Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked kijelentené,...

Ha a gyereked kijelentené, hogy ő soha semmiképp nem vállal majd gyereket, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 10:10
 81/105 anonim ***** válasza:
63%

79 ti vagytok akik ki fogjátok zsigerelni a jövő fiataljait!!!

Igénybeveszitek a "szolgáltatásait" úgy hogy gyerekként épp hogy fel nem rúgtàtok őket. Jópofa.

És nem, engem nem kell hogy eltartson a saját gyerekem, de remèlem hogy legalább ő hasznos értelmes tagja lesz a társadalmonak, ellenben veletek, akikbe annyi gerinc nincs hogy fekcetlizzétek magatokat.

Az öregek otthona meg csak példa te nagyon egyszerű🤦‍♀️🤦‍♀️

Kell majd aki kiszolgàl a boltban, megszereli a házban az akármidet, aki megműt, aki "termel" hogy te életben tudj maradni. Nem érted mi? Még mindig nem.

2020. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
69%
#80 miért miért, hát nem egyértelmű? Mert egománok. Ők csak kapni szeretnek, de adni azt nem. Még a jómodort sem meg semmit.
2020. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
68%

"Amúgy látom sok a 'hüje' szutyok aki csak azért akar a világra szarni 2-3 gyereket hogy eltartsa,"


Miért téged vajon nem fog "eltartani" más gyereke te "szutyok"? Te majd önként és dalolva leszel öngyilkos úgy 50 évesen és semmit nem kérsz a következő generációtól, mi?

Jajj ha az álszentség fájna.

Ahogy írják te fogod csak őket igazán kizsigerelni.

2020. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
72%

A) tizenöt évesek és fingjuk sincs a világról, de hosszú a nyáriszünet és a barátaik mégcsak strandra se hívták őket...

B) olyanok, mint a csajozós kategóriában, akik gyűlölik a nőket, mert egy se áll le velük

C) nem csak olyanok, mint csajozós kategória lúzerjei, hanem ugyanazok

2020. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
66%

Én amúgy birom ezeket az àl bolygóvédőket, akik a fogyasztói társadalmon sírnak ( amitől persze csak a gyerekesek tehetnek, ki más) mégis azt látom a bkv-n hogy 10ből 9 gyerejtelen nyikhajnak a legújabb ifos lóg a kezéből. Menő cipőkben vagiznak, az idősebb gyerektelen pasik sportautókban feszítenek stb.

Na akkor most ki is csseszi szét a bolygót? És ez titeket miért is nem zavar? Hány ilyen carpe diem fiatalt okítottatok mát ki arról, hogy ez milyen kátos és értelmetlen? Nem kell válaszolni, a kérdés köktői. Nyilván le se tojjátok őket, az rendben van.

2020. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
38%

80-as rossz felet kérdezel, itt aki hevesen fröcsög az a "gyerekesek csoportja"

"Miért ömlik belőletek ennyire a gyűlölet a gyerekesek iránt?"

Belőlem nem ömlik semmi! Én speciel nem konkrétan a gyerekeseket utálom hanem az olyan ösztönlényeket akik azért szarják a gyerekeket mert megtehetik,(sajnos ezekből van sok, ennél a kérdésnél is) és ez sajnos részben az én pénzemből is megy, no meg azokat akik szimplán azért szülnek hogy legyen egy kis rabszolgájuk aki majd befizeti a nyugdíjkáját.


"Miért?"

leírtam!


"Komolyan érdekel, nem támadni akarlak titeket, csak megérteni. Miért érzitek úgy, hogy ilyen hosszú hozzászólásokban kell ilyen stílusban győzködni a másik felet?"

Tudod ha valakit febax a másik idiótasága képes lesüllyedni az adott fél szintjére, a válaszokat meg hiába olvasod vissza, összevissza törölgettettek válaszokat főleg az elején!


"Miért provokáltok?"

Ha már így szétválasztottad a feleket, rossz felet kérdezel!


"Miért vagytok ennyire rosszindulatúak?"

Nem rosszindulat, szimplán hiába közölsz tényeket a nyomorult ösztönlények ezt nem fogják fel, és ez bizony aki kicsit is intelligens azt felbaxa!


"Ha vki összefoglalná ezt nekem, megköszönném, és talán nagyobb toleranciával fordulnék felétek."

Összefoglaltam, de nem kérek a toleranciádból, főleg hogy valójában bizony csak a vitát akarod szítani!


"Így egyszerűen nem bírok, mert nem lehet leállni veletek vitatkozni annyira hevesen fröcsögtök."

Nem is akarok vitatkozni veled, nem vagy vitapartner, és igen fröcsögés, na látod annyiszor használtad a fröcsögés szót,(ráadásnak körmönfontan, ál érdeklődéssel egybeszőve) hogy a végén 100%-ra mondom te bizony csak vitát szítani próbálsz!



"79 ti vagytok akik ki fogjátok zsigerelni a jövő fiataljait!!!"

Egyáltalán nem! Viszont ti azért hoztok létre valakit hogy kihasználjátok!


"Igénybeveszitek a "szolgáltatásait" úgy hogy gyerekként épp hogy fel nem rúgtàtok őket. Jópofa."

Nem veszek semmilyen szolgáltatást igénybe, amit én majd nyugdíjként kapok (ha megélem) én már bizony többszörösen befizettem!


"És nem, engem nem kell hogy eltartson a saját gyerekem, de remèlem hogy legalább ő hasznos értelmes tagja lesz a társadalmonak, ellenben veletek, akikbe annyi gerinc nincs hogy fekcetlizzétek magatokat."


Ha ilyen a szülő milyen lesz a gyerek,én majd "fekcetlizem"(mondjuk szót ne akarj kitalálni, degenerált vagy te ahhoz sajnos) magam ha úgy látom már nem tudom magam eltartani, ezen ne aggódj, mondjuk gerinc bennem több van én legalább nem csinálok biorobotot, aki végül eltart!


"Az öregek otthona meg csak példa te nagyon egyszerű🤦‍♀️🤦‍♀️"


Itt a nagyon egyszerű az bizony te vagy, meg még 1-2 társad!


"Kell majd aki kiszolgàl a boltban, megszereli a házban az akármidet, aki megműt, aki "termel" hogy te életben tudj maradni. Nem érted mi? Még mindig nem."

De, értem mire gondolsz, de én bizony ezek nélkül a dolgok nélkül elvagyok, ahogy eddig is, nyilván 1-2 dolog megszűnne ha elkopna a fiatalabb réteg, de azokért a dolgokért őszintén szólva nem kár!

Úgyhogy az hogy te megdöglenél ezek nélkül a dolgoknél az a te problémád!


"#80 miért miért, hát nem egyértelmű? Mert egománok. Ők csak kapni szeretnek, de adni azt nem. Még a jómodort sem meg semmit."


Itt sajnos ez rátok igaz!


"Miért téged vajon nem fog "eltartani" más gyereke te "szutyok"? Te majd önként és dalolva leszel öngyilkos úgy 50 évesen és semmit nem kérsz a következő generációtól, mi?


Jajj ha az álszentség fájna.


Ahogy írják te fogod csak őket igazán kizsigerelni."


Nem, nem fog te szutyok, én tettem annyit félre hogy ha már munkaképtelen leszek akkor is ellegyek egy ideig, és bizony igen, nem akarok magatehetetlen lenni attól brutálisabb nincs, dolgoztam öregek otthonában, én inkább begyógyszerezem magam ha úgy hozza a sors!

Úgyhogy nem nem fogok senkit kizsigerelni, álszent meg nem vagyok!

2020. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
32%

"A) tizenöt évesek és fingjuk sincs a világról, de hosszú a nyáriszünet és a barátaik mégcsak strandra se hívták őket...


B) olyanok, mint a csajozós kategóriában, akik gyűlölik a nőket, mert egy se áll le velük


C) nem csak olyanok, mint csajozós kategória lúzerjei, hanem ugyanazok"


Egyik sem!

2020. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
86%

"Én amúgy birom ezeket az àl bolygóvédőket, akik a fogyasztói társadalmon sírnak ( amitől persze csak a gyerekesek tehetnek, ki más) mégis azt látom a bkv-n hogy 10ből 9 gyerejtelen nyikhajnak a legújabb ifos lóg a kezéből. Menő cipőkben vagiznak, az idősebb gyerektelen pasik sportautókban feszítenek stb.


Na akkor most ki is csseszi szét a bolygót? És ez titeket miért is nem zavar? Hány ilyen carpe diem fiatalt okítottatok mát ki arról, hogy ez milyen kátos és értelmetlen? Nem kell válaszolni, a kérdés köktői. Nyilván le se tojjátok őket, az rendben van."



Itt inkább társadalmi elvárás a tinik között,ha teszem azt valami olcsóbb lehasznált telefonod van vagy nem úgy feszítesz benne, szó szerint öngyilkosságig basztatnak, úgyhogy ez van, még ha zavar is hogy havonta telót kell váltanod, akkor is váltanod kell, vagy nevetség tárgya leszel, hiába nehéz elképzelni, ez van! A társadalom összességében van a hiba!

2020. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
71%

80-as vagyok, és sajnos nem kerültem közelebb, mert amiről írsz, az az emberek egy nagyon kis csoportjára igaz, a többség nem ilyen indokból vállal gyereket, amiről te írsz, épp ezért érzik sértve magukat. Ilyen súlyos általánosításokra nem lehet érveken alapuló vitát felépíteni, főleg hogy egyszerűen átjön minden sorodból az indulat és a harag.


Ezzel a hszeddel azt bizonyítottad be, hogy hiába van itt olyan, aki higgadtan szól hozzátok a másik oldalról, egyszerűen nem tudod félretenni az indulataidat és trágár szavakkal mocskolódsz. Így ne csodálkozz, hogy vérmesebb kommentelők jelentgetik a hozzászólásokat. Minden kommunikáció alapja az egymás iránti minimális tisztelet én megadom ezt a gyerekteleneknek és nem kezdek el olyanokat mondogatni, hogy magányosan fogtok meghalni a macskáitokkal körbevéve. Akkor nektek miért kell konzekvensen azt mondani, hogy az emberek világra szarjak a kölkeiket a pénzért? Tényszerűen egyik se igaz, mégis eu a legfőbb érvetek. Na ezért vagytok hiteltelenek és ezért nem lehet titeket komolyan venni.

2020. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
16%

#80az a baj hogy árad belőled a rosszindulat. Te beszèlsz itt kulturàlt társalgásról, mikor neked mindenki egy ösztönlény aki gyereket mer vállalni?? Nem lennél ilyen közönséges még lehetne is veled beszélni.

Persze persze te leèled az egész öregkorodat úgy hogy nem lesznek fiatalok😂😂😂

Még szàjbatekert áram meg fűtés se lenne ha nem lenne dolgozó réteg, te egysejtű. Nem lenne èlelmiszer. Akkor miről is vakerolaz itt nekem? Nagyszàjú fotelharcos. 80évesen ott fogsz könyörögni a fiataloknak mert éhen dögkenèl meg belefagynàl a viskódba ha nem lennének.

Egyèbkènt továbbra is fenntartom hogy fingod sincs arról hogy működik egy társadalom. Remènytelen.

2020. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!