Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked kijelentené,...

Ha a gyereked kijelentené, hogy ő soha semmiképp nem vállal majd gyereket, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 10:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
26%

"80-as vagyok, és sajnos nem kerültem közelebb, mert amiről írsz, az az emberek egy nagyon kis csoportjára igaz, a többség nem ilyen indokból vállal gyereket, amiről te írsz, épp ezért érzik sértve magukat. Ilyen súlyos általánosításokra nem lehet érveken alapuló vitát felépíteni, főleg hogy egyszerűen átjön minden sorodból az indulat és a harag.



Ezzel a hszeddel azt bizonyítottad be, hogy hiába van itt olyan, aki higgadtan szól hozzátok a másik oldalról, egyszerűen nem tudod félretenni az indulataidat és trágár szavakkal mocskolódsz. Így ne csodálkozz, hogy vérmesebb kommentelők jelentgetik a hozzászólásokat. Minden kommunikáció alapja az egymás iránti minimális tisztelet én megadom ezt a gyerekteleneknek és nem kezdek el olyanokat mondogatni, hogy magányosan fogtok meghalni a macskáitokkal körbevéve. Akkor nektek miért kell konzekvensen azt mondani, hogy az emberek világra szarjak a kölkeiket a pénzért? Tényszerűen egyik se igaz, mégis eu a legfőbb érvetek. Na ezért vagytok hiteltelenek és ezért nem lehet titeket komolyan venni."


Mint írtam nem vagy vitapartner!

2020. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hiszen ha nem gyűlölködni kell, hanem értelmesen érvelni akkor megáll a tudomány :) pá
2020. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy nem a tinikről beszèltem. Kevés család teheti meg hogy iphone-t vesz a gyerekeknek. Èn a fiatal felnőttekről beszèlek akik első munkahelyükön dolgoznak sokszor apróert, de a látszat az nagyon fontos mind ruhában mint telóban.

És ne terelj az volt a kérdéd az ilyet miért nem oltogatod. Azért mert nem gyerekes, tehát csak szent lehet, pont mint te. Te is ilyen nagyon okosnak hiszed magad.

2020. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
60%

Én azért egy dologban igatat adok ennek a "két pipás" válaszolónak: nem vagyun egymásnak vitapartnerei.

Aki habzó szájjal àllítja hogy ő biza túlèlne egy olyan világban, ahol aktív dolgozónréteg hiànyában még közműellátás sincs sem élelmiszerek, azzal igen csak nehéz vitázni🤷‍♀️

A pontosítás kedvéért pedig: nem azért vàllalunk gyereket hogy legyen kit "kizsigerelni", a fenti dolgok csak magyarázatként szolgàltak arra, miért is hasznos a gyereknevelés. Nyilván senki nem hozakodik elő ezekkel ha nektek magatoktól is evidens, hogy műjödik a világ. Bocsi már hogy szájba kellett rágni, ahogy azt is hogy fűtés meg kaja nélkül megmurdelsz.

2020. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
21%

"Persze, hiszen ha nem gyűlölködni kell, hanem értelmesen érvelni akkor megáll a tudomány :)"


Nem erről van szó!


"Pá"

2020. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
31%

"Amúgy nem a tinikről beszèltem. Kevés család teheti meg hogy iphone-t vesz a gyerekeknek. Èn a fiatal felnőttekről beszèlek akik első munkahelyükön dolgoznak sokszor apróert, de a látszat az nagyon fontos mind ruhában mint telóban.


És ne terelj az volt a kérdéd az ilyet miért nem oltogatod. Azért mert nem gyerekes, tehát csak szent lehet, pont mint te. Te is ilyen nagyon okosnak hiszed magad."


Ők is ugyan olyan közösségben vannak mint a tinik, ha tetszik hanem!

És igen sok emberben benne marad később is hogy kénytelen villogni, ez amolyan reflexként megmarad, meg hát van aki kénytelen villogni szimplán azért hogy a melóhelyen a "baráti köreiben" azt higgyék hogy ő az ász és ne tegyék ki!

Nem nem oltogatom mert nem róluk van itt szó, és nem is kívánok az ilyen jellegű terelésbe ennél jobban belemenni!



"Én azért egy dologban igatat adok ennek a "két pipás" válaszolónak: nem vagyun egymásnak vitapartnerei.


Aki habzó szájjal àllítja hogy ő biza túlèlne egy olyan világban, ahol aktív dolgozónréteg hiànyában még közműellátás sincs sem élelmiszerek, azzal igen csak nehéz vitázni🤷‍♀️


A pontosítás kedvéért pedig: nem azért vàllalunk gyereket hogy legyen kit "kizsigerelni", a fenti dolgok csak magyarázatként szolgàltak arra, miért is hasznos a gyereknevelés. Nyilván senki nem hozakodik elő ezekkel ha nektek magatoktól is evidens, hogy műjödik a világ. Bocsi már hogy szájba kellett rágni, ahogy azt is hogy fűtés meg kaja nélkül megmurdelsz."


Jól látod nem vagyunk! mellesleg tanulj meg írni légyszíves!

2020. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
26%

Jé de jó a válaszom végét lecsípte az oldal!


Na szóval, igen túlélnék 30-40 éve nemvolt máshogy, a vezetékes víz is csoda volt 1-2 helyen!


Mellesleg már mindent lehet gépiesíteni úgy hogy 100-évig se kéne hozzányúlni, csak egyszerűen nem lehet, mivel mindenki összevissza gyereket vállal, és abban a rövid időszakban míg lemenne a gépiesítés vagy éhen halnának sokan, vagy háború lenne. És igen fűtés és kaja nélkül megmurdelsz, de ezeket régen is megtudtuk magunknak teremteni...

2020. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
29%

Jól van zsenike csak azt felejted el, hogy 30-40 éve az volt az alap, ami. Úgy voltak berendezkedve, ahhoz voltak szokva.

Megnézném ahogy kiemel valaki a 21.századi kis világodból, hogy tessék élj úgy ahogy x éve éltek.

De tárgytalan, mint írtuk 80 éveeen ott fogsz vergődni a boltban, az sztk-ban keresed a szakikat stb. És el fogod várni az akkori fiataloktól, hogy fènyesre nyaljàk a popód. Csak így arc és név nélkül ekkora az arcod.

A stílusod meg vàltozatlanul kritikán aluli: igazamvanmeraztmondtam. Pfff hàny éves vagy 10?

2020. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
14%

Óh jajj a 98-as zsenike most osztán megmondta jujj hogy oda ne rohanjak...


Nem, 56-éves vagyok...

2020. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
71%
99-es annál szomorúbb. Még mindig nem állt meg egy nő se?
2020. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!