Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/246 A kérdező kommentje:
Jézusom, egy 70 éves? A volt férjem haverja vagy, ő a 70-es korosztály, onnan ismer minket? Ne higgyen neki el semmit, kattos ember! Hazug disznó és gonosz ember.
2020. máj. 24. 19:32
 12/246 anonim ***** válasza:
99%
Magad is írod, hogy egy diszfunkcionális "család" vagytok. "Miért nem takarodott el"-egy szülő nem beszél így a gyerekéről, akkor sem, ha azzal bajok vannak. Kétgyerekes anya létedre itt vernyogsz a gyakorin. Mindezek után talán jobban járna a kislány, ha kiemelnék ebből a köryezetből, mielőtt belőle is idegbeteget csináltok.
2020. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/246 A kérdező kommentje:
Rendben, azt állítja, hogy nem tetszik neki, hogy fizikailag ver engem a lányom, hogy 10 évesen 70 kiló és hogy egy állandó csatatér a lakás, meg sajnálja a szomszédokat, hogy "őrülteket kell elviselnie". Beköpött minket, elmesélt minden magánügyet, a család kicsit szomorú hátterét.
2020. máj. 24. 19:35
 14/246 anonim ***** válasza:
2020. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/246 A kérdező kommentje:
Nem, az nem az enyém. Egy ideje nem járok ide, mert próbálom magam oldani a problémákat, de ez nagyon "belémcsapott" most, földbedöngölt.
2020. máj. 24. 19:37
 16/246 anonim ***** válasza:
98%
Ha 10 évesen 70 kiló és ver téged, akkor is ez a te hibád. (Te pedig egy 60 évessel csináltattál még gyereket?) Nem tudja feldolgozni, hogy felhizlaltad és a stílusodból ítélve egy idegbeteg lehetsz és kikészül. Ezt valószínűleg további zabálással és fizikai agresszióval próbálja a szerencsétlen "megoldani". Újból leírom, remélem elveszik tőletek és egy normális befogadó családban talán van még esélye normális személyiségű emberré válni.
2020. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/246 anonim ***** válasza:
99%

A 10 éves gyereked vér téged??

Akkor jobb is lesz ha elveszik,mert ott elég nagy bajok vannak.

2020. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/246 anonim ***** válasza:
98%
Ha érdekel a véleményem, Martin nagyon jól tette hogy végre lépett valamit. Amúgy meg ha ver a lányod (!) és ilyen agresszív, miért félsz hogy elveszik? Te talán élvezed?
2020. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/246 anonim ***** válasza:
98%
En Martint sajnalom egyedul, ez nem csalad, mar ne is haragudj! 10 evesen 70 kg a lany? Erre is jobban oda kene figyelni, nem egeszseges, sziv, tudo, terd, izmok, izuletek, venyomas, akar cukor is lehet belole, meghozza ilyen fiatalon! Es miert ver teged? Mi valtja ki, mi erre a magyarazat? Amugy Martinnak mit kene csinalnia, asszisztalni mindehhez? Belegondoltal mar...? Nem hiszem.
2020. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/246 anonim ***** válasza:
98%

Martin elbeszélései alapján itt már sokan tudjuk, hogy a lányod agresszív, nem normális a viselkedése, réges-régen orvosi kezelésre szorulna. Mondjuk nevelni kellett volna, de arról már lekéstetek. A gyerekkel a legjobb dolog, ami történhet, hogy kiemelik a "család"ból.

Martin végre megfogadta az itt kapott rengeteg tanácsot és meglépte, ami már régen kellett volna.

2020. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!