Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/311 anonim ***** válasza:
100%

#99


Ebben az esetben hiába nézed az érdekeit. Az apja magasról leszrja. Ezzel meg nincs ember aki bármit is tud kezdeni. Nem érdekli a gyerek és ennyi. Nem lehet rákényszeríteni, hogy érdekelje. Vannak ilyen "apák". Idővel a gyerek is rájön, hogy milyen apja van, akkor majd nem hiányolja többet. Lépj tovább, mást nem tehetsz. Saját tapasztalat

2020. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/311 A kérdező kommentje:

Te is olvasd el mégegyszer ,nem fogom hagyni magam.


Sajnos igen rájön magától csak keserves lesz neki,ezért gondoltam hátha van erre megoldás.De úgylatszik nincsen,pedig erre is kitalálhatnának valamit ne a gyt fizetésre,mert én már aztis mondtam nem baj ha valamivel kevesebbet ad,hogy legyen pénze többször eljönni érte hozni vinni.Ha valaki nem fizet a gyereknek ami jár letiltják,ráterhelik a vagyonára stb...

Ha meg valaki nem jön érte amikor láthatás van a gyerek napja van ,akkor nem csinálnak semmit.

Szomorú helyzet.

2020. aug. 17. 21:59
 103/311 anonim ***** válasza:
57%
Te szerintem ezt a gyereket felhasznalod! Nem hiszem el hogy nem eryed hogy minek teszed ki ezt a gyereket ha igaz amit itt osszehordtal az apukarol! Ez a ferfi nem veletlenul menekul! Eloled menekul.
2020. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/311 A kérdező kommentje:
103 Baromság, előlem nem kell menekülnie engem nem érdekel semmilyen szinten.A saját lánya elől meg csak nem menekül...
2020. aug. 17. 22:12
 105/311 anonim ***** válasza:
57%

"Ha nem akar ott aludni én erőszakkal nem fogom rávenni.


Az apja johetne bármikor nemjön és nem hívja.


Ne a gyerek szaladgáljon már utána."


Kerdezo! a a ferjednek nem kellesz!!! Fogd fel hogy nem akar veled papas mamasat jatszani. Elege volt beloled. ezert nem erdekli a gyerek sem.

2020. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/311 A kérdező kommentje:
105 Direkt kötekedtek itt? Ez nem kettőnkről szól,nem rólam és az exemről.Nem akar velem lenni, én sem vele, oké le is van zárva az ügy.De akkorse viselkedjen így a gyerekkel.
2020. aug. 18. 05:27
 107/311 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező őszinte leszek veled! Nő vagyok, de egy ilyen felfogású emberrel én se szeretnék semmilyen szinten közös pontot mivel érthetetlen vagy, hajtod a magadét. Ha ezt csinálod a gyereked apjával is akkor teljesen érthető miért lapít és nem keresi a gyereket se. A pasik nem viselik ám el az ilyen drámázást. Leírok neked egy élő példát, hátha azon keresztül megérted: egyik ismerősöm 2 hetente hétvégén ment a gyerekért, szinte kihagyás nélkül. Előfordult hogy behívták váratlanul dolgozni, írt anyukának hogy sajnos nem tud menni, anyuka üvöltött vele 1 órát telefonon keresztül hogy ezt mégis hogy képzeli. Apuka rányomta a telefont. Még egy sztori ugyaninnen: Anyuka random felhívta egy hétvége előtt apukát hogy menjen a gyerekért, mert a gyereknek hiányzik az apja és látni akarja. Apukának szintén van új párja, volt már más program, így mondta most nem jó, de utána héten megy. Anyuka ugyanezt leművelte, hogy neki nem fontos a gyerek, az új nő előbbre valós, stb, telefon rányom... Jah és a nő egy az egybe ugyanezt a szöveget nyomta amit te: az én gyerekemmel nem fog szórakozni, én ezt nem hagyom, a gyerekem érdeke az első, stb... Eláruljam mi lett a vége? Apuka besokalt, letiltotta a nőt mindenhol és most már egyáltalán nem tartja a gyerekkel sem a kapcsolatot. Te is ezt szeretnéd? Szal ha már annyira háborogsz, hogy nem tudsz semmit tenni, de ezt megteheted. Vagy ennyiben hagyod vagy teljesen elüldözheted az apukát, mert gyanítom itt is ez lesz a vége. Igazából a te döntésed. És amúgy én itt be is fejeztem az ész osztást, mert nem fogsz fel sztem ebből se semmit
2020. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/311 A kérdező kommentje:

107 Ha a te gyerekedről lenne szó ,Te ráhagynád? Hagy szenvedjen a gyerek ??? Ezt ugye nem komolyan írod? Az összes többi nap ott van neki csak kéthetente egyetlen egy nap jár, valaki szerint ez sok?


Sokan itt engem próbálnak belekeverni mikor ez nem rólam szól.Ha beszélek az exemmel akkor is csak a gyerekkel kapcsolatban,nem olyan dolgokról amihez semmi közöm. Sőt mint írtam az új párjával is szoktam beszèlni és mondta vihetem a gyereket,csak ezt én nem tartottam jónak,hogy nem az apja van vele elvégre a láthatás azért lenne,hogy vele legyen.Ne az apja új párjával aki bár kedves hozzá de egy idegen.

2020. aug. 18. 06:29
 109/311 A kérdező kommentje:
Az kimaradt : random nem szoktam vinni vagy mondani,hogy jöjjön érte. Előre szólok mindig egy héttel az időpontok is megvannak írjuk naptárba.
2020. aug. 18. 06:32
 110/311 anonim ***** válasza:
Oké, de el kell fogadnod hogy neki nem kötelessége akkor menni érte amikor te gondolod. Ez így teljesen jó hogy előre mégbeszélitek, de ha ő azt mondja neki nem jó akkor értsd meg, ne hisztizz ezen,mert csak felesleges feszkót generálsz. Amúgy senki nem mondta hogy a 2 hetente sok, te tartod kevésnek
2020. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!