdogál hogy a Béla a gyakoriról mit mondott róla :)))) És úgy tesz mint aki komolyan is gondolja.

2020. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/134 anonim ***** válasza:
64%

"Aki 12 oldalon keresztül azt bizonygatja hogy a férfiak nem fogadják el a gyerekes nőket? " - a valóság enneka fordítottja kb... itt kezdték páran azt magyarázni, hogy a gyerekes férfiak miért nem a gyerekes nőkkel próbálkoznak, én meg válaszoltam rá:)

" olyan celebnőket sajnálsz le, akik veled 2 szót nem váltanak, nem hogy potenciális pár legyél nekik." - húúú, ezt a drámát:) Áruld már el kedves 72%-os, mi a fenének kellene egy férfinak pont egy celeb nő? Vagy személy szerint nekem, pont egy 2 gyerekes, kifejezetten anyatípusú? Mert pont az ellentéte mindenben, mint akivel jól érzem magam?

2020. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/134 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a gyerekes férfiak miért nem a gyerekes nőkkel próbálkoznak, én meg válaszoltam rá:)"


Akarod mondani, hogy TE miért nem próbálkoznál gyerekes nőkkel. Ugye rajtad kívül még van sok sok ember, akik nem a te értékrended alapján akarnak élni, még akkor is ha te látszólag központosítanád azt.

Az adott celeb nő meg egy példa volt. Van rajta kívül sok másik, aki ugyan úgy tojna a fejedre, nem tud a létezésedről, és "anyatipusúként" is vígan feltalálja magát a "szerelmi útvesztőkben" :)

Ahogy korábban is írtam nem akar ám mindenki neked megfelelni sőőőt. Hogy téged idézzelek: ha te lennél az egyetlen férfi a bolygón sem...

2020. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/134 anonim ***** válasza:
40%

A válaszom annál sokkal általánosabb volt, akik nem gyermekes nőkkel kezdenek, azok általában azért teszik, mert nem cseberből vederbe szeretnének csobbanni. És tényleg ez a válasz erre:)


"Ahogy korábban is írtam nem akar ám mindenki neked megfelelni sőőőt. Hogy téged idézzelek: ha te lennél az egyetlen férfi a bolygón sem..." - na látod, ez meg nem az én problémám... tudod, valahol mindig is sajnáltam, hogy a csoportszex kimaradt az életemből, de ha most rámvetné magát 3,5 milliárd nő (vagy akár csak az egymilliomod részük, 3500 nő) hulla lennék, nem boldog:))))

2020. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/134 anonim ***** válasza:
77%

"A válaszom annál sokkal általánosabb volt, akik nem gyermekes nőkkel kezdenek, azok általában azért teszik, mert nem cseberből vederbe szeretnének csobbanni. És tényleg ez a válasz erre:)"


Nos vannak férfiak akiknek még nincs saját gyerekük, így nincs miből cseppeni.

Vannak értelmes nők akik nem pótaput keresnek a gyereküknek hanem maguknak párt

Meg vannak olyan férfiak is, akik csak a feleségüktől válnak nem a gyerektől, értsd úgy nem a gyerek miatt válnak, tehát megint nem él a cseberből vederbe, mivel korábban is a nővel volt baja nem a gyerekével, tehát egy másik gyerektől sem készül random agyfaxt kapni.


Hirtelen csak, ami eszembe jutott.


Persze vannak az apaságban csődöt mondott soha többé gyerek féle férfiak, na azok tuti nem keresnek gyerekes nőt.

2020. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/134 anonim ***** válasza:
40%
"Meg vannak olyan férfiak is, akik csak a feleségüktől válnak nem a gyerektől, értsd úgy nem a gyerek miatt válnak, tehát megint nem él a cseberből vederbe, mivel korábban is a nővel volt baja nem a gyerekével, tehát egy másik gyerektől sem készül random agyfaxt kapni." - a többivel egyetértek, de itt kicsit túl gyerekcentrikusan szemlélsz... az csak az egyik lehetőség valójában, hogy a gyerekezés nem jött be nekik, a másik, még gyakoribb, hogy egyszerűen a "polgári-konzi családi idilltől" kapnak agyphalloszt...
2020. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/134 anonim ***** válasza:
100%

MI az a polgár konzi idil?

Hogy egy két ember neveli a gyereküket anélkül hogy egymás agyára mennének? Vagy hogy elválnának a gyerek miatt?

És igen nyugodtan kérd ki magadnak, a gyerek csak egy lehetséges ok a válásra. Sok férfi még magához is venné a gyerekét ha az exe hagyná, tehát ha valakiben, akkor benne nincs rossz érzés azzal kapcsolatban hogy egy gyerekkel éljen egy háztartásban.

2020. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/134 anonim ***** válasza:
39%

MI az a polgár konzi _CSALÁDI_ idilL?

Ezt most komolyan kérded? Anyucika babukázik, apucika termel, elveszekednek a munkamegosztáson meg a családi kassza rejtelmein, kotorásznak egymás mobiljában megcsaláááááást üldözve, veszekednek a gyerek óvoda és iskolaválasztásán, miközben diszkréten és maguknak se bevallva utálják a másikat...

Mondjuk.

2020. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/134 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha valakinek nem fekszik a polgári-konzi családi idill, az miért alapít egyáltalán családot? Az ilyen embert nem tudom sajnálni picit sem, max a családját. Mert ha ő egy kötöttségek nélküli szabad életre vágyik, heti fesztivállal, meg kocsmatúrával, akkor éljen úgy. És ne tegye már tönkre másik min. 2 ember életét azzal hogy végül beközli: bocs de én nem ilyen lovat akartam. Felnőtt ember ő döntött a családalapítás mellett, felteszem, akkor mi a gond?

És most ne kezdjünk bele ebbe a ki az első, meg a zasszony hárpia lett kezdetű dolgokba mert az 1.t már kitárgyaltuk, a második meg max közvetve a gyerek-család hibája. Lehet ám rendezni a gondokat úgy is hogy van gyerek. Meg lehet elválni gyerek nélkül is.

Szerinted én gyerekcentrikusan közelítek, szerintem meg te akarod egyből a gyerekre+nőre húzni a vizeslepedőt. Meg egy olyan családi életformára amit a férfi (is) alakított ki.

2020. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!