Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/246 A kérdező kommentje:
Nem 60 hanem 57 volt. Nem értem miért élvezné itt bárki is, és miért akarja hogy elvegyék tőlem. Mindenki tönkre akarja tenni az életem? Nem élvezem, hogy ver de jobban élvezem, hogy velem van a saját lányom!! minthogy elvegyék. Igen fáj, igen rossz de jobb mintha nem lenne velem.
2020. máj. 24. 19:47
 22/246 anonim ***** válasza:
99%
A fiad normális. Nem értem, hogy miért őt támadod. A lányodnak meg tényleg kéne a külső segítség
2020. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/246 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire szereted es ragaszkodsz a lanyodhoz, miert nem figyelsz ra jobban?
2020. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/246 anonim válasza:
99%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez csak egy a sok segítség kérés közül, amit szerencsétlen Martin írt ki. Végre tett lépéseket és nagyon helyes, hogy feljelentett titeket!


A lányodnak segítségre van szüksége, ahogyan neked is, később meg fogod ezt köszönni neki.

2020. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/246 anonim ***** válasza:
100%
És egy pszichológust meglátogatni a gyerekkel nem kéne?
2020. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/246 A kérdező kommentje:

Azért "ver" mert megzavarom a hülye számítógépezésében. Azon a hülye kütyün kívül semmi mást nem csinál, reggel 8-tól este 10-ig játszik (megállás nélkül, mi más nélkül) és emiatt ilyen agresszív. Zuhanyozni például őrület vele, mert ugye azzal megzavarom a függésében, ezért is megy csak heti 3-szor nagyon maximum zuhanyozni, mert ekkor "ver" engem a legjobban és legfájdalmasabban.

Igen asszisztálhatna, mondjuk segíteni lezuhanyoztatni, meg segíteni tanulni nekünk, ő is csak a gépet függi egész nap, ahelyett hogy segítene. Az a legnagyobb baj, hogy du 4-kor esek haza munkából és még nem tanult semmit, persze hogy este 8-ig üvöltözök vele, hogy tanuljon. Erre nyilván visszaüvölt torka szakadtából és fizikailag bántalmaz.


Isten őrizzen hogy elvegyék...

2020. máj. 24. 19:51
 27/246 anonim ***** válasza:
100%
És miért ver a lányod téged? Miért nem lépsz? Miért nem kérsz segítséget, hogy ne verjen? Egyáltalán hogy képes egy 10 éves lány megverni az anyját? Sosem gondoltam volna hogy létezik ilyen, hogy egy 10 éves LÁNY megveri a saját anyját. Azt hittem, csak fordítva van. El kell hogy keserítselek ez csak is a te hibád ! Belegondoltál te abba milyen felnőtt lesz a te lányodból, ha már 10 évesen ilyen? De egy jó dolog, hogy legalább a fiad épp eszű felnőtt ember lett. Senki nem élvezné, és senki nem élvezi ha valakinek elveszik a gyerekét. A gyámhatóságnak sem ez az első és legfontosabb cél, eredmény amit el szeretnének érni, hogy a gyereket elszakítsák a családjától. DE, ha tényleg nem adottak a körülmények a gyerek normális, elvárt környezetben történő fejlődésére, növekedésére, akkor a gyám kénytelen elvenni.
2020. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/246 anonim ***** válasza:
97%
Pedig jobb lenne ezek alapján.
2020. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/246 anonim ***** válasza:
97%
Húzd ki a dugót. Az első pár nap szar, de utána jobb lesz.
2020. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/246 A kérdező kommentje:
Ja hogy ő így a hátam mögött kiírogat mindent rólunk. Nagyon jó... Nem, egyáltalán nem normális a fiam, a lányom ezerszer normálisabb csak agresszív. 20 évesen úgy viselkedik, mint egy besértődött 5 éves. Pszichológus, mintha segítene bármit is, a fakanál segítene meg a zsínórok elvágása hogy ne játsszon, de azért már elvisz a rendőr.
2020. máj. 24. 19:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!